Treść opublikowana przez ITommyI
-
hamulce w X1
jak doszedłeś do tego że to akurat tarcze?
-
F25 przekładnia kierownicza
To czy nowo montowana/wymieniana przekładania jest już zwolniona od wady okaże się podczas użytkowania. oby tak było :cool2:
-
F25 przekładnia kierownicza
To chyba jedna z lepiej opanowanych usług serwisowych w ASO :duh: Po tylu wymianach to nie ma sie co dziwic :wink:
-
Moja nowa M235i, i pierwszy chrzest - prośba o radę
Tak jak napisał przedmówca. Jeżeli auto nie ściąga, prowadzi się dobrze, kierownica jest nie skręcona przy jeździe na wprost to nie ma co ruszać. Czasem bywa że po ustawieniu przez majstrów jest gorzej niż przed ustawianiem :wink: Szacun za decyzje zmiany :cool2:
-
F15 X5 Czas realizacji zamówienia
byłeś jak kwiat lotosu na tafli jeziora :) też myślałem o brokerze jakims, ale teraz zaczynam się zastanawiac czy to dobry pomysł rekordzista :cool2:
-
Naprawa serwis, auto zastepcze
serwis serwisowi nie równy. Gdzie u jednych serwisów auto zastępcze na czas naprawy gwarancyjnej jest oczywistością u innych serwisów jest to problemem. tak jak napisał wilk325.. - czas zmienić serwis :cool2:
-
F15 X5 Czas realizacji zamówienia
i zawsze zamawiałeś z tego samego salonu?
-
BMW F01 750Li szarpanie skrzyni
nieźle :duh:
-
BMW E66 nowy wygląd
Końcówki wydechu - mega! bezawaryjności! :cool2:
-
Usterki fabryczne F15
a katalogu nawet nie oglądałeś ? wyraźnie jest opisane, że: asystent jazdy w korku utrzymuje na autostradzie ..... to chyba był pomysł BMW na nasze autostrady szczególnie użyteczny przed bramkami autostradowymi ;)
-
Usterki fabryczne F15
napisałem to z przymrużonym okiem.. też jestem z łódzkiego :cool2:
-
Usterki fabryczne F15
co Ci się dzieje z zawieszeniem? ja tylko narzekam na bujanie przy bocznym wietrze i mam nadzieję, że może to cos poprawi :mrgreen: to przez te łódzkie drogi :wink:
-
Usterki fabryczne F15
co Ci się dzieje z zawieszeniem?
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
szczęściarz :cool2:
-
hamulce w X1
Ale czy wymiana na inny zestaw rozwiąże problem?
-
Zamarzające klamki
Problem raczej znany w BMW. Aż dziwne że tego nie poprawili
-
Zapach płynu do spryskiwaczy zima
ja jak kolega soolek używam płynu zimowego z biedronki Aura Nano produkowanego przez łódzką Organikę. ciekawa lektura na temat płynów zimowych do spryskiwaczy jest tu: http://www.auto-swiat.pl/eksploatacja/test-plynow-do-spryskiwaczy/07khm test co prawda stary bo z 2012 roku ale.. ten biedronkowy w nim wypadł całkiem przyzwoicie :D
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
i nic nie zrobili z przekładnią mimo że zgłaszałeś usterkę?
-
Pytanie do użytkowników 116i, 118i, 120i
Trochę dużo wziął oleju jak na przejechane 700 km. No chyba że ostro po zakupie traktowałeś auto ;) ja jakoś nie jestem przekonany do Castrola..
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
daj znać jaki będzie efekt po wymianie
-
F25 przekładnia kierownicza
Ja czasem słyszę aby podgłosić radio ;)
- webasto
-
webasto
Impreza dołożenia webasto raczej nie jest opłacalna. Aż strach pomyśleć ile trzeba rozgrzebać auta przy montażu gdzieś Ty uchował te "Relaksy"? ;) Właśnie nie uchowałem. W innym wątku jeden z kolegów podpowiedział mi że marka nie umarła :mrgreen: :cool2: Relaksy wychodzą conajmniej 7900PLN tanież od Webasto a przy tym człowiek za darmo sie dotlenia... http://wojas.pl/on/buty/relaks co tam webasto.. przy takiej cenie montażu - jego brak może i na zdrowie wyjdzie ;) Zaskoczę kolegę forumowicza i pochwalę się że u mnie uchowały się oryginalne Relaxy :D Oryginalne, z tamtych czasów i to w super stanie (nowe) :cool2:
- webasto
-
Opony po 50000km
Strach pomyśleć co mogłoby się stać gdyby przy dużej prędkości wystrzeliły te opony :duh: