Treść opublikowana przez cypisek21
-
BMW zimą.. Co zrobić kiedy zakopiemy się w śniegu...
no kolego jaga... ogladam co piszesz od czasu do czasu..... jak masz ac to laduj w jezioro... nic dobrego z tej twojej maszyny juz nie bedzie :cry:
-
Łańcuch rozrządu N47
u mnie problem jest inny.... malo mocy ;) 215 koni i tyle... a smaki na 350 :) w jedynce bedzie pieknie... :> tak czy inaczej serce moge oddac w dobre rece :)
-
Łańcuch rozrządu N47
chlopaki jak macie tyle problemow z tymi nkami to moze ktos chce moje serce m47 :) bo wrzuciłbym 35d do swojej jedynki :)
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
wiele sie nie dzieje... czekam az sie zepsuje silnik lub skrzynia :twisted: ... wtedy bede modził ;)
-
e87 wymiana foteli
pepe zobacz jaka parszywa skóra na siedzeniu u kierowcy (boczek) nie chcesz czegos takiego..... szukaj ladniejszych.... zgarniaj stingera i wpadajcie na slask :P
-
e87 wymiana foteli
sama chyba ;P pepe to samica jak mnie pamiec nie myli :P
-
e87 wymiana foteli
Pepe :> wystarczy jak kluczyk bedzie lezał z daleka od stacyjki... tak by zaplon byl wyłączony... nic odpinac wiecej nie trzeba ;) chodzilo mi o zdjecie twojej wtyczki ;) a tu widac ze fotele ze sterownikami grzania sa... wiec nie jest najgorzej :)
-
e87 wymiana foteli
Pepe :> wystarczy jak kluczyk bedzie lezał z daleka od stacyjki... tak by zaplon byl wyłączony... nic odpinac wiecej nie trzeba ;) chodzilo mi o zdjecie twojej wtyczki ;) a tu widac ze fotele ze sterownikami grzania sa... wiec nie jest najgorzej :)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
dlatego jestem zwolennikiem plukania silnika co zmiane oleju... i nic sie nie obraca.. nie pisalem jeszcze ale..... Mariusz czekam az zobacze na żywo :) piekna maszynka :)
-
N47 Ciśnienie w kolektorze
a moze kolego czujnik podmien... i sprawdz moze szlak go trafił...
-
Kierownica skórzana E87 116i
tasme zmien.. zakoduj..
-
Spotkania śląskie
;) jestem za .. ;)
-
[E87] 120d damianz
w szczekach roznic jest wiecej... oprocz tej blachy na której leżą szczeki.... powiem tyle bez spawania tego nie zrobisz... ;) inny jest wspornik koła.. czy jak to sie nazywa 33 32 6 774 809 o to mi chodzi.... zobaczysz jak bedziesz skladał ;P pooglaj co u siebie spawalem... po 3 dniach przemyslen stwierdzilem ze to najprostsza opcja ;) dziala idealnie !!
-
Kierownica skórzana E87 116i
kup ta co zalatuje wiocha w opcji m pak blende zaloz carbonowa i wiochy nie bedzie :D
-
Kierownica skórzana E87 116i
ale sobie kolego wybrales kierownice..... :/ przeciez ona tam wogole nie pasuje ?? co kierowalo zakupem?? cena ?? ktokolwiek pozniej wejdzie powie ze po dzwonie auto bo kierownica z serii 3...
-
Bezel141 -->BMW E90 320D GWINT/ZP1/KOREKTA LAKIERU
dobra taczka... nie widze czy wgniota ma uszkodzenia lakiernicze jesli nie to oddaj do naprawy PDR !! nie zmieniaj drzwi :) jak lakier caly to sladu nie będzie... cenowo wyjdzie podobnie a nic nie bedziesz wymieniał.... pozdr
-
[E87] 120d damianz
a po co Ci piasty?? nasze przeciez pasuja.. p&p
-
[E87] 120d damianz
panie kolego dzwon.. 606-854-294 to ci wyjasnie... jak to tył wentylowany?? przeciez 120d ma w serii wentylowany tył... czyzbys mial 118d ?? :P
-
[E87] 120d damianz
czy ty bedziesz mial takie hamulce jak ja?? :twisted:
-
[E87] 120D - kłęby dymu przy pełnym gazie
podjedz do bedzina to sprawdze ci jak parametry silnika i jak z bledami..
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
205/55
-
[E87] 120d - szum, pisk z silnika
o ile mnie pamieć nie myli... to w układnie oleju byc nie powinno... kompresor ma wlasny zbiornik na olej i sie smaruje... powszechnie stosowana praktyka to wlewanie oleju do ukladu... nikomu sie nie chce wyjmowac kompresora by uzupełnic olej. latwiej wszystko zalac i spokoj gdzies tam poczytalem jak miałem problemy z lozyskiem klimy... jesli to błędny post prosze mnie poprawić.
-
[E87] 120d - szum, pisk z silnika
lozysko oczywiscie mozna wymienic tylko tam lozysko kreci sie zawsze niezaleznie od tego czy klima wł/wył... wiec moze kompresor sie konczy...
-
[E87] 120d - szum, pisk z silnika
sprawdz połączenia rur za dmuchawą i szczelnosc ICKA... ale zaraz by wywaliło błędy
-
[E87] 120d - szum, pisk z silnika
viewtopic.php?f=70&t=178507 to temat dla Ciebie na 90% obstawiam rozrzad.... w dodatku w twoim wadliwym silniku w tej najdrozszej opcji wraz z wałem głównym...