Treść opublikowana przez tgorka
-
Rozbiłem E90 - niby mozna naprawic. CO robic ?
Dokładnie.. Nie przesadzaj. Myślę ze żadne aso się nie zgodzi na robotę u nich z częściami z allegro . Pomyśl żeby robić to poza aso. Przecież "ASO" żadnym wyznacznikiem jakości nie jest. Bo to z reguły i tak oni nie robią, a jak patrzę na jakość malowania niektórych zakładów którym zleca aso to mi sie w głowie nie mieści jak można takie cos sygnować . Jak dla mnie wycenia ci tyle ze będziesz miał całkowitą. Bo się zaraz okaże że jak zdejmą poszycie to cos się wgięło popsuło itp. a do górnej granicy niewiele brakuje.
-
Rozbiłem E90 - niby mozna naprawic. CO robic ?
To już zależy tylko od właściciela auta - czyli w tym przypadku leasingu. Zadzwoń albo napisz pismo. Z reugły się zgadzają ale np. mi się nie zgodzili na ubezpieczenie (tańsze niż oni zaproponowali ) i po kilku pismach przystało na takim jak ja chce ale musialem je kupić u nich.
-
Drgania silnika
Mam kolegę co rocznie tyle robi :)))) Ja jestem zwolennikiem tego że jak coś sie dzieje to robie od razu.
-
Drgania silnika
poduszki pod silnikiem/skrzynia sprawdzone ? są ok ?
-
Coś dzwoni z boku przy wyższej prędkości
No własnie - dokładnie . Drzwi dzisiaj wygłuszyłem dość dokładnie pozabezpieczałem kable. I nic nadal to slychac. Zaczałem podejrzaewać progi ale nie wiem..
-
Coś dzwoni z boku przy wyższej prędkości
O super . Sprawdzę to jutro .
-
Coś dzwoni z boku przy wyższej prędkości
heheheh - rozwiązane :D
-
Wpływ zmiany opon na osiągi, prowadzenie, napęd, spalanie.
No jak starte to może trzebaby zrobic geemetrie.
-
Różnica w bieżniku prawe/lewe
No więc tak - niestety kierownica sie przekrzywiła o jakieś 2 stopnie w lewo :( Pojechałem do bmw zrobić geometrie (nic im nie mowiąc) - zadzownili po godzinie mowiąć ze jest roznica w bieżniku 1 mm i moze to spowodować przesuniecie kierownicy. Geometrie zrobili -wszystko idealnie. Wiec sie przyzwyczailem i juz mnie to tak nie razi ;) Dzięki za pomoc wszystkim
-
Wygłuszenie głośnika wysokotonowego
Przyszły - założyłem dodatkowy wygłuszyłem drzwi matami bitumicznymi a na to matą akustyczna i już nic nie slychać
-
Coś dzwoni z boku przy wyższej prędkości
Hej. Mam taki problem przy predkosci powyzej 160 km/h w okolicach drzwi pasażera słychać taki dziwny dzwięk coś jakby ktos szeleścił od czasu do czasu papierkiem od cukierka tylko tak troszke bardziej metalicznie. Dzis rozebrałem i wygłuszyłem drzwi ale dzwięk pozostał więc raczej nie pochodzi z drzwi - czy ktoś miał cos podobnego u siebie ? Słychać tylko po przekroczeniu 150/160 km/h
-
Wpływ zmiany opon na osiągi, prowadzenie, napęd, spalanie.
Ja miałem troche podobne odczucie - Zimowe pirelli RSC 225/40/18 przód i 255/35/18 tył - Letnie te same rozmiary tylko twardsze Bridgestony i po założeniu też mialem dziwne wrażenie ze pirelli mniej bujały na boki mimo że były miększe . Teraz sie juz przyzwyczaiłem myśle ze u ciebie podobnie. A w jakich momentach u ciebie odczuwasz "bujanie" ?
-
wroclaw gdzie poleruja???
Przy twardym lakierze bmw.. heheh ręcznie to życzę powodzenia :) i zaparcia :) Poważnie . Ręcznie będzie ciężko. Black hole poorboya nie usunie tylko ukryje. Jak już to ultimate compound z megsa z gąbce tricolor . Poterm swirlx ale to taki półśrodek Trzeba maszyną miękkim padem schollem s40 lub menzerna 4500 . Chociaż znając lakierników i lakier bmw to może być potrzeba czyms nieco bardziej tnącym scholl s17, menzerna 2500 lub żoły korek z 3m.
-
audio - czy taki zestaw zagra?
tylko dodam ze suby l7 kupisz na allegro bez problemu. 300 zl /szt
-
wroclaw gdzie poleruja???
Dokładnie lepiej dać to kumplowi lub komuś z forum który to lubi niż (bez urazy) lakiernikowi który poleci farcelą w godzinie i narobi hologramów.
-
Wygłuszenie głośnika wysokotonowego
51 33 7 119 173 i 51 33 7 119 174 ?
-
Wygłuszenie głośnika wysokotonowego
Ok znalazłem http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=KK31&mospid=52103&btnr=51_6086&hg=51&fg=10 Powiedzie mi tylko który nr części powinienem zamówić dla opcji z głośnikiem . Bo sie troszkę tubie w tej tabelce
-
Wygłuszenie głośnika wysokotonowego
cholerka to coś zrobiłem źle :))) No szumi tak powyżej 160.. Jak zasłonie ręka trójkąt ewidentnie mniej wiec to chyba to..
-
Wygłuszenie głośnika wysokotonowego
Witajcie. Mam takie pytanko .Ponieważ montowałem zestaw doposażeniowy alipne -czy trójkątach z przodu tam gdzie są głośniki jest też wytłumienie - pianką (była w przypadku zaślepek) ? Niestety jakoś mi sie nie mieściła a nie chciało mi sie specjalnie docinać wiec jej nie zakładałem a teraz mam wrażenie ze mi szumi jak jadę szybko. Jeżeli jest to czy ktoś mógłby mi podać numer części to bym je sobie w bmstore zamówił. Ja sie obszukałem i nie umiem tego znaleźć. Pozd
-
Różnica w bieżniku prawe/lewe
Oki dzięki piękne chłopaki za odpowiedzi. We wtorek zakładam to zdam relacje co i jak . Pozdrawiam
-
Różnica w bieżniku prawe/lewe
Witajcie mam takie pytanie czy mogę w jakiś sposób odczuć różnice w bieżniku z przodu w e92 jedna opona ma 6,5 druga 8 mm opony to bridgestone 225/40/18 . Musiałem jedna wymienić .Bede teraz zakładał i zastanawiam sie czego mogę sie spodziewać
-
E90 318d LCI M-Pakiet - SPRZEDANA
No pięknie pięknie :) Aczkolwiek ja bym się wstrzymał z niewidzialną wycieraczką na przedniej szybie. Jak dla mnie przy używaniu wycieraczek troszkę się maże szczególnie rano i wieczorem. Reszta bombeczka :) Czekamy na fotki po umyciu :) A co to jest to z BMW ?
-
jaki preparat do kierownicy i skór ?
Ale to zależy jaki masz . Są rożne od praktycznie dermy do merino.
-
Dobry Auto Detaling Kraków
heheh :) Jak się dba o auto jest spoczko ale jak nie to dramatycznie to może w aucie wygladac. No chyba ze się nie przykłada do tego wagi to co innego :)
-
Dobry Auto Detaling Kraków
Nie ma problemu bliżej wiosny się zgadamy i coś zmontujemy ;)))