Treść opublikowana przez Hejner1993
-
BMW e36 klimatyzacja zakladanie
warto uzupelnic czynnik bo zapewne tego nie robiles... u ojca w e46 podobnie bylo ze chwile jak by chlodzilo a pozniej juz nic nie bylo odczuwalne. Podjedz i uzupelnij uklad
-
BMW e36 klimatyzacja zakladanie
Witam. Posiadam BMW e36 coupe m50b25 bez rozszerzonej wiazki elektrycznej i bez klimy w ubieglym sezonie poradzilem sobie z zalozeniem klimatronika, Jak wiekszosc wie gdy nie ma sie rozszerzonej wiazki elektrycznej sprawa wcale nie jest taka latwa.. trzeba samemu wiazke dorobic. Klimatronik dziala poprawnie.. przewietrza zamyka obieg zmienia temp. Chcialbym zlecic komus teraz by dokonczyl dziela i zalozyl mi klime.. Kompreser, chlodnice i przewody mam. Kwestia podlaczenia i zrobienia wiazki pod klime. Czy jest pośród klubowiczów jakis majsterkowicz ktory sie juz w to bawil i za opłata(do ustalenia) podjął by sie tego by klima w moich samochodzie zadziałała? Pozdrawiam
-
BAD BOY E36 323i ///M COUPE-BYŁY CICHEGO
Oj tam ja na zimę kupilem sobie dupowoz honde accord bo beemka w garażu odpoczywa... I tez mam na blachach WSE a kupilem ja w sierpcu
-
BAD BOY E36 323i ///M COUPE-BYŁY CICHEGO
Motorsporty sa fajne mialem kiedys w swoim is'ie tyle ze 7,5'' 8 i 8,5'' zdecydowanie lepiej wyglada tak sobie przegladalem cala galerie BAD'A i zastanowil mnie Twoj licznik... Masz juz wersje fl... czyli liczniki powinienes miec wyskalowany do 240 i skala paliwa tez powinna byc inna 0, 1/2, i 1/1 Nie zaciekawilo Cie to? Latwo sprawdzic bo na liczniku od tylu jest nr vin i rok produkcji:)
-
320i Malowanie progów+koszta wyprawek lakierniczych
tak na kielichu od strony kierowcy
-
320i Malowanie progów+koszta wyprawek lakierniczych
w kazdym sklepie lakierniczym dorobia Ci po nr koloru taka farba jaka masz obecnie na samochodzie.. podajesz nazwe koloru i kod koloru i nabije CI taka farbe w puszke . Oczywiscie ze musisz przeszlifowac przesmarowac jakims preparatem od rdzy kordanin czy cos w tym stylu. Odluscic.. i dac barana a pozniej maznac w kolorze...
-
320i Malowanie progów+koszta wyprawek lakierniczych
http://allegro.pl/konserwacja-podwozia-progow-500ml-baranek-spray-ma-i4064917496.html to jest baranek a to sa nakladki. http://allegro.pl/nakladki-na-progi-bmw-e36-m3-m-pakiet-listwy-i4060240651.html
-
320i Malowanie progów+koszta wyprawek lakierniczych
progi mysle ze tak... dobrac farbe w sprayu pod kolor i podklad... i ogien... albo najelpiej baranka.. ja na Twoim miejscu zakonserwowal bym dobrze progi i nalozyl nakladki ori bmw i tez bylo by dobrze
-
320i Malowanie progów+koszta wyprawek lakierniczych
nadkole tylne jak chcesz miec na dlugo to trzeba reperature spawac. 300 element plus pewnie ze 100 wspawanie reperatury to 400 tylny pas 150+ atrapa podobnie. U mojego lakienika zaplacilbys oko 600-700zl
-
E 36 dołożenie podłokietnika
nie daj sie nabrac tylko na anglika.. bo wszystko jest po innej stronie i nie spasujesz tego. a anglika za 50zl mozna kupic.
-
E 36 dołożenie podłokietnika
musisz kupic caly tunel srodkowy razem z podlokietnikiem. koszto okolo 200-250zl http://allegro.pl/podlokietnik-z-tunelem-bmw-e36-eu-czarna-skora-i4061454753.html
-
316 - świeżo kupiona, fotel pasażera nie grzeje i inne
tu znajdziesz gdzie znajduje sie kazdy filtr. http://www.filtron.pl/index.php/cat/view/cars?cb1=&cb2=&cb3=&v1=8004&v2=10051 wybierasz swoim model a pozniej klikasz jaki filtr Cie interesuje powietrza, oleju, paliwa czy przeciwpylkowy
-
Moje BMW E36 320i :) proszę o opinie :)
Ladny kolorek. Kolo wlasnie dobre et ma bo pewnie z 20/25 i kolo nie chowa sie do srodka. Tylko troche wysoko stoi jak koza;) wsadz jakies sportowe springi z -30 przod i -20 tyl.
-
E36 316 compact i swap z e39
a ja znalazlem w ciagu sekundy z 5 tych stabilizatorow http://allegro.pl/bmw-e36-328i-stabilizator-przod-przedni-lodzkie-i4006685381.html http://allegro.pl/bmw-e36-328-stabilizator-przedni-przod-swap-gruby-i4041857627.html
-
BMW E36 328i coupe by Niemiec
to to jeszcze nie naciag;) naciag by byl jakby 205/40 z tylu dal albo z 215/35 Troszke wysoko CI przod siedzi... i rudy w blotnik juz ugryzl. I co o nadkola nie trze? wyglada calkiem ciekawie;)
-
Swap z m43b16 na m50b25 problem brak iskry i pompy paliwa
ja dalem do elektryka zeby cos po prostu z tym zrobil. Wiec nie wiem czy ominal czy wywali calkiem. a na starym kompie probowales palic?
-
Swap z m43b16 na m50b25 problem brak iskry i pompy paliwa
identycznie mialem po swapie z 1.6 m43 na 1.8is m42. po swapie na kompie z isa nie bylo iskry i pompka nie podawala a na kompie z 1.6 odpalal normalnie. problem jest w immo.. trzeba je calkowicie ominac albo usunac i znalesc kompa bez immo
-
325i Coupe Diamantschwarz metallic
dzisiaj wpadna nowe klocuszki do beemki zeby bylo czym hamowac wrazie co... Obecnie auto jest unieruchomione bo stoi na kolkach poniewaz iz gdyz.... srubki od nowych felg zostaly oddane do chromowania http://imageshack.com/a/img691/3999/1dck.jpg
-
BAD BOY E36 323i ///M COUPE-BYŁY CICHEGO
o kurcze faktycznie. Patrz nigdy nie przygladalem sie temu. U mnie jednak jest znacznie szersza. Co fakt to fakt.. o oryginalne czesci ciezko wiec nie ma co ich od tak ciąć. Zwracam honor. A jakies nowe fajne kolo na lato wkladasz? Ja przy swojej majsterkuje gdy mam wolny czas... obecnie stoi na kolkach. Fele juz mam prawie gotowe.. prawie bo wczoraj oddalem srubki do chromowania i nie mam jak felg zlozyc:)
-
BAD BOY E36 323i ///M COUPE-BYŁY CICHEGO
a nie chciales dwururki od m50b25?
-
E36 316 compact i swap z e39
ojoj troche dlubania bedzie. Musisz znalesc kompletny zawias z compakta tego 170km 323 ti amory tarcze zaciski no wszystko most rowniez. Bedziesz musial znalesc sobie pedal gazu bo w tym silniku jest o ile sie nie myle elektroniczna przepustnica jak dla mnie szkoda zachodu. ale wszystko sie da. Przedewszystkim musisz miec fundusze i dobrego fachowca. skrzynia Twoja nie podejdzie Oczywiscie bedzie mial problem z immo.ja osobiscie nie kupilbym silnika juz wyjetego. za 2 tyg bd mial do sprzedania motorownie z e38 2.8 benzyna z angola. bo takie auto ma do mego kumpla z angli przyjechac
-
3xx.Manualna na klimatronik. Różnica pomiędzy R4 a R6?
nagrzewinica klimatronika ma juz wyjscia do Panelu. a nagrzewnice podlaczysz bez problemu ja w swojej sam zakladalem klimatronika a nie mialem nawet zwyklej klimy w dodatku nie mam rozszerzonej wiazki i cala wiazke robilem sam.
-
3xx.Manualna na klimatronik. Różnica pomiędzy R4 a R6?
Dokladnie. Kompletna nagrzewnica i panel klimatronik. Bo kratka zostaje, elektrozawor zostaje... a przewody i reszta sa takie same.
-
3xx.Manualna na klimatronik. Różnica pomiędzy R4 a R6?
Jak masz zwykla klime 2 stefowa to i tak musisz kupic cala nagrzewnice, panel elektrozawory moga zostac stare i nie ma roznicy czy od r4 czy od r6.
-
BMW E36 328i coupe by Niemiec
dawaj fote jak prezentuje sie na kolach