Treść opublikowana przez tora
-
Duże spalanie
nie martw sie mam znajomego i pali mu dokładnie tyle samo tylko jeździ na krótkich odcinkach hej
-
Skrzynia automat
czeka cie naprawa skrzyni żadne wymiany oleju i fitra tylko pójdzie niepotrzebna kasa ja miałem w identycznie jak sie rozgrzał automat na wsteczny trzeba było sporo czekac lub sporo gazu,moja wina spaliłem skrzynię olbrzymim obciążeniem po repracji chodzi idealnie już dobrych kilka lat hej
-
Ac- chnitzer vs M-pakiet
ramirez daj leniwym trochę komfortu i wklej te obrazki hej
-
Ac- chnitzer vs M-pakiet
%5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.bmwm5.com/articles/m5e60/hartge/hm512.jpg mógłym się na nią patrzeć godzinami
-
Ac- chnitzer vs M-pakiet
dla mnie Hartge delikatna zwarta gładka bez spojlerów bez nakładek na zderzakach i bajerów alpiny nie można ocenić nie widać przodu hej
-
Oprogramowanie
czechów,węgrów,greków,szwedów,finów,bułgarów,rumunów itd też
-
535 biturbo
RafałBMW ile Ci te 545 pali w cyklu zatłoczone miasto? te nasze 3.0 diesle są ekonomiczne ale jakoś nie polubiłem tego dzwięku chociaż ostatnio pojeździłem nowym Patrolem 3.0d i wysiadłem przerażony że ludzie w tym nie tracą słuchu hej
-
CZY KAZDE BMW SCIAGA NA PRAWA STRONE??
witaj! kiedy pojawiło sie to ściąganie ? co jest z tą przekładnią (magiel) że jest do wymiany? z taką wadą kupiłeś czy pojawiło sie w czasie Twojego uzytkowania? może było awaryjne hamowanie może auto jest po wypadku za mało napisałeś nigdy jeszcze na forum sie nie skarżył na podobne przypadłosci w E60 a i wyłącz Capsa hej
-
Problem po myciu silnika!
oczywiscie masz rację może był karcher na maxa itd.. ja sam kilka silników nowoczesnych juz umyłem:silnik ma byc ciepły,(trochę przeźroczystej folii sniadaniowej można owinąć alternator czy co tam kto chce) nie gorący potem preparat do mycia silników użyty zgodnie z instrukcją i woda ale z węża pod cisnieniem miejskim,łagodnie rozproszona a nie strumien grubości ołówka potem sprężone powietrze i niech postoji na słoneczku z maską otwartą kilka godzin i nie ma mowy zeby coś nie tak było
-
Problem po myciu silnika!
nie czytałem wywieszki tylko prywatnie rozmawiałem z mistrzem zmiany serwisu BMW o myciu silników i nie ma żadnych przeciwskazań lub że jak umyją i bedzie źle to umywają ręcę.Zresztą sam myje w swoim regularnie
-
Problem po myciu silnika!
w serwisie BMW myją silniki na życzenie czyli nie ma żadnych przeciwskazań
-
Czy postojowki moga byc migaczami?
a sprawdziłeś czy masz sprawne żarówki od swiateł postojowych? a elektryka lepiej zmień
-
kierownica znow trzesie
sorry PNOmi albo zrobisz porządek z przodem albo ciągle będzie się coś działo jeździsz e39 hej
-
kierownica znow trzesie
kup oryginalne w serwisie bmw klocki i tarcze i zapomnisz o hamulcach i jeszcze masz 24 miechy gwarancji hej
-
WYCIEKI OLEJU
hej mieszkam w okolicy mogę spojrzeć i doradzić jesteś w klubie gratuluje Pozdrawiam
-
Zaczelo klekotac pod macha na zimnym motorze!!!
nie wiem jak jest w tym silniku ale przeważnie wystarcza zdjąć klawiaturę żeby wymienić hydraliczny kompesator luzu trzonka zaworowego. http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=GF81&mospid=47517&btnr=11_1532&hg=11&fg=25 tutaj bez sciągniecia wałka sie nie uda a jak wałek to musisz też rozpiać rozrząd
-
Zaczelo klekotac pod macha na zimnym motorze!!!
a może tak wymienić ten popychacz i będzie spokój bez kombinacji olejowych bo i tak go bedziesz musiał wymienić jak podstukuje
-
kupujcie samochody w Szwajcarii
CH to specyficzny kraj i każdy z Was ma rację pozdrawiam
-
benzyna do diesla(masakra)
spoko bicker na samym poczatku chlapnąłem z 1/2 litra benzyny do baku mineło 20.000km i nic sie nie stało hej
-
Panowie właściciele e60 pomóżcie proszę!
hej guteg! ja mam 19" 245 przód i 275 tył wygląd jest rewelacyjny trakcja na idealnym asfalcie boska ale na naszych drogach... mam też drugi komplet 16" 225 przód i tył i na tych jeżdzi sie bosko duży balon gumy po prostu płyniesz z zachowaniem oczywiscie bawarskiej trakcji złotym środkiem są 17 i tyle albo super lans na 19 albo 16 i super komfort i zapominasz po czym jedziesz i co to jest maglownica i inne zabawki w przednim zawiasie,i moja opinia automat i ten silnik na 19 sie trochę męczy przemyśl dokładnie czego chcesz hej
-
Ile wam pali 530d (2004 rok) ?! Bieg jałowy ile ma obrotów ?
530dA 2003 w miescie w korkach do 11l/100km hej
-
Sterowanie głosem
tak każda e60 ma przyciski do odbierania telefonu i poleceń głosowych na kierwonicy,fajnie to wygląda ale wyposażona jest w polecenia głosowe tylko gdy masz obok menu przycisk hej
-
przy ruszaniu puka
podnieś samochód i poszarp za koła w pionie i poziomie przykładając rękę do poszczególnych elementów zawieszenia i musisz poczuć gdzie puszcza a na kostce brukowej na łączeniu płyt betonowych jak wolniutko jedziesz jest cisza ? u mnie przy takim teście minimalny luz jest wyczuwalny-ręką,(nie szarpaki) na maglu po lewej stronie a cały zawias betonowy jak nówka ale na razie nie słychać pocieszyli mnie w serwisie że to słaby punkt i w X5 jest to samo i trzeba to polubić hej
-
przy ruszaniu puka
może maglownica ma słaby punkt po lewej stronie hej na zgaszonym jak ruszasz kierownica puka?
-
Ktokolwiek widział? ktokolwiek wie ?
ja nie wiem jak inni ale jak zobaczyłem pierwszy raz E60 to sie od razu zakochałem ale finanse pozwoliły dopiero na używkę i czekałem czekałem hej