Treść opublikowana przez tora
-
Tuning nowego 2.0d (177KM)
hej! ponieważ jesteś z wawy które aso wgrywa takie cacko bo 25% to sporo i jak u dilera te sie pózniej nie wypną jak coś sie posypie lub zniknie przy jakimś updejcie bo u mnie z 218KM na 272KM i to wgrane przez BMW to bym brał chociaż nie moge narzekać po wymianie przepływki masakruje teraz tylne opony hej
-
Tryb sport - zawsze i wszędzie?
hej Zodiak! mi na S pali zawsze ciut więcej nie ważne co bym robił a pozatym wydaje mi sie jak obserwuje prace asb na programie D że błyskwicznie przelącza biegi w kierunku oszczędności spalania, ja bym nawet nie miał głowy i koncetracji tak pilnować obrotów w kierunku ekonomiki pozdrawiam a wiesz jak na trasie zapniesz 6 (i walisz tak np.100km) ręcznie czy automat to zrobi to chyba spalanie bedzie takie samo
-
Lampy na diodach
ostatnio rozmawiałem z właścicelem Auto Rawski zakłada te po lifcie na gotowo za 2,000zł hej
-
e60 530i vs 530d
hej mam 530dA wersję 218km przebieg 120kkm i nic nie chce sie psuć (tylko wymiany eksploatacyjne) albo mam farta do egzemplarza,sprowadziłem z CH pozdrawiam
-
Czy ma ktoś w E61 felgi 19"
po Polsce ciężko,ale po Wawie jakoś sie jezdzi tylko problem z krawężnikami z tyłu profil 30 hej
-
Wasze Opinie o Bmw E60
nie chodzi mi o metodę kasowania adaptacji przy kablu można usunąć błędy a pedałem nie tak mi wytłumaczył chłopak w ASO ale o to czy Zodiak wogóle to próbował bo może rozwiąże to jego problem pomało dociera do mnie że jest to samochód dla inżyniera hej
-
Wasze Opinie o Bmw E60
słuchaj ja jak swoja kupiłem to miałem czasem minimalne zastrzeżenie do pracy asb (zresztą dnowinski miał to samo) po skasowaniu adaptacji uczącej się Twojego stylu jazdy jestem wreszczie bardzo bardzo zadowolony a ostatnio jechałem nówką Q7 3dA i uważam że w E60 asb chodzi lepiej hej
-
Wasze Opinie o Bmw E60
a oprócz oleju adaptacje wyczyścili?
-
Wasze Opinie o Bmw E60
ale co znaczy wróciło do normy ? hej
-
Wasze Opinie o Bmw E60
pojezdziłem dzisiaj i auto zbiera sie fajniej ale odchodząc od mocy a wracając do głownego tematu czyli opinia o E60 ja nie narzekam hej
-
Wasze Opinie o Bmw E60
oj Bono przecież wiesz jaka dzisiaj pogoda w Wawie przez cały dzień suchego asfaltu nie uświadczysz ale wczesniej nie było takich reakcji na dodanie gazu hej
-
Wasze Opinie o Bmw E60
jest to przegląd bez żadnych spraw typu filtry płyny,oleje ja poprosiłem żeby nie żałowali i wszystko posprawdzali czyli mechanika plus test elektroniki nic nie wyszło do wymiany nie wiem jak sie to ma do inspekcji po prostu w E60 co 60.000km zapalasie chech vehicle i tyle.Ja mam teraz 120.000km co do trakcji jechałem rano na przegląd i jak zwykle nic sie nie działo nuda po odbiorze z ASO trakcja szaleje każde przycisnięcie gazu banan na twarzy jade np 100km/h trochę mocniej gaz i odrazy tyłkiem kręci i trakcja mruga a pogoda ta sama,oj te BMW opony mam nówki michały zimowe pozdrawiam
-
Wasze Opinie o Bmw E60
hej odebrałem po okresowym przeglądzie (60.000km vehicle check)-koszt 461zł przejrzeli całe autko nic nie znaleźli do roboty,poregulowali ręczny i jakieś błędy pousuwali nie pamiętam jakie ważne że teraz zapie.. jak wariatka, :dance: trakcja ciągle sie włącza :jawdrop: humor mam jak małe dziecko na gwiazdkę BMW rządzi hej
-
Wasze Opinie o Bmw E60
najbardziej dokuczliwe to chyba wizyty w ASO :) ale też cały czas uważam że do tego samochodu inne warsztaty odpadają. A tak wogóle przejechałem 40.000km (dwa lata) i oprócz spraw eksploatacyjnych wymieniłem żarówkę od ringów. Ale jutro idzie na pełny przegląd (mechanika i elektronika) i zobaczymy co tam wyjdzie i jak będę po tym "gadał" hej
-
zamierzam kupić 535d 2004-2006, proszę o opinie
mieszkam w Polsce a nie na końcu Euro Zone i w 2003 czy 2004 a nawet 2005 E60 nie była tak częstym autem nie można porównywać rynku D do PL sam o tym wiesz,bo napewno znasz historię i wiesz kto kogo zrujnował do cna i na koniec ograbił w czasie II wojny światowej. a nowych X widziałem juz koło 10 sztuk źle mnie zrozumiałeś nie szpan ale fajnie mieć nie opatrzone auto i tyle takie auta jak BMW kupuje sie sercem a nie kalkulacje wezmę E39 z jakiegoś tam specjalnego miesiąca którego konstrukcja liczy sobie ponad 10lat czyli przepaść w motoryzacji i bedzie taniej czy mniej awaryjnie tak to można zawsze czekać np,wyszła E60 e nie biore bo niedopracowane poczekam zakilka lat będzie dobra,wtedy wyjdzie następca ale super ale lepiej nie brać na początku tylko znowu poczekam itd itd pozdrawiam Artur i pamietaj nie mieszkam w na końcu Euro Zony tylko w Polsce tak jak większość użytkowników tego forum
-
zamierzam kupić 535d 2004-2006, proszę o opinie
hej! nie gniewaj sie ale navara tylko wygąda próbowaliśmy ze znajomym ma diesla na manualu to po prostu mu znikałem to raz a dwa środek to tragedia a co do wypowiedzi kolegi z Hamburga oczywiscie na początku na pewno jest sporo nie dopracowań ale jaka frajda jeżdzić czymś czego nie ma na ulicach a nie opatrzonym modelem
-
DVD w BMW E60
ponieważ przez dłuższy cas będziesz miał wiele pytań lepiej kup instrukcję obsługi w ASO hej
-
Nowa mapa do E60
a jaka to musi być spełniona norma żeby wjechac np. do centrum Berlina
-
Nowa seria 5
E60 i E65 zostały zaprojektowane właśnie w takim kontrowersyjnym stylu aby pozyskać nowych klijentów,uważam że z góry było to zaplanowane i ten lament właścicieli E34 za bardzo ich nie interesuje tylko prosze nie porównywać tego do wyrobów dalekowschodnich bo skośnoocy zrobili kopię E60 i nazywa sie Epica hej
-
Dziwne wskazania średniego spalania
masz kilka średnich spalań w E60 i widząc po cyfrach tak właśnie wychodzi 9,6 to te spalanie całościowe a te 11,6 to spalanie od tankowania dotankowania zreszta oba można w każdej chwili kasować i zacząć od nowa tak to chaotycznie wytłumaczyłem musisz wejsc w navi pózniej komputer pokładowy 9,6l nastepnie zakładka komputer podrózny 11,2 plus wiele pocji ustawień przydatnych w podróży hej
-
Felgi 17' i 8j lub inne
dokładnie,oryginalne felgi albo masz naprawdę zaufanego handlarza który Ci sprowadzi jakieś fajne używki oczywiscie oryginały lub wizyta w ASO zamówić komplet i spokój na lata hej
-
Felgi 17' i 8j lub inne
każdy swój towar zachwala masz prawo,ogólnie komplet ok a treść ogłoszenia w allegro przeczytałem jak chcesz więcej proszę opony przód z 2000 roku jak dnowinski wali ciągle na autobanach pod 250 napewno wskazane bez urazy hej
-
Automat, dziwne uderzenia przy zmianie z P na D/R
nie czekaj do marca tylko wal do serswisu może jakas mała sprawa Ciebie zżera a samo raczej nie przejdzie przy poważnych sprawach wyświetla od razu Getriebe więc głowa do góry hej
-
Felgi 17' i 8j lub inne
oj po co od razu z takim tekstem "mądrości" pasuja znaczy ich wygląd,przetłoczenia,ramiona,stylizacja itd itd nawiązują kształtem do E60 tak jak do E38 czy do E39 pewne felge pasują inne zupełnie nie i według mnie najlepsze pod względem stylu proponuje producent takie jest moje zdanie hej
-
Felgi 17' i 8j lub inne
sorry ale z linka wyzej to pomyłka po pierwsze uzywka a jak znam dnowinskiego to napewno ich nie tknie a po drugie do E60 pasują tylko felgi BMW stworzone specjalnie do tego modelu weszło kilka teraz ładnych nowych wzorów i albo one albo zostawić temat w spokoju a ostatnia sprawa to im większa felga tym większa masa plus szerokość a to czuje sie że autu troszkę ciężej zreszta jak ktos czyta V12 testowali BMW z różnymi rozmiarami felg i do diesla niestety nie pasują za krótki hej