Treść opublikowana przez ITommyI
-
Łódzkie
gdzie w łodzi sprawdzę i nabiję klimatyzację w rozsądnej cenie? Możecie kogoś polecić?
-
Przednia szyba F10 - wymiana
Dokładnie tyle samo zapłaciłem w Łodzi tyle tylko że jeszcze uszczelkę nad szyba kupiłem w ASO chyba za 85pln Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Wymieniałeś w Nordglasie w Łodzi?
-
Przednia szyba F10 - wymiana
a co sądzicie o wymianie szyby w Nordglass? Warto?
-
wymiana przekładni kierowniczej na gwarancji
Dziwne że co niektóre serwisy odmawiają wymiany przekładni w ramach gwarancji przy autach o niskich przebiegach
-
Szyby tył domykanie/opuszczanie
Dokladnie. Jest gwarancja więc niech fachowcy w ASO regulują :cool2: Jestem ciekawy jaką postawili w ASO "diagnozę" :wink:
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
to nie mogło się zdarzyć :duh:
-
Czarny grill matowy / nerki F11 przed i po
:cool2:
-
Bmw f10 3.0 montaz podwójnego wydechu da rade?
tez jestem ciekawy efektów :wink:
-
Czarny grill matowy / nerki F11 przed i po
chyba jednak chrom :wink:
-
F10, silnik n20. Problem ze zużyciem oleju.
na jakim oleju jeździsz?
-
F10, silnik n20. Problem ze zużyciem oleju.
Myślisz, że katalizator może być w tych autach do wymiany już po przejechaniu 45 tys.? Jak na te klasę aut byłoby to zdecydowanie za szybko
-
F10, silnik n20. Problem ze zużyciem oleju.
Jeżeli przedstawiciel serwisu nie wie co dzieje się z Twoim autem, które jest w tym momencie u nich w naprawie to chyba czas najwyższy zmienić serwis :duh: Na jakim oleju jeździsz?
-
X3 F25 2.0dX świerszcz pod maską
sól i woda na drodze robią swoje. czasem i u mnie pojawiają się takie dzwięki. ale na krótko mam nadzieje, że wraz z nastaniem lepszej aury te dzwięki miną bezpowrotnie
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
:duh:
-
Zamarzające klamki
Już za samą taką gimnastykę nie powinni dawać Ci alkomatu do dmuchania :wink:
-
Zużycie oleju_nowe auto 3.5i
BMW dostawcę oleju zmieniło. Z Castola na Shell. I to raczej zmiana na lepsze :cool2:
-
e53 4.4 stuki zawieszenie
jeżeli wszystko pozostałe mialeś dokładnie sprawdzone to też stawiałbym na poduszki amortyzatorów
-
przebieg 25tys. i drugie klocki
Jakiej firmy klocki i tarcze montuje serwis? Ktoś wie?
-
Zużycie oleju_nowe auto 3.5i
Co sądzicie o oleju Midland (dawny Quaker State)?
-
Oczekiwanie na szybę dziś 42 dzień
Jestem ciekawy ile czasu czekają osoby które nie wysyłają żadnych monitów :duh:
-
Rolety przeciwsłoneczne lub inne osłonki
Tak jak pisze wodzik2. Oryginalne to oryginalne. Dopasowane niemal idealnie. Chociaż cena ich mogłaby być niższa
-
Zużycie oleju_nowe auto 3.5i
Każde ASO BMW zalewa Castrolem?
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
I jaka diagnoza usterki?
-
F25 przekładnia kierownicza
Nie zamykają jeszcze przed Tobą drzwi ASO? ;) :wink:
- hamulce w X1