Treść opublikowana przez ITommyI
- F01 750i
-
Blokada samochodowa.
Warto założyć blokadę skrzyni biegów. Przy ubezpieczeniu pewnie dadzą jeszcze zniżkę za dodatkowe zabezpieczenie auta przed kradzieżą (o ile nie jest wymagane dodatkowe zabezpieczenie aby wykupic AC)
-
[E87] 120d - Duże spalanie (pytanie o termostat)
Prawdopodobnie masz padnięty termostat
-
Bmw wymienia olej co 50 tys km?
Ja staram się wymieniać co ok. 10 tys km. Koszt nie jest przesadnie wysoki a myślę że warto..
-
[F10/F11] Mycie, zabezpieczanie, sprzątanie.
i nie było żadnych odbarwień po czyszczeniu?
-
Gotowi do zmiany opon z zimowych na letnie?
Całkiem przyzwoicie wygląda ten z Lidla. Docent83 a masz może link do tego stojaka z Jula?
-
Gotowi do zmiany opon z zimowych na letnie?
http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/index_36204.htm Taki ? Zgadza sie :cool2: możesz napisać jak ze stabilnością tego stojaka na opony?
-
Kierownica skórzana E87 116i
To kiera z e90, więc poduszke też musisz kupić. Obszyj swoją kierownice skórą - ja tak zrobiłem i jestem mega zadowolony. Najtaniej wyjdzie taka opcja, bo poduszka została ta sama. Popieram. Najlepiej obszyć starą kierownicę. Poszukaj dobrego fachowca i po obszyciu będzie wyglądała jak fabryczna :)
-
Jakie opony?
A co sądzicie o oponach Continental ?
-
drgania przy ruszaniu
A sprawdzałeś poduszki/łapy silnika?
-
X6 Ilość sprzedanych pojazdów
A podane były informacje o ilości sprzedanych X6 w Polsce?
-
Drgania kierownicy podczas hamowania powyzej 120kmh
Nie piszę, że samo toczenie jest złe ale ja mimo wszystko nie zdecydowałbym się na taką usługę. Nowy klocek hamulcowy tak czy tak uloży się do tarczy
-
X6 3.0D Awaria Silnika przy pełnym gazie [Engine Fault]
Niestety to jest ta smutna rzeczywistość..
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
A byłeś na akcji serwisowej o której pisze drpop3 ?
-
Drgania kierownicy podczas hamowania powyzej 120kmh
Jest duże prawdopodobieństwo, że masz krzywe tarcze. Trzeba uważać gdy tarcze są rozgrzane i wjeżdza się np w kałuże. Tarcze potrafią się wtedy pofalować. Co do przetaczania tarcz to jestem sceptyczny..
-
Wydech eisenmann do F30
Bardzo porządne układy wydechowe robi też Ulter( http://new.ulter.com.pl/) Mają bardzo duży wybór. Zakładałem kiedyś do swojego auta i to naprawdę trwałe tłumiki. Ważne by trafić na warsztat, który ma duże doświadczenie w ich montażu.
-
hamulce w X1
Jestem ciekawy czy Panowie wjechali na rolki i sprawdzali chociaż siłę hamowania czy zrobili tylko przejażdzkę ;)
-
hamulce w X1
A możesz napisać jak panowie w ASO sprawdzali te hamulce?
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Ten zbiorniczek płynu do spryskiwaczy i jego uzupelnianie to test na cierpliwość użytkownika :D A tak poważnie.. kupuj płyn który ma w komplecie lejek
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Ogólnie w każdej marce jest problem z parującymi reflektorami. Niektórzy producenci mają "genialny" na to sposób - wkładają woreczki osuszające do klosza :duh: zobacz patent w Hondzie : http://www.accordklubpolska.pl/viewtopic.php?t=8911 :duh: MAKELO1 patrz bacznie jak to naprawiają
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Kryzys jest. BMW też oszczędza :duh: Po co mają dwa razy wymieniać ;) Wymienią raz na koniec gwarancji i po sprawie ;)
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Nie odczuwasz drgań na kierownicy podczas hamowania z większych prędkości?
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Daj znać czy ASO uznało to zgłoszenie gwarancyjne
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Albo tarcze porysował kamień który dostał się między klocek a tarczę albo sam klocek. Miałem kiedy podobną sytuację. Z tym że u mnie oderwał się rant klocka, nie wypadł i szorował po tarczy.
-
hamulce w X1
Też niezły pomysł. Wydruk przedstawić w ASO i niech naprawiają