Treść opublikowana przez Grzesiek740
-
POMOCY NIE MOGE DOSTAC SIE DO AUTA
Ale wiesz jak to się otwiera? Kluczyk dalej niż normalnie - 90 stopni, tak jakby na siłę. Musi się otworzyć, chyba że ktoś przerobił zamki dla zabezpieczenia przed złodziejami.
-
POMOCY NIE MOGE DOSTAC SIE DO AUTA
Przekręcaj kluczykiem, jednocześnie podnosząc klamkę.
-
obrzydliwy chrobot przy otwieraniu szyby
To może być linka od mechanizmu podnoszenia szyby. U mnie chrobotało i się urwała.
-
xenony z allegro - comeback
Nie raz nie warto. Ja kupiłem używane i potem musiałem kupić nowe. Używane nie chciały spryskiwać - w końcówkach jest jakieś ustrojstwo sprężynkowo ciśnieniowe, które nieużywane zanikło :D a przy próbach rozbierania plastiki sie połamały i wszystko do wyrzucenia.
-
xenony z allegro - comeback
Popieram w 100 %. Mam biksenon od E65. Kupiłem kiedyś nówki na allegro. Efekt powalający.
-
Mam czujnik cisnienia w kołach GDZIE ZMIENIC OPONY?????
Qrde jade rano na ferie i nie zdążyłem zrobić zdjęć. Za tydzień zrobie, jeśli by jeszcze była potrzeba.
-
Mam czujnik cisnienia w kołach GDZIE ZMIENIC OPONY?????
Tak jest w E38 . Czujnik (nadajnik) zintegrowany z zaworkiem od wewnątrz felgi. W nadkolach zamontowane anteny odbiorcze. Z zewnątrz widać, że nie jest to zwykły gumowy zaworek. Może zrobię zdjęcie wieczorem jakby kogoś interesowało.
-
BMW 735iA E32 0-50 km/h?
Nie mam teraz żadnego programu wgranego, ale przyglądałem się nagraniom i przyspieszenia dwóch 750 tek do 100 są słabe - było po 4 osoby na pokładzie :D .
-
aby furka nie zniknela
Chyba nie oglądaliście filmu 60 sekund z N. Cage :lol: Tam są szczegółowe instrukcje :mrgreen:
-
BMW 735iA E32 0-50 km/h?
O i to jest bliżej prawdy, może poza tą Alpiną - pewnie za dużo wyposażenia i za ciężka. Mieliśmy na zlotach parę 750 E32. Jak znajdę czas to skompresuję filmiki 0-200 km/h dla kilku samochodów.
-
BMW 735iA E32 0-50 km/h?
Skąd wziąłeś to przyspieszenie 750? Z filmu wychodzi 6 sekund. Jest to niemożliwe, ma być 7,4. Chyba, że nie jest to 750 seryjne albo przyspieszony film.
-
Samoistnie w czasie jazdy przechodzi na benzynke !!
Trochę dziwne. Mam PRINSA w 740 i żadnych zastrzeżeń. I takie jest zdanie wszystkich których znam, którzy mają tą instalację.
-
Samoistnie w czasie jazdy przechodzi na benzynke !!
Myślę, że jak z bagażnika to tam nie będzie zakłóceń. No i u mnie to działo się od początku po montażu. A u Ciebie zdaje się, ze wczesniej było dobrze.
-
Samoistnie w czasie jazdy przechodzi na benzynke !!
A jakiej firmy instalacja? U mnie w DIEGO tak się działo, jak zasilanie pobierane było z zasilania wtryskiwaczy, po prostu dostawały się zakłócenia. Po przełożeniu plusa w inne miejsce problemy ustąpiły.
-
Zapach gazu na zimnym silniku - sekwencja
1. Jeżeli śmierdzi spod maski na zimnym a na ciepłym przestaje to prawdopodobnie jednak znowu masz nieszczelności na wężykach gumowych. Po rozgrzaniu się uszczelniają. 2. Nie zalecałbym zbyt wczesnego ustawiania przełaczenia na gaz na nierozgrzanym silniku. Niewielka oszczędność a zdecydowanie szybsze uszkodzenie reduktora i wtryskiwaczy. U mnie po 50 tys. km wszystko DEAD :mad2: . Oczywiście zrobiłem ale koszty były.
-
Znikl mi wsteczny
Jeżeli koledzy piszą, że odłaczyć wtyczkę od skrzyni to może wystarczy wyjąć bezpieczniki? Mam jakiś schemat (ale od 740'94), jest tam bezpiecznik F100-80A i F22-10A i F44-15A Może spróbujesz.
-
Dziwne stuki w lewym przednim kole???? amortyzatory EDC??
To nie masz nivo tylko regulację twardości amortyzatorów EDC.
-
Spalanie gazu/benzyny w V12
Ja uzyskałem najmniej 10,8 benzyny na 100 na długiej trasie (1500 km). Miałem 750 przez cztery lata.
-
Instalacja Zawoli - kto w okolicach Wawy ją serwisuje
Cześć. Jeżeli cokolwiek robisz przy samochodzie to zrobisz sobie sam bez problemów. Kup filtry - fazy ciekłej i fazy lotnej - wymień. Przedmuchaj rurkę doprowadzającą gaz z butli. Ewentualnie rozbierz delikatnie reduktor, umyj i złóż. Pozdrawiam :cool2:
-
Czy ma ktos instalacje CNG? Co sadzicie o takiej inst?
Te właśnie miałem na myśli. http://img207.imageshack.us/img207/5219/bmw518g005ud5.jpg
-
Czy ma ktos instalacje CNG? Co sadzicie o takiej inst?
Ktoś ma we Wrocławiu
-
Czy ma ktos instalacje CNG? Co sadzicie o takiej inst?
Chyba, że pojedziesz trasą: Wrocław-Kraków-Tarnów-Rzeszów-Radom-Warszawa-Inowrocław-Gdańsk (może o jakimś mieście zapomniałem)
-
Domykanie bagażnika czy można odłączyć ?
W zamku w klapie (nie w pasie dolnym) jast taki dżinks połaczony z jakimś mikrostykiem odpowiedzialnym za uruchomienie silniczka dociągającego. Musi Ci się to zacinać i nie dawać sygnału, że klapa już otwarta i trza przestać silniczkowi się obracać. Zagmatwane ale tak to jest u mnie. Przy otwartej klapie zamknij sobie zamek jakimś prętem i zobaczysz jak to ma działać.
-
czy na felge 9.5 cala wejda opony 275?
Mr.Boczek - witam kolegę z innego forum. :cool2:
-
praca dyplomowa CNG - poszukuję pojazdów i materiałów
Jeździły ale na LPG. Na CNG autobusy jeżdżą w Tarnowie, Rzeszowie, Radomiu, Przemyślu, Dębicy, Inowrocławiu, Wrocławiu i będą jeździć w Mielcu i Zamościu. Proponuję udać się do Tarnowa. Tamtejszy Prezes MPK pewnie chętnie udzieli informacji o eksploatacji.