Skocz do zawartości

tora

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tora

  1. spoko ale dopiero wieczorem po 20tej hej
  2. z tego co pamiętam wyglądają identycznie ale z ciekawości pózniej zerkne jak są spiętę hej
  3. hej flash ja mam w swojej 60tce dwa akumulatory oryginalnie wsadzone jeszcze nie patrzyłem jak spiętę bo za bardzo mnie to nie interesowało grunt że super kręcą i audio na postoju nie rozładowuje tak szybko jak u innych kolegów wieczorem mogę zrobić fotkę jak ktoś potrzebuje hej
  4. ok te wszystkie sprawy jeszcze będą wałkowane ale ci sie dzieje z p.Zientarskim wstałem rano i wszędzie cisza żeby tylko nie to najgorsze na jego obrone moge tylko ze swojego podwórka cos napisac miałem 6 lat motocykl jak szykowałem sie do przejażdzki czyli strój,kask i td mówiłem do Siebie nie szalejemy nie przekraczamy 100 i co wsiadam pierwszych kilka świateł spokojnie ale potem w człowieka wstepuje diabeł przestaje mysleć i oczarowują go te przyspieszenia,hamowania itd itd hej
  5. musieli jechać bardzo szybko ja raz przejechałem tam 140 i tylko dobiło zawieszenie (oryginalne sportowe) hej
  6. tora odpowiedział(a) na GDAPOL temat w E34
    kup nową lub po profesjonalnej regeneracji hej
  7. te 13,500zł to chyba lepiej było nówkę bo do E60 całość wychodzi 18,000zł w ASO z gwarancją hej
  8. ja przejechałem sie Q7 3,0d z asb nowa z salonu i jak potem wsiadłem do swojej 60tki to humoru wcale nie straciłem,tylko podobno to są te same skrzynie ZF a tak z boku tematu asb w E60 w trybie DS podobają mi sie redukcje bo prawie się wisi na pasach hej
  9. dostaje oj dostaje hej
  10. do kolegi winiacz: tu nie chodzi o oszczędności bo tak naprawdę nie wiem czego żarówek? tylko mi sie wydaje że dnowinski chciał żeby w dzień sie wszystko nie paliło w kabinie też a jak tylko czujnik zmierzchowy zadziała przełącza na normalny tryb tu nie chodziło o oszczędności ale o taki dodatkowy bajer takie jest moje zdanie hej
  11. nie tylko Ty i ja czytałem tylko leniwy jestem musimy się jak sie zrobi cieplej spotkać autka obok siebie postawić i czas miło zleci albo nie miło jak coś nam piardnie w tych 60tkach hej
  12. tora odpowiedział(a) na 528i temat w E60, E61
    do kolegi 528i: powyżej 100 nie idzie o ułamki sekund ale mam pod ręka troche literatury z ASO i 530i 80-120km/h 6,6s 530d 80-120km/h 5,1s 550i 80-120km/h 5,1s hej ale ciągle chodzi mi po głowie 550i
  13. tora odpowiedział(a) na 528i temat w E60, E61
    prosze nie odbierac moich wypowiedzi że diesel lepszy od benzyny czy na odwrót ja tylko dziele sie swoimi spostrzeżeniami lub wnioskami ktore mogą też być błędne do Zodiak : wiem że jeździsz po innych drogach i z innymi prędkościami ale akurat w moim przypadku używam samochodu w różnych porach dniach i jesli jest tylko troche luzu to 100 wstyd sie przyznac jest przekraczane bardzo często,a odejscia tego silnika przy prędkościach powyżej 100 są własnie esencją przyjemności z jazdy do jarmay : silniki vanos 3,0 podobno najlepsze rowiązanie techniczne BMW,teraz zmodyfikowane do valvotronic czyli w rozrząd wchodzi elektronika,co do 19" (275/30 tył) albo je pokochasz albo znienawidzisz są to felgi które nie są obojetne dla stylu jazdy czy Twojego portfela,polecam tylko dwie firmy oponiarskie michelin i pirelli ale ceny opon są zabójcze szczególnie że jeden błąd i lecisz po nową oponkę ale ciągle chodzi mi po głowie 550 hej
  14. tora odpowiedział(a) na 528i temat w E60, E61
    tak jest właśnie z benzynami do 100km/h ok ale przy wyższych prędkościach diesel rządzi,oczywiście porównując podobne mocowo silniki benzyna-diesel hej
  15. tora odpowiedział(a) na 528i temat w E60, E61
    w twoim silniku jest vanos czy valvotronic? hej
  16. sporo się jeździ na stopie (automat) plus jeżdzę w Warszawie to raz a dwa nie napisałem że są słabe tylko ta zwykła żarówka psuje ten efekt neonowych pasków i dlatego nie wiem skąd od razu tyle jadu w Twojej wypowiedzi hej
  17. i ten stop psuje cały efekt wieczorem tych nowych lamp hej
  18. tora odpowiedział(a) na ab_pl temat w E60, E61
    a jaki ab_pl lejesz olej? hej
  19. tora odpowiedział(a) na ab_pl temat w E60, E61
    dolewasz bo widzisz na bagnecie czy komp Ci napisał dolej olej hej
  20. tora odpowiedział(a) na tora temat w E60, E61
    znalazłem coś takiego i wkleiłem może się komuś przyda lub jak ktoś lubi spędzać czas w aucie przy i-drive a dokładnie można porównać prawdziwą prędkość do licznikowej a co do mapy Polski w E60 to muszę zasmucic NIE BĘDZIE hej
  21. tora opublikował(a) temat w E60, E61
    hej próbował ktoś tego http://www.mforum.com.pl/pliki/E60_Hidden_Navigation_Menu_Instructions.pdf hej
  22. tora odpowiedział(a) na FZJ80 temat w E60, E61
    sprawdź w idrive masz stoper hej
  23. tora odpowiedział(a) na Max77 temat w E60, E61
    :roll2:
  24. 218KM 2003 i żaluzja jest hej
  25. hej i ty A mówisz o stracie osiągów mając 507KM:)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.