Skocz do zawartości

ITommyI

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ITommyI

  1. ITommyI odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    gdzie w łodzi sprawdzę i nabiję klimatyzację w rozsądnej cenie? Możecie kogoś polecić?
  2. Dokładnie tyle samo zapłaciłem w Łodzi tyle tylko że jeszcze uszczelkę nad szyba kupiłem w ASO chyba za 85pln Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Wymieniałeś w Nordglasie w Łodzi?
  3. a co sądzicie o wymianie szyby w Nordglass? Warto?
  4. Dziwne że co niektóre serwisy odmawiają wymiany przekładni w ramach gwarancji przy autach o niskich przebiegach
  5. Dokladnie. Jest gwarancja więc niech fachowcy w ASO regulują :cool2: Jestem ciekawy jaką postawili w ASO "diagnozę" :wink:
  6. to nie mogło się zdarzyć :duh:
  7. tez jestem ciekawy efektów :wink:
  8. chyba jednak chrom :wink:
  9. na jakim oleju jeździsz?
  10. Myślisz, że katalizator może być w tych autach do wymiany już po przejechaniu 45 tys.? Jak na te klasę aut byłoby to zdecydowanie za szybko
  11. Jeżeli przedstawiciel serwisu nie wie co dzieje się z Twoim autem, które jest w tym momencie u nich w naprawie to chyba czas najwyższy zmienić serwis :duh: Na jakim oleju jeździsz?
  12. sól i woda na drodze robią swoje. czasem i u mnie pojawiają się takie dzwięki. ale na krótko mam nadzieje, że wraz z nastaniem lepszej aury te dzwięki miną bezpowrotnie
  13. ITommyI odpowiedział(a) na Adamek99999 temat w X5 (E53)
    Już za samą taką gimnastykę nie powinni dawać Ci alkomatu do dmuchania :wink:
  14. BMW dostawcę oleju zmieniło. Z Castola na Shell. I to raczej zmiana na lepsze :cool2:
  15. ITommyI odpowiedział(a) na maciej123 temat w X5 (E53)
    jeżeli wszystko pozostałe mialeś dokładnie sprawdzone to też stawiałbym na poduszki amortyzatorów
  16. Jakiej firmy klocki i tarcze montuje serwis? Ktoś wie?
  17. Co sądzicie o oleju Midland (dawny Quaker State)?
  18. Jestem ciekawy ile czasu czekają osoby które nie wysyłają żadnych monitów :duh:
  19. Tak jak pisze wodzik2. Oryginalne to oryginalne. Dopasowane niemal idealnie. Chociaż cena ich mogłaby być niższa
  20. Każde ASO BMW zalewa Castrolem?
  21. ITommyI odpowiedział(a) na xmax temat w X3 (F25)
    Nie zamykają jeszcze przed Tobą drzwi ASO? ;) :wink:
  22. ITommyI odpowiedział(a) na szymon.fal temat w X1 (E84)
    szacun :cool2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.