Treść opublikowana przez tora
-
Czy jest mozliwosc podłaczenie 2 akumulatorow w 1 aucie??
spoko ale dopiero wieczorem po 20tej hej
-
Czy jest mozliwosc podłaczenie 2 akumulatorow w 1 aucie??
z tego co pamiętam wyglądają identycznie ale z ciekawości pózniej zerkne jak są spiętę hej
-
Czy jest mozliwosc podłaczenie 2 akumulatorow w 1 aucie??
hej flash ja mam w swojej 60tce dwa akumulatory oryginalnie wsadzone jeszcze nie patrzyłem jak spiętę bo za bardzo mnie to nie interesowało grunt że super kręcą i audio na postoju nie rozładowuje tak szybko jak u innych kolegów wieczorem mogę zrobić fotkę jak ktoś potrzebuje hej
-
Wawa, Puławska niedawno trójka na pół, dziś spalone ferrari
ok te wszystkie sprawy jeszcze będą wałkowane ale ci sie dzieje z p.Zientarskim wstałem rano i wszędzie cisza żeby tylko nie to najgorsze na jego obrone moge tylko ze swojego podwórka cos napisac miałem 6 lat motocykl jak szykowałem sie do przejażdzki czyli strój,kask i td mówiłem do Siebie nie szalejemy nie przekraczamy 100 i co wsiadam pierwszych kilka świateł spokojnie ale potem w człowieka wstepuje diabeł przestaje mysleć i oczarowują go te przyspieszenia,hamowania itd itd hej
-
Wawa, Puławska niedawno trójka na pół, dziś spalone ferrari
musieli jechać bardzo szybko ja raz przejechałem tam 140 i tylko dobiło zawieszenie (oryginalne sportowe) hej
-
Awaria durgiej turbiny
kup nową lub po profesjonalnej regeneracji hej
-
[seria 5] Automatyczna skrzynia biegów GM A5S390R - jej wady
te 13,500zł to chyba lepiej było nówkę bo do E60 całość wychodzi 18,000zł w ASO z gwarancją hej
-
[seria 5] Automatyczna skrzynia biegów GM A5S390R - jej wady
ja przejechałem sie Q7 3,0d z asb nowa z salonu i jak potem wsiadłem do swojej 60tki to humoru wcale nie straciłem,tylko podobno to są te same skrzynie ZF a tak z boku tematu asb w E60 w trybie DS podobają mi sie redukcje bo prawie się wisi na pasach hej
-
felgi 19" w e39
dostaje oj dostaje hej
-
Fachowe światła do jazdy w dzień E60 i inne
do kolegi winiacz: tu nie chodzi o oszczędności bo tak naprawdę nie wiem czego żarówek? tylko mi sie wydaje że dnowinski chciał żeby w dzień sie wszystko nie paliło w kabinie też a jak tylko czujnik zmierzchowy zadziała przełącza na normalny tryb tu nie chodziło o oszczędności ale o taki dodatkowy bajer takie jest moje zdanie hej
-
Fachowe światła do jazdy w dzień E60 i inne
nie tylko Ty i ja czytałem tylko leniwy jestem musimy się jak sie zrobi cieplej spotkać autka obok siebie postawić i czas miło zleci albo nie miło jak coś nam piardnie w tych 60tkach hej
-
Silniki benzynowe
do kolegi 528i: powyżej 100 nie idzie o ułamki sekund ale mam pod ręka troche literatury z ASO i 530i 80-120km/h 6,6s 530d 80-120km/h 5,1s 550i 80-120km/h 5,1s hej ale ciągle chodzi mi po głowie 550i
-
Silniki benzynowe
prosze nie odbierac moich wypowiedzi że diesel lepszy od benzyny czy na odwrót ja tylko dziele sie swoimi spostrzeżeniami lub wnioskami ktore mogą też być błędne do Zodiak : wiem że jeździsz po innych drogach i z innymi prędkościami ale akurat w moim przypadku używam samochodu w różnych porach dniach i jesli jest tylko troche luzu to 100 wstyd sie przyznac jest przekraczane bardzo często,a odejscia tego silnika przy prędkościach powyżej 100 są własnie esencją przyjemności z jazdy do jarmay : silniki vanos 3,0 podobno najlepsze rowiązanie techniczne BMW,teraz zmodyfikowane do valvotronic czyli w rozrząd wchodzi elektronika,co do 19" (275/30 tył) albo je pokochasz albo znienawidzisz są to felgi które nie są obojetne dla stylu jazdy czy Twojego portfela,polecam tylko dwie firmy oponiarskie michelin i pirelli ale ceny opon są zabójcze szczególnie że jeden błąd i lecisz po nową oponkę ale ciągle chodzi mi po głowie 550 hej
-
Silniki benzynowe
tak jest właśnie z benzynami do 100km/h ok ale przy wyższych prędkościach diesel rządzi,oczywiście porównując podobne mocowo silniki benzyna-diesel hej
-
Silniki benzynowe
w twoim silniku jest vanos czy valvotronic? hej
-
INPA + adaptacja tylnich świateł E60
sporo się jeździ na stopie (automat) plus jeżdzę w Warszawie to raz a dwa nie napisałem że są słabe tylko ta zwykła żarówka psuje ten efekt neonowych pasków i dlatego nie wiem skąd od razu tyle jadu w Twojej wypowiedzi hej
-
INPA + adaptacja tylnich świateł E60
i ten stop psuje cały efekt wieczorem tych nowych lamp hej
-
Dolewnie oleju
a jaki ab_pl lejesz olej? hej
-
Dolewnie oleju
dolewasz bo widzisz na bagnecie czy komp Ci napisał dolej olej hej
-
ukryte menu w i-drive
znalazłem coś takiego i wkleiłem może się komuś przyda lub jak ktoś lubi spędzać czas w aucie przy i-drive a dokładnie można porównać prawdziwą prędkość do licznikowej a co do mapy Polski w E60 to muszę zasmucic NIE BĘDZIE hej
-
ukryte menu w i-drive
hej próbował ktoś tego http://www.mforum.com.pl/pliki/E60_Hidden_Navigation_Menu_Instructions.pdf hej
-
Tuning nowego 2.0d (177KM)
sprawdź w idrive masz stoper hej
- Lampy na diodach
-
Żaluzja chłodnicy - od czego zależy występowanie
218KM 2003 i żaluzja jest hej
-
ile ważą łącznie felgi 166M i 167M razem z oponami?
hej i ty A mówisz o stracie osiągów mając 507KM:)