Treść opublikowana przez Młody90
-
[e46] montaż mikrofonu podsufitka
Ja nie mam zadnego zestawu glosnomowiacego. Powiedz mi jak bym mial transmiter bt aux usb to podczas laczenia da rade sie z tym polaczyc jako ze z mikrofonem?
-
[e46] montaż mikrofonu podsufitka
Co potrzebne zeby takie cos zrobic?
-
Zaworek/ przetwornik podcisnienia od benzyny do diesla
Ma ktos taki na sprzedaz?
-
[e46 320d] Prośba o interpretację błędów z INPA.
no to musisz po kolei je rozwiazywac , przetlumacz sobie w slowniku i jazda ;)
-
[e46 320d] Prośba o interpretację błędów z INPA.
a usuwales bledy? powrocily?
-
moduł domykania szyb 2D
dodam ze w sterowniku centralnego rowniez mam funkcje na domykanie szyb - jakby ktos wiedzial jak je podpiąć ?
-
moduł domykania szyb 2D
Witam. Mam E46 przedliftem. Domykania szyb z pilota nie mam ze wzgledu na nie oryginalne kluczyki. Takie domykanie szyb jest dość przydatne i zakupilem o taki moduł Chce go podlaczyc i prosil bym o pomoc w co najlepiej podlaczyc ,ponizej podałem rozpiske gdzie +/- i jaki kolor kabla. Głownie chodzi zeby w jak najprostszy sposob to ogarnąć ;) http://obrazki.elektroda.pl/3926381400_1398261253_thumb.jpg Jesli to nie problem to nie chcialbym sciagac ponownie boczków przednich zeby podlaczac sie do silniczkow :D Pozdrawiam i liczę na wasza pomoc ;)
-
Lusterka zewnętrzne fotochrom E39
witam. czy jest mozliwosc przerzucenia samych szkiel fotochrom do manualnych lusterek zeby miec fotochromy ? i wrzucic 12V z wewnetrznego lusterka ? bedzie to ladziac ? . Pozdro ;)
-
Jak zainstalowac inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss na WIN7
miałbym prośbę o zdjęcia jak wygląda zlutowanie pinów 7 i 8 dla obd2 . Mostkujemy czy cos bardziej skomplikowanego ? .. Pozdrawiam
-
Wymiana oleju w tylnym moście - WRAŻENIA ;)
mam pytanie. mam szpere w 320D 136km . ktos cos musial grzebać. Zaczeło sie lekko pocic i bd chcial zrobic wymiane oleju. U was jest na srube 17 czy na imbus chyba jeden z wiekszych ? ( u mnie na imbus bodajże 8 )
-
Tempomat INPA/NCS MATA i inne błędy
Witam :oops: 1.Zacznę od tego, iż chciałem zakodować znajomemu odprowadzanie do domu a nie mogłem się połączyć z jego kompem (vin is faulty) a swoja bryczke normalnie koduje i nie wiem od czego zacząć. 2.Podlaczalem multifunkcje i nie dziala mi tempomat , w INPIE sprawdzalem przyciski i wszystkie działaja lecz chcac wejsc w TEMPOMAT wyskakuje taki błąd '' bei rover tempomat muss fur diagnose der tempomat hauptschalter '' to cos ze nie jest podlaczony z glownym przelacznikiem . Kontrolka swieci sie tempomatu, podlaczony w pin 27 kostki 40pinowej i nie bardzo wiem o co chodzi :duh: 3 sprawa wchodzilem w c & k memory i podczas proby wcisniecia ''read'' wyskakuje błąd '' brak odpowiedzi z modulow IHK/KMB '' tak samo jak wybieram dana funkcje do zakodowania , np: ryglowanie zamkami aktywowalem bez problemu . Albo wyskakuje jeszcze komunikat ''coapirapidfswpsw'' wiec nie wiem jakie funkcje mozna kodowac a jakie nie . 4.Jesli chodzi o te mate pasazera to w INPA przy kasowaniu bledow pisze ze system MRS2 a modul chyba jest MRS3 bo taki jest zapisany w NCS i nie moge sie z nim polaczyc bo chcialem deaktywować je . 5.Dosc czeste komunikaty to te IFH 0009 i nie zawsze mozna kodować to co sie chce , problemow na necie z tymi bledami jest od groma , duzo osob pisze o aktualizacji INPA/NCS ale tez nie zawsze pomaga . 6.A i mam jeszcze pytanie odnośnie uniwersalnego sterownika pilota jaki posiadam (nie posiadam ORI kluczyka ) tylko mam jak wczesniej napisalem sterownik pilota, i moje pytanie brzmi czy da rade aktywować mruganie kierunkami przy otwieraniu zamykaniu drzwi? / dodam ze ryglowanie mi działa . Pozdrawiam i licze na wasza pomoc ;) :cool2:
-
ZBIÓR FUNKCJI NCS
A jaka komenda odpowiada za gong zostawienia kluczyka w stacyjce? ;)
-
ZBIÓR FUNKCJI NCS
jest mozliwosc zakodowania zamykania sie szyb po zamknieciu samochodu?. Nie mam ori pilota i ponoc sie nie da ale wierze ze sa ludzie co potrafią zrobic cuda :D Autoryglowanie zrobiłem ,wiec moze i to sie uda.
-
Demontaż płytki podgrzewacza wody M47
Znaajdz mi gdzie w tym temacie jest o demontazu tej plytki
-
[E46] Wymiana poduszek silnika DIY
4 poduszek? tzn jeszcze skrzyni?
-
Demontaż płytki podgrzewacza wody M47
to forum jest bardzo przydatne,wiele linkow,FAQ, duzo czesci na sprzedaz itd.. ale rowniez jest wielki bałagan i panują tu słabe zasady, dlatego tacy uzytkownicy jak Ty jeszcze tu sa zasiedleni. Nie znasz odpowiedzi to nie PISZ!. Auto potrzebuje caly czas i nie mam czasu szukać i szperać albo zostawić auto na dzień/dwa . Jesli bedzie ktos łaskaw przedstawić to w teoretyczny/obrazkowy sposob bede wdzieczny.
-
Demontaż płytki podgrzewacza wody M47
Napisalem M47 i u mnie jest od strony pasazera a w M47N jak juz to kolo lampy prawej. Dalej czekam na odp.
-
Odpowietrzenie układu paliwowego e46 M47
Uwazaj zebys sie.nie przegotowal. Zapowietrzenie ukladu objawia sie roznie.pompka.wezyki itd. U mnie byla smieszna sytuacja bo stalem na gorce(rezerwy nie bylo) i juz.nie zakrecil dlatego na plaka moglem odpalic. Kolega jak odpali na plaka bd.mogl swobodnie szukav usterki na wlaczonym silniku.
-
Odpowietrzenie układu paliwowego e46 M47
http://img508.imageshack.us/img508/6769/withcoppercap2fm5.jpg sugeruj sie tylko ta guma odlaczona od egru . Zdejmiesz i musza byc dwie osoby. Moze byc tak ze beda gasly kontrolki i efekt rozladowanego akumulatora, tak dlugo probuj az zalapie. Musi ;)
-
Demontaż płytki podgrzewacza wody M47
witam. Jak w temacie. Potrzebuje wiedzieć z której strony znajduje sie owa płytka podgrzewacza. Jedynie zauwazylem z góry taki 'kwadracik' przkyrecony na dwie srubki . Szczerze nie probowalem demontowac bo potrzebuje samochodu. Chce zrobic to jak najszybciej. Podgrzewacz znajduje sie z lewej strony od pasażera. Pozdro !
-
Jak zainstalowac inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss na WIN7
skrypt jest spolszczony a czy da rade zeby spolszczyc calosc ? ,bledy itd? . jak np: tutaj chlopaki probowali http://7er.pl/showthread.php/15876-INPA-po-polsku-Projekt-przet%C5%82umaczenia-INPA . pozdro
-
320d mocne szarpnięcie silnikiem przy gaszeniu
Oddalem klape do tokarza i jestem mega zadowoloby. Choc z ceny nie bardzo bo 120zl wzial ale teraz moge deptac ;d
-
320d mocne szarpnięcie silnikiem przy gaszeniu
chce zeby to wygladalo w miare profi to wybiore sie do kogos kto obrabia metal :8)
-
320d mocne szarpnięcie silnikiem przy gaszeniu
Elo.no czytalem to juz.ale narazie nie mam takich narzedzi pod reka..
-
320d mocne szarpnięcie silnikiem przy gaszeniu
znowu pojawil mi sie problem z guma od egru. mam klape i na niej jest taki kolnierzyk. Ale nawet jak nasadze na maksa to przy wyzszych obrotach strzela. Da rade czyms innym zastapic?