Treść opublikowana przez cypisek21
-
Płyn chłodniczyWitam.
sciagaj weza i po sprawie... jak spustu nie widzisz....
-
530d klocki ATE Ceramic vs zimmerman?
kazda opinia cenna.... ;) teraz w 120d mam oryginalne klocki od bmw to tez chyba ATE?? tak?? i co tydzien kola czarne jak diabli.... okolo 600 km
-
[E87] Hamulce drżenie
wytestowane mam w innym aucie ale jednak... ebc tarcze oryginalne z bmw... niby tez ate ale podobno robią je gdzie indziej...... ate powerdisc... na racing forum pisza o blackdiamond ze sa ok ;) jak dla mnie ebc próbuj... przy okzji włóż sobie wieksze zaciski ;)
-
530d klocki ATE Ceramic vs zimmerman?
na wypad z rodzina podczas spokojnej jazdy to i dębowe sie sprawdzą..... zwykle klocki ATE pyla jak kazde inne..... pare ostrych dohamowan i kola czarne
-
Intercooler 120d vs 123d
ale dzis poogladam jaki IC mi wejdzie :twisted: oprócz customowego IC mg motorsport mysle jeszcze o czyms takim: http://allegro.pl/intercooler-550x180x65mm-tylne-wloty-bmw-focus-i3379788842.html
-
Intercooler 120d vs 123d
dokladnie Stinger mnie przekonał :) jak bede zmieniał to poprostu kupie 135i ew 335d ale bardziej to 1 ;)
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
idz w strone 205-225 bedzie bardziej dynamiczny i kup assistance do opon i wywal RSC
-
Intercooler 120d vs 123d
Stinger masz racje IC MAM w serii ;) ale kombinuje powili i napewno zmienie ;) ciutke czasu... od swapa mnie narazie odciagnales... ;) i masz chyba racje ;) jak cos to 135i ale ic i wydech jeszcze 100% zmienie :)
-
Bunia e87 2006 118d ->Kraków
ja kupilem w sklepie akustyka będzin za grosze.... google polecam.... mam nadzieje ze moderator sie nie wkurzy ale jak ogladalem ori to niczym sie nie roznia....
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
http://tyrestretch.com/archive-11/gallery/image/8-5_225_40_r18_continental/ tak to sie uklada.....
-
e60 Nie działa kontrola trakcji
oj to Ci sie trafila sztuka...... ogladalem twoje posty i powiem szczerze poddalbym sie i zmienil model ;) albo sztuke.... bo ten wyjątkowa mina...
-
Intercooler 120d vs 123d
wyglada na byka ;) ciekawe jak z jego sprawnoscia.... w motorze mam takie chlodnice powiekszone o 30% niestety seryjne znacznie lepiej oddawały cieplo...
-
[E87] Wyciek z czegoś obok drążka kierowniczego
nie ma sie co sugerowac ze to olej silnikowy... oslone pod silnikiem zdejmiesz w 10 min wystarczy nasadka 8mm a jak przewód strzeli to zatrzesz pompe wspomagania i pozamiatane.. rozbieraj szybko i tak trzeba to usunąć im szybciej tym taniej.... maglownica na zdjeciu tez jest zapaskudzona....
-
[E87] Wyciek z czegoś obok drążka kierowniczego
mokro to tam jest grubo.... wahacz drążek i kolo maglownicy tez..... zdejmuj osłone pod silnikiem i ogladaj..... jest tam moze 12-16 srubek które ja trzymaja. kiedy wymieniales separator olejowy w silniku ?
-
Bunia e87 2006 118d ->Kraków
kup oryginalne glosniki od bmw nie koniecznie w serwisie..... beda pasowaly plug & play bez lutowania.... jak masz e87 to w slupkach pewnie kratka przygotowana... wtedy klik klik i po robocie
-
Intercooler 120d vs 123d
wszystko ladnie pieknie ale ja mam automat który wytrzymuje 400NM kto wie jaka jest w 123D ze wytrzymuje wiekszy moment?? automat oczywiscie... bo jak ogladalem czesci to róznia sie tylko grucha.... a na stronie ZF jest jasno napisane 400NM
-
Intercooler 120d vs 123d
czyli trzeba do MG MOTORSPORT ;) tam chlopaki wyspawaja jak trzeba a ten dyfer da sie do nas wrzucić ?? :>
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
moze jakis WEEKENDOWY WYPAD ? zona juz dawno mi mowi zebym prysnal na weekend sie odstresowac ;) LOL
-
Intercooler 120d vs 123d
a moze lepiej wrzucic natrysk wodny albo CO2 na IC zamiast wymieniac.... ale pewnie nikt nie kombinował;)
-
Niunia i Oli - E60 535D ALPINA D5S - Alcantara i NBT str 42
widze to chyba tomason :> tak ?? żona ma 4x255/35/19 i jest elegancko te 235/35/19 troche male.... w obwodzie ;) opychaj Toyo na allegro i kup 4szt. miedzy 235 a 255 jest 2.1% roznica w prędkości Srednica aż 14mm wiec nie ryzykowałbym.... 225/40/19 i 155/35/19 pasuja do siebie http://www.polkasteam.pl/przydaski/przelicznik_opon.html poogladaj sobie
-
Intercooler 120d vs 123d
ale Nka ma ten sam czy ten 163KM i 177KM maja taki sam?? nie przegladalem a tez bym zmienił IC ale chyba bardziej z 3.0d albo jakas manufakturke :)
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
no ja czekam i czekam na jakies propozycje ;)
-
e87 wymiana foteli
http://allegro.pl/show_item.php?item=3430957417 Sama kanapa, może coś zejdzie z ceny jeszcze. Tylko nie jest to chyba pełna skóra ale obszyć można ; ) to sie nie nadaje bo to eko skóra... taka sama opcja jak bym mial obszywać materiałowe od nowa... ;) ale dzieki za propozycje :)
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
naciąg gumy dziala jak magnes ;) i jest :cool2: byle nie na wacka gume naciągać ;P hheheheeheheh
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
szukaj 123dA srodek i inne wyposazenie sobie zmienisz a z sercem najtrudniej ;>