Skocz do zawartości

Grzesiek740

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grzesiek740

  1. Ale wiesz jak to się otwiera? Kluczyk dalej niż normalnie - 90 stopni, tak jakby na siłę. Musi się otworzyć, chyba że ktoś przerobił zamki dla zabezpieczenia przed złodziejami.
  2. Przekręcaj kluczykiem, jednocześnie podnosząc klamkę.
  3. To może być linka od mechanizmu podnoszenia szyby. U mnie chrobotało i się urwała.
  4. Nie raz nie warto. Ja kupiłem używane i potem musiałem kupić nowe. Używane nie chciały spryskiwać - w końcówkach jest jakieś ustrojstwo sprężynkowo ciśnieniowe, które nieużywane zanikło :D a przy próbach rozbierania plastiki sie połamały i wszystko do wyrzucenia.
  5. Popieram w 100 %. Mam biksenon od E65. Kupiłem kiedyś nówki na allegro. Efekt powalający.
  6. Qrde jade rano na ferie i nie zdążyłem zrobić zdjęć. Za tydzień zrobie, jeśli by jeszcze była potrzeba.
  7. Tak jest w E38 . Czujnik (nadajnik) zintegrowany z zaworkiem od wewnątrz felgi. W nadkolach zamontowane anteny odbiorcze. Z zewnątrz widać, że nie jest to zwykły gumowy zaworek. Może zrobię zdjęcie wieczorem jakby kogoś interesowało.
  8. Grzesiek740 odpowiedział(a) na Michael temat w E32
    Nie mam teraz żadnego programu wgranego, ale przyglądałem się nagraniom i przyspieszenia dwóch 750 tek do 100 są słabe - było po 4 osoby na pokładzie :D .
  9. Chyba nie oglądaliście filmu 60 sekund z N. Cage :lol: Tam są szczegółowe instrukcje :mrgreen:
  10. Grzesiek740 odpowiedział(a) na Michael temat w E32
    O i to jest bliżej prawdy, może poza tą Alpiną - pewnie za dużo wyposażenia i za ciężka. Mieliśmy na zlotach parę 750 E32. Jak znajdę czas to skompresuję filmiki 0-200 km/h dla kilku samochodów.
  11. Grzesiek740 odpowiedział(a) na Michael temat w E32
    Skąd wziąłeś to przyspieszenie 750? Z filmu wychodzi 6 sekund. Jest to niemożliwe, ma być 7,4. Chyba, że nie jest to 750 seryjne albo przyspieszony film.
  12. Trochę dziwne. Mam PRINSA w 740 i żadnych zastrzeżeń. I takie jest zdanie wszystkich których znam, którzy mają tą instalację.
  13. Myślę, że jak z bagażnika to tam nie będzie zakłóceń. No i u mnie to działo się od początku po montażu. A u Ciebie zdaje się, ze wczesniej było dobrze.
  14. A jakiej firmy instalacja? U mnie w DIEGO tak się działo, jak zasilanie pobierane było z zasilania wtryskiwaczy, po prostu dostawały się zakłócenia. Po przełożeniu plusa w inne miejsce problemy ustąpiły.
  15. 1. Jeżeli śmierdzi spod maski na zimnym a na ciepłym przestaje to prawdopodobnie jednak znowu masz nieszczelności na wężykach gumowych. Po rozgrzaniu się uszczelniają. 2. Nie zalecałbym zbyt wczesnego ustawiania przełaczenia na gaz na nierozgrzanym silniku. Niewielka oszczędność a zdecydowanie szybsze uszkodzenie reduktora i wtryskiwaczy. U mnie po 50 tys. km wszystko DEAD :mad2: . Oczywiście zrobiłem ale koszty były.
  16. Grzesiek740 odpowiedział(a) na pan.boczek temat w E38
    Jeżeli koledzy piszą, że odłaczyć wtyczkę od skrzyni to może wystarczy wyjąć bezpieczniki? Mam jakiś schemat (ale od 740'94), jest tam bezpiecznik F100-80A i F22-10A i F44-15A Może spróbujesz.
  17. To nie masz nivo tylko regulację twardości amortyzatorów EDC.
  18. Ja uzyskałem najmniej 10,8 benzyny na 100 na długiej trasie (1500 km). Miałem 750 przez cztery lata.
  19. Cześć. Jeżeli cokolwiek robisz przy samochodzie to zrobisz sobie sam bez problemów. Kup filtry - fazy ciekłej i fazy lotnej - wymień. Przedmuchaj rurkę doprowadzającą gaz z butli. Ewentualnie rozbierz delikatnie reduktor, umyj i złóż. Pozdrawiam :cool2:
  20. Te właśnie miałem na myśli. http://img207.imageshack.us/img207/5219/bmw518g005ud5.jpg
  21. Chyba, że pojedziesz trasą: Wrocław-Kraków-Tarnów-Rzeszów-Radom-Warszawa-Inowrocław-Gdańsk (może o jakimś mieście zapomniałem)
  22. W zamku w klapie (nie w pasie dolnym) jast taki dżinks połaczony z jakimś mikrostykiem odpowiedzialnym za uruchomienie silniczka dociągającego. Musi Ci się to zacinać i nie dawać sygnału, że klapa już otwarta i trza przestać silniczkowi się obracać. Zagmatwane ale tak to jest u mnie. Przy otwartej klapie zamknij sobie zamek jakimś prętem i zobaczysz jak to ma działać.
  23. Mr.Boczek - witam kolegę z innego forum. :cool2:
  24. Jeździły ale na LPG. Na CNG autobusy jeżdżą w Tarnowie, Rzeszowie, Radomiu, Przemyślu, Dębicy, Inowrocławiu, Wrocławiu i będą jeździć w Mielcu i Zamościu. Proponuję udać się do Tarnowa. Tamtejszy Prezes MPK pewnie chętnie udzieli informacji o eksploatacji.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.