Dzieki:-) bylem u mechanika i zlokalizowal usterke. Uszkodzona byla stacyjka (jakas kostka) bynajmniej tak mi powiedzial. Teraz wszystko juz dziala ale dziekuje za jakiekolwiek wskazowki.:-)
Witam. Jestem nowym użytkownikiem i mam problem z moja e39. Mianowicie mam odcięte zasilanie do kierownicy. Nie działa radio, brak tylnej wycieraczki i spryskiwacze, brak tempomatu, . Potrzebuje rady gdzie mam szukać usterki.
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.