Treść opublikowana przez KUJON
-
jakie opony na fele 9 i 8 cala na 17
ja mam taki rozmiar felg jak piszesz ale w E36 , przód mam 205/50/8" tył 215/45/9"
-
no w końcu forum wróciło :)
nie tylko Twoja , nie tylko Ty :mrgreen: - co to za życie bez forum :duh: panowie bez wazeliny plis...
-
no w końcu forum wróciło :)
no to teraz przyznawać mi się tu łądnie komu zostało pińćset złotychy w kieszeni , a kto wstąpił do do Media Markt przez ten czas :mrgreen:
-
Opony i felgi 20" problem
opona 265 jest na fegę 10,5 sprawie idealna jesli chodzi o wyliczenia matematyczne, na feldze 9 cali jest juz troche baloniasta , ale mimo to % odchylenia nie powinien przekroczyć 2% i zmiana taka będize niezauważalnie wpływać na przekłąmania licznika, ale jeśli chodzi o właściwości jezdne to będzie róznica wyczówalna , jeśli chodzi o tor wyścigowy itp to napewno na 10,5 cala będzie się jezdzić szybciej po zakrętach itp.
-
Opony i felgi 20" problem
Doda, to Ty? buahahhahaha Jakub gadka dnia , szakunec ;) A co do 265 na 9 cali to myśle że wejdzie ale będzie balon straszny :!: :!: :!: ja mam teraz na ten sezon 215 na 9 cali i wyglada całkiem sympatycznie :mrgreen:
-
Opony i felgi 20" problem
ja wam powiem tak że z włąsnego doświadczenia zauważyłem że są 2 typy opon niskoporofilowych, jedne są bardziej podatne na naciąganie na szerokie felgi a drugie mniej, mistrzami w naciąganiu są opony TOYO PROXES czy jak sie to pisze :mrgreen: , i widziałem taką akcję na 2 identycznych felgach były takie same opony 1 TOYO i 1 BRIDGESTONE i nie uwieżylibyście że to ten sam rozmiar
-
WESOŁYCH ŚWIĄT I LEPSZEGO 2007 ROKU !!!
Życze Wam aby w nadchodzącym roku w dziale Mechanika i Problemy było , jak najmniej postów , za to w Garlerii same nowe tematy a w nich Wasze BMW, przynajmniej o 1 generację nowsze od obecnych :!: :!: :!: Tego wszystkiego życzy Wam KUJON :D :D :D
-
Opony i felgi 20" problem
nie tylko kamyk , nawet na koleinach można załatwić taką felgę, przy takim rozmiarze 20" to chyba nie ma się co dziwić, kumpel jezdzi już kilka lat E38 na 20 calowych felgach BBS i oprócz otarć na krawęznikach to nic mu sie z tymi felgami nie stało , a wyglądają ... :shock:
-
Sprowadzenie felg z USA
tak to jest włąsnie ET lub jak czasem można spotkać IS, ważna jest też średnica piasty, bo jak będzie za maly otwór to troche lipa
-
Opony i felgi 20" problem
Bombel ja ci powiem tak kapeć 265 na feldze 10,5 cala to jest całkowicie normalny rozmiar i o żadnym naciągaiu nie ma tu mowy, ja miałem kapcie 235 na feldze 10 cali i to był bardzo delikatny GERMAN STYLE , teraz mam 215 na feldze 9 cali noi tutaj juz widać niemca :mrgreen:
-
Redukcja na niższy bieg - z przygazówką czy bez ?
czego tu sie można naczytać w tym temacie.... :shock: :jawdrop: :jawdrop: :jawdrop:
-
No i benzyna znowu droga :(
ja ci powiem że też nie narzekam, przy tej cenie jest bardzo sympatycznie :) , tylko że od nowego roku akcyza wyższa o 25 gr na litrze i pewnie niebawem na stacjach znów zobaczymy 4 z przodu....
-
No i benzyna znowu droga :(
kraków od tarnowa oddalony jest o 80 km a róznica w cenie benzyny 20gr na korzyść krakowa :evil:
-
320i dlaczego tyle pali?
patrzyłeś na tabelkę z instrukcji którą wkleiłem ?? spalanie wg danych BMW dla automatu 320iA w mieście 14,6 litra , więc spalanie w okresie zimowym rzędu 15 l to wg mnie całkowicie normalna sprawa w twoim przypadku i nie ma żadnych podstaw do obaw . Ja bym sie nie sugerował do końca wypowiedziami co po niektórych "mistrzów spalania" bo fantastów to nie brakuje na tym forum , i chyba nie ma sie czego wstydzić skoro masz spalanie praktycznie zgodne z książkowym Pozdro :D
-
320i dlaczego tyle pali?
Outside a ile ci pali ten automat :?: bo jesli między 14-15 to wszystko jest jak najbardziej OK
-
Witam mam pytanko czy silnik 1.8i jest kolizyjny?
co do 1,8 to nie wiem ale 1,8IS to wszystkie były na łancuchu
-
Witam mam pytanko czy silnik 1.8i jest kolizyjny?
W takim razie weź pod uwagę odpowiedz Wektora Pozdro :D
-
Witam mam pytanko czy silnik 1.8i jest kolizyjny?
tylko nie mów że kupiłeś własnie to auto i sie zastanawiasz czy wymienić pasek lub ryzykować te 300-400zł a potem robić remont albo wymiane silnika...
-
bmw-e36 cabrio
tak na szybkiego znalazłęm zdjęcie na ktorym widać trochę te nawiewy, sa one za tylną kanapą, widać tutatj na zdjęciu takie kratki, jest też 1 nawiew w tej kopółce z której wychodzą pasy . J-23 sprawdz sobie u siebie czy masz takie nawiewy i czy leci z nich powietrze po włączeniu ogrzewanie tylnej szyby Pozdro http://img204.imageshack.us/img204/371/c17842833vs1.jpg
-
bmw-e36 cabrio
Oooo!! To i mnie oswiec - bylem pewien ze tak jest. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=41897 P.S. Niech któryś moderator skasuje 1 temat bo nie ma sensu dublować się.
-
bmw-e36 cabrio
Witt nie każde E36 ma nadmuch na tylną szybe , już to objaśniłem J23 Pozdro
-
Czy do E36 320 będą pasowały koła 15" od golfa III ?
jeśli jest to wersja VR6 lub GT to koła sa na 5 śrub, tak jak w nowszych VW, Skodach itp, czyli chyba 5x100 (chyba) Podobnie jak w przypadku M3 E30 - rozstaw: 5x120 jak w nowszych BMW noi bardzo dobrze , bo by eMki też musiały jeżdzić na tych BBS RS...
-
Czy do E36 320 będą pasowały koła 15" od golfa III ?
jeśli jest to wersja VR6 lub GT to koła sa na 5 śrub, tak jak w nowszych VW, Skodach itp, czyli chyba 5x100 (chyba) stare golfy VR6 mają 5x100 i nie znam sie na golfach i tylko po tym poznaje że to włąsnie VR6 :mrgreen:
-
co myslicie o tych felgach do E36?
jakie pierścienie :shock: :?: , przecież te felgi mają ET rzędu 10-20 , pierścienie to sobie można na palce w tym przpadku zakładać.... :wink: chyba chodziło ci o dystatne , które też tutaj mijają sie z celem
-
Redukcja na niższy bieg - z przygazówką czy bez ?
115km/h na 2 biegu :shock: w moim przypadku marzenie nieosiągalne :mrgreen: , ja bym chciał chociaż 100km/h osiągać na 2 biegach to by było za$%#^%$^ :mrgreen: