Treść opublikowana przez ITommyI
- webasto
- webasto
-
x3 swiece zarowe
I NGK i Boscha będą ok. Choć NGK jakościowo pogorszylo sie
-
Opony po 50000km
wrażenia z jazdy bezcenne :wink:
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
może chciała poprawić Ci humor :wink: a jak nie odpalisz to chociaż żebyś spacerkiem przyszedł się pokazać. byle nie spóźniony :duh:
-
Rdza zjada moje F20
Jeżeli klapa bagażnika została dobrze przygotowana do lakierowania to nie powinno być problemu przed długi czas
-
Opony po 50000km
Winę za co ? Ja przecież nikogo za nic nie winie. Post całkowicie informacyjny :-) Za stan faktyczny opon. Ja po 35k wyrzucam opony. Na dziś dzień mam przejechane 49k km i 2-gi komplet opon. Na przyszły sezon nowe. nie ma reguły co do ilości przejechanych km na oponach. Styl jazdy robi swoje. jeden przejedzie 20 tys km na komplecie inny 50 tys.km a jeszcze inny 100 tys.km
-
Opony po 50000km
ja osobiście mam dobre doświadczenie z oponami Continental, zarówno letnimi jak i zimowymi.
-
Opony po 50000km
Az strach pomyśleć co mogłoby być gdyby ta opona strzeliła przy dużej prędkości :duh: wniosek: trzeba co jakiś czas kontrolować opony
-
Opony po 50000km
nie odczuwałeś zmiany komfortu jazdy przy takim stanie opony?
-
528 xdrive -opinie po 50 tys km.
ja najbardziej lubię tekst w odpowiedzi na zgłaszaną usterkę w samochodzie: "TTTM - Ten Typ Tak ma" ;) Wtedy wiem że trzeba zmienić serwis albo mechanika :wink:
-
Rdza zjada moje F20
Ale to juz chyba problem każdej marki. Tym bardziej przy obecnych lakierach ekologicznych. Dzisiaj czytałem np że w nowym nissanie qashqai po umyciu myjką zszedł gdzieniegdzie lakier. szok :duh:
-
Usterki fabryczne F15
jaka jest polityka BMW w przypadku zaparowanych reflektorów w X5 (F15)? Wymieniają na nowe w takich przypadkach?
-
wymiana manualnej klimy na climatronic
Raczej operacja nieopłacalna. Lepiej sprzedać auto i poszukać z climatronikiem
-
BMW X6 tnie opony
Jakie masz opony?
-
? nowy X6
Zgadzam się z Tobą! Szału nie ma, mogli się bardziej postarać. Z drugiej strony pierwsza X6 była dość kontrowersyjna z wyglądu i teraz ciężej zaskoczyć. Może i dobrze że się nie postarali. Mogliby jeszcze coś zepsuć w wyglądzie X6 ;)
-
? nowy X6
Nie jest źle. Zawsze mogło być gorzej ;) (np wzorowanie się na wzornictwie konkurencji jak to teraz jest w modzie)
-
Wytarta skora na boczku fotela kierowcy
Jeszcze będziemy wspominać czasy bezawaryjnych aut z łezką w oku
-
Akumulator jaka pojemność i gdzie go szukać
Nigdy nie miałem problemów z akumulatorem centry. Mam nadzieję że jakość tych akumulatorów została na tym samym poziomie co kiedyś.
-
Akumulator jaka pojemność i gdzie go szukać
Jaka firma produkuje teraz dla BMW akumulatory?
-
Pielegnacja tapicerki
a jakaś konkretna firma ?
-
BMW X6 tnie opony
Szkoda tylko że ASO każą sobie słono płacić za ustawienie zbiezności w samochodzie na gwarancji
-
[E87] 116i - NIE DZIAŁA EL. USTAWIENIE LUSTERKA KIEROWCY
Najpierw sprawdź bezpieczniki a później przełącznik.
-
F25 przekładnia kierownicza
Aż dziwne że producent nie poprawi tej przekładni. Chyba że z założenia tak ma być :duh:
-
Podsufitka a montaż siatki rolety bagażnika
ciekawe podejscie :duh: