Treść opublikowana przez tora
-
reset klocków i -15000 km !!
hej teraz zmieniałem klocki tył i przód wyskoczyło 40.000km przód i 50.000km tył hej
-
koszt instrukcji PL
około 200zl leży w gablotkach hej
-
światła do jazdy w dzień !!!
pamietam jak mama mówiła jak przechodzą przez płot ty zrób to ostatni :D a tak bez żartów podziwam dn za kreatywność na polu E60 i jeszcze chyba najważniejsze że potrafi sie przyznac do błędów a poza tym dn ma 72lata tylko pogratulować. A wiadomo kto nic nie robi się nie myli. Aha miałeś racje wtedy w sobote pod komisariatem poduszki są ok. hej
-
czujnik cisnienia w oponach
proces ten trwa około 10-20min albo 4-8km jesli jest inaczej cos jest źle robiłem to już kilka razy po kazdym wyważaniu czy kontroli ciśnienia hej
-
Czy felga od E60 będzie pasować do E39 ? Ewentualne różnice?
otwór na piaste jest inny hej
-
Przeboje z dostępem komfortowym
Jeśli posiadacie fotele z pamięcią i nie posiadacie dostępu komfortowego to także macie przypisane kluczyki do kierowców. Auto pamieta jakie były ustawienia w każdym z kluczyków - nie tylko radio, ale i: fotele, kierownica, klimatyzacja (temperatura, nawiew, programy) i chyba jeszcze coś ale nie pamiętam. i lusterka jeszcze sie ładnie ustawiają hej
-
kupuję nowe, prosze o kilka porad, sugestii
a ja bym sie kolegi najpierw spytał ile ma do wydania? hej
-
bagażnik z pilota
po lifcie dołozyli samozamykanie hej
-
kupuję nowe, prosze o kilka porad, sugestii
a gdzie widziałes ten bajer na ulicy czy na zdjęciach? hej
-
RUN-FLAT a E60
ja mam rok pirelki zero na przodzie 245/35/19 miekie,ciche jestem zadowolony Artur
-
Białe światła tył
hej! chyba jedyny na forum mam oryginalne białe lampy tylne (oryginalne BMW) i wywołują skrajne opinie od zachwytu po krytykę mi sie podoba auto z profilu białe lampy z przodu fajnie grają z białymi tylnymi tak wyglądają wieczorem: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img126.imageshack.us/img126/7236/lampy2rx2.jpg %5B640%3A20%5Dhttp%3A//img126.imageshack.us/img126/7236/lampy2rx2.3d0bd5fb15.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img170.imageshack.us/img170/9278/lampy3ui5.jpg %5B640%3A20%5Dhttp%3A//img170.imageshack.us/img170/9278/lampy3ui5.d2f4b5d419.jpg hej
-
Klimatyzacja działała i nagle przestała
jak pękł od klimy lepiej sprawdz pozostałe paski hej
-
Klimatyzacja działała i nagle przestała
hej kiedy sprawdzałeś stan całego układu a/c ? olewałes piszczący pasek ee nie ładnie hej
-
Rozładowany Aku-co zrobić??
Twój przypadek nie jest odosobniony lepiej długo nie bawic sie audio i i-drive z wyłączonym silnikiem hej
-
SERWIS-FOTA GDYNIA
wpisz w google auto rawski i bedziesz wiedział hej
-
SERWIS-FOTA GDYNIA
byłem raz w Auto Rawski wrażenia mieszane lokal ok ale jakiś taki dziwny pośpiech i gorączka wśród pracowników,może za dużo aut biorą może coś nie tak w orgaznizacji nie wiem,nie mój problem. Ale mnie trochę przeraziło to bieganie ten rozgardziasz jak ktoś ma blisko można brać pod uwagę jakoś będzie,zresztą byli w tvn-turbo i może sie coś zmieniło nie będe opisywał historii ale jedynie zwykły mechanik na hali rozwiązał mi problem (przednia lampa) dla niego duży plus :clap: hej
-
Po raz kolejny zwyciężył motor BMW. I to ten sam co rok temu
miło poczytać http://www.autokrata.pl/lod/3950/najlepszy_silnik_roku_2008/ hej
-
E60/61 nowy soft 03/2008
wik1 wymieniałem 30.000km temu,jak sie jeździ na manualnym i samemu sie redukuje biegi w dół jeden za drugim jest idealnie nie jedna nówka tak ma jedziesz na 6 na niskich obrotach i walnij w gaz do oporu (tylko radio żeby było wyłączone) i pisnie z tyłu hej
-
E60/61 nowy soft 03/2008
sporo tez widać powypadkowych sciąganych do PL i te potem po naprawach blacharskich i jakiegoś do kupy sklecenia systemu aby odpalał psują opinię hej
-
E60/61 nowy soft 03/2008
hej Max77 w twoim poście sama prawda hydraulika rzadko ale czasem słychać plus te czasem podrygnięcie silnika na wolnych obrotach i wachnięcie wskazówki obrotomierza ale te historie sie nie nasilają (auto mam już ponad dwa lata) wiec wogóle sie tym nie przejmuję samochód prowadzi sie jak po szynach chociaz mam tradycyjnie minimalny luz na maglu po lewej stronie co do kolegi jasiu na kolumnie kierowniczej jest łożysko i ono też bardzo często dostaje luzui słychac je na postoju jak delikatnie sie kierwonicą rusza ale w aso mi powiedzieli że nie wymaga natychmiastowej ingerencji a wymiana coś około 1,500zł czasem w skrzynie coś piśnie jak sie mocno depnie jak jest na wysokim begu i zredukuje więcej niż jeden bieg ale podobno to też normalne zjawisko ja ogólnie jestem zadowolony nie zawiesza sie nie wywala błędów nie pajacuje elektronika ale do doskonałości to daleko hej
-
AIR BAG,wskaźniki,duże spalanie,termostat,alternator 530d
hej ASO Bawaria na ul.Czerniakowskiej hej
-
AIR BAG,wskaźniki,duże spalanie,termostat,alternator 530d
hej spoko klocki mozna samemu zmienić żadna filozofia ale jak sie to zrobi w ASO dają dwa lata gwarancji a to nie byle rzecz przy kosztach zakupu tarcz plus klocki hej
-
E60/61 nowy soft 03/2008
dla wiadomości kolegów mam soft z 2004 hej
-
E60/61 nowy soft 03/2008
d zadzwonie wieczorkiem z garażu i zobaczymy jaki jest soft ok? hej
-
E60/61 nowy soft 03/2008
hej co do softu to kiedyś zajrzałem do ukrytego "menu" i chyba był aktualizowany jak by mi ktoś przypomniał jak sprawdzić wersję softu to zerknę i napisze na forum hej