Treść opublikowana przez Młody90
-
e60 520d 163km brak mocy
Temat stary ale muszę odświeżyć . Motor taki jak w temacie . Turbina sterowana nastawnikiem po regeneracji Przepływomierz nowy Bosch Podciśnienia sprawdzone Przetwornik EGR nowy pierburg Bez dpfa ( wyrzucony ) EGR działa jak mu podaje ciśnienie Przepustnica dobra . Auto od dołu bardzo słabe a turbina też nie chce ciągnąć ( na kilka km włączyła się na chwilę , można było odczuć wzrost mocy ) Wali błędem 4530 i pomału rozkładam ręce .
-
Kodowanie nowego modułu
Trzeba ale żeby go zakodować musi być opcja połączenia , wygląda na to jakby był uszkodzony
-
Mapy PREMIUM ROUTE NEXT LIVE EVO WAY MOTI BUSINESS MOVE HIGH
Musi Ci ktoś wygenerować kod i wrzucasz go na pendrive z mapami
-
Wymiana lampy przedniej BMW f30 kodowanie?
F30 z USA z lampami LED przód . Wymiana na EU . Kodowanie tylko opcje detect CAFD? I ewentualnie w ista inicjalizacja?
-
Mapy PREMIUM ROUTE NEXT LIVE EVO WAY MOTI BUSINESS MOVE HIGH
Po wgraniu nowego lookup.xml się pojawiła ta wersja ale myślę ,że jakiś przypadek z tym .
-
Mapy PREMIUM ROUTE NEXT LIVE EVO WAY MOTI BUSINESS MOVE HIGH
ciekawe bo nie wyszukuje Next 2022-2..
-
Mapy PREMIUM ROUTE NEXT LIVE EVO WAY MOTI BUSINESS MOVE HIGH
jest może nowy lookup.xml ? Next 2022-2 mi nie wyszukuje już.
-
Mapy PREMIUM ROUTE NEXT LIVE EVO WAY MOTI BUSINESS MOVE HIGH
Jak jesteś ze Śląska to mogę ogarnąć.
-
Mapy PREMIUM ROUTE NEXT LIVE EVO WAY MOTI BUSINESS MOVE HIGH
Sam nie ogarniesz.
-
Śląskie
Jak coś pisz na PW
-
Mapy PREMIUM ROUTE NEXT LIVE EVO WAY MOTI BUSINESS MOVE HIGH
Dla Motion już raczej nic nowszego nie będzie ?
-
Mapy PREMIUM ROUTE NEXT LIVE EVO WAY MOTI BUSINESS MOVE HIGH
Twoje mapy Next 2022-2 sciagniete z torrenta nie są spakowane w winrar tylko folder , tak ma być ? wystarczy zawartość folderu skopiować na pendrive ? pytam bo dotychczas wszystkie mapy były spakowane w winrar.
-
Śląskie
Trzeba było pisać.
-
Śląskie
No z terminami różnie .. możesz się odezwać jak coś w poniedziałek .
-
Śląskie
Jakie auto i jaki termin interesuje?
-
Dodawanie / usuwanie pilota bmw e60 e90 e70
a cgdi nie czyści kluczy ?
- Śląskie
-
Sterownik świec żarowych Beru GSE 105
Świece Beru nie pracują ze sterownikiem GSE105 . Świece pracują na 5V a sterownik jest na 7V. Szybciej się zużywają wtedy świece. Świec Beru już nie ma nawet w sklepach . Wycofali się z ich produkcji . Ja miałem dodatkowo pecha że po montażu Beru z jednej świecy wpadł mi kawałek elementu grzejnego do cylindra a inna świeca w ogóle była nie sprawna . Jestem również po rozmowie z Adamem ( Din76) który potwierdzi te informacje.
-
Wymiana świec żarowych w E91 320d
Każdemu kto zechce wymienić świece żarowe firmy Beru nie polecam tego !!!!!! Świece są na 5.4-5.7V i praca ze sterownikiem Beru który jest na 7V poprostu jest szybko upala / zużywa . Niestety w moim przypadku było jeszcze gorzej . Po montażu i próbie odpalenia kawałek elementu grzejnego wpadł prosto do cylindra . Z 4 świec Beru dwie niesprawne .
-
Dodawanie / usuwanie pilota bmw e60 e90 e70
temat dosc stary , ale co polecacie do "czyszczenia" oryginalnych kluczy ?
-
adaptacja akumulatora DIS-em
Kup taki jaki masz z vinu . Nie oszczędzaj na baterii , później będziesz miał cyrki z elektroniką.
-
Usunięcie AHL po wymianie LM1 na LM2
To już jakaś podpowiedź . To jest przedlift z AHL i dołożyłem LM2 . Tylko co to ten sygnał Alive? Może mógłbyś podać namiar na kolegę ?
-
Usunięcie AHL po wymianie LM1 na LM2
Witam . Po przepięciu wiązki z LM2 do AHL i przekodowaniu auta na #0305 mam błąd 9CC6 - błąd sygnału Alive z systemu AHL . W ista nie widzi juz AHL . Mam teraz rozkmine czy problem tkwi we wiązce ( gdzieś nie łączy) czy jeszzcze kwestia kodowania .
-
[E65] wymiana modułu świateł LM E6X LWR na LM II E6X LWR
Ogarnales ?
-
Re: ciekaw funkcje e60
Panowie da się zrobić żeby ringi świeciły z brewkami a jako DRL a mijania z kierunkowskazami ?