Treść opublikowana przez Młody90
-
Ispi Next instalacja Ista D i P
Dzięki za podpowiedź, framework jaki ma być ? EDIT : nie poszło . :mad2:
-
Ispi Next instalacja Ista D i P
Instalowałem pokolei od 4.5.2 po 4.6.2 i 4.7.2
-
Ispi Next instalacja Ista D i P
Nic nie pomaga, otwarcie przez xp SP1,2,3 ,win7, administrator , kompletnie nic .. :(
-
INSTRUKCJA KODOWANIA NCS EXPERT / NCS DUMMY
Do czego tak naprawdę służą opcje w zakładce kontakt F2 ? - jak koduje np Drl to omijam ten punkt i zazwyczaj się udaje . Codierdaten lesen i SG codieren stosujemy zawsze w takiej kolejności jak wyzej opisane ? Pozdrawiam
-
Ispi Next instalacja Ista D i P
no faktycznie ;)
-
Ispi Next instalacja Ista D i P
ktos wie czemu TESTERGUI.EXE niechce mi sie wlaczyc ? , postepuje wg.instrukcji ktora byla w plikach . Jako administrator tez nie działa .
-
[e46] Wymiana rolki napinacza klimatyzacji
a skad jestes ? jak slask to zapraszam
-
[e46] Wymiana rolki napinacza klimatyzacji
ja wymieniłem ostatnio same łożysko
-
[e46] Wymiana rolki napinacza klimatyzacji
Można tam odkręcić te rolkę z ramienia ? Klucz 13?
-
320D 150 KM Sprawdzanie wtrysków przez INPA
Zgadza sie,przepraszam,to nie to ze wprowadzam kogos w blad ale ostatnio zyje rylko DISem i moze dlatego tak tez z automatu.
-
320D 150 KM Sprawdzanie wtrysków przez INPA
Musisz miec kod IMA ktory jest na wtryskiwaczu,bez DiSa nir ogarniesz
-
Jak zainstalowac inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss na WIN7
wyslij wiadomosc do mnie na priv
-
320D 150 KM Sprawdzanie wtrysków przez INPA
sprawny wtryskiwacz to taki ktorego wartosci sa w skali zielonej, poza skala zielona w czerwonej oznacza wtrysk uszkodzony . parametry bez obciazenia tylko na jałowym.
-
320D 150 KM Sprawdzanie wtrysków przez INPA
suma ma byc = 0 ze wszystkich wtryskow jak np: 1 cylinder = -12 cylinder = 23 cylinder = -24 cylinder = 1CZYLI: -1+1-2+2=0
-
Co to za parametry
niestety nie pomoge.
-
320D 150 KM Sprawdzanie wtrysków przez INPA
a wg. mnie przy tych parametrach to pokazales na screenie jest idealnie . Wzorcowe wartosci pojedynczej korekcji przelewowej to te, ktore oscyluja w zakresie zerowym. Co do diagnozy grupowej (4 lub 6 wtryskiwaczy) ukladu, zasada jest jedna, tzn SUMA wszystkich odczytanych w danym momencie wartosci musi dac wartosc ZEROWĄ
-
Co to za błędy e70, webasto..
Na youtube masz tez filmiki zatytulowane webasto poprawne parametry ,jakbys co moje ,pozdrawiam
-
problem z połączeniem interfejsu z disem
jak masz od trandolfa wszystkie pliki to bardzo latwo to ogarnac . guruj Najwazniejsze to zacznij od poczatku : - rozpakuj na nowo INPA + DIS (od trandolfa) - pozniej skonfiguruj INPA tak abys bez problemu sie mogl polaczyc INPA + auto - pozniej skonfiguruj polaczenie IP i uruchom IFH + DiagHead'a (wg.instrukcji trandolfa) - jak to ogarniesz wejdziesz w DIS'a i w zakladce connection po wejsciu powinienes miec w okienku IP 192.168.68.0 ,dajesz connection i musi działać! ALE BARDZO WAŻNE ! - NIGDY NIE NACISKAJ STOP TYLKO PAUZA BO DIS JEST NA TYLE WRAZLIWY ZE NAWET NIEPRAWIDLOWE WYJSCIE Z NIEGO SPOWODUJE JEGO USZKODZENIE ,MOZLIWE ZE JUZ TO ZROBILES PRZEZ SWOJA NIEWIEDZE. JA TAKI SAM PROBLEM MIALEM A INSTALACJA TO KWESTIA 20MIN.
-
Co to za parametry
a w jakich parametrach w ogole jestes ? bo pierwszy raz takie cos widze
-
Zaworek/ przetwornik podcisnienia od benzyny do diesla
Ten czujnik to fachowo map sensor.
-
Zaworek/ przetwornik podcisnienia od benzyny do diesla
poszło PW
-
Adaptacja przepływomierza...
Jakby co jestem z zabrza.
-
Zaworek/ przetwornik podcisnienia od benzyny do diesla
Nie mogl kupic lipnego bo ja go mialem w m47 i bylo ok,tez pisalem o przewodach,moze cos zle podlaczone.
-
Zaworek/ przetwornik podcisnienia od benzyny do diesla
Jakby co mam taki;)
-
[e46] montaż mikrofonu podsufitka
do urządzenia ale bez znaczenia jakiego ? taki który będzie miał wyjście jack ?