Treść opublikowana przez Dawid S
-
diesel czy benzyna
518i + lpg
-
[F10/F11] Wymiana oleju w skrzyni ZF 8HP
Nie zarządzać, ale poprosić o wymianę na Twój koszt. Tak po 100tyś km wypadałoby. Ja z pewnością tak uczynię, ale z tytułu tego że mam przelatane 40k km więc jeszcze dłuuuga droga....
-
zwiększenie mocy w bmw f10 520d performance power kit
No nie każdy musi mieć 300 koni, ale mi dokładniej chodziło o sens istnienia takich silników w tak dość ciężkim aucie. 143km to może nie jest jakimś dramatem, ale bardziej to pasuje do RAV4, która waży 1550kg aniżeli do 5er 1900kg. W końcu w jakimś celu wybiera się markę BMW. To jest moja subiektywna opinia i nie każdy musi się z nią zgadzać.
-
zwiększenie mocy w bmw f10 520d performance power kit
A jak wprowadzą do sprzedaży 514d z mocą 105km to też będziecie pisać o rozsądku, ekonomii i takich tam? Bez jaj.
-
zwiększenie mocy w bmw f10 520d performance power kit
No. Nawet muł bagienny będzie bardziej elastyczny od 518d :mrgreen:
-
F10 520D MY2013
F11. Nie przyjrzałem się przodowi, ale tył był na mega glebie.
-
F10 520D MY2013
Taa, dzisiaj widziałem w Poznaniu na półwiejskiej 520d na lawecie z opuszczonym zawieszeniem na maxa :?
-
Opony letnie 18 cali rozmiar
Generalnie powinieneś wymienić 2 opony na tej samej osi. Ale w twoim przypadku, zużycie po 1 roku nie powinno mieć aż tak dużego znaczenia, no chyba że przejechałeś przez ten rok 50 tyś km
-
F10 520D MY2013
:mrgreen:
-
F10 520D MY2013
A niby F10 to auto premium, a tu proszę....
-
BMW F10 525d | michalfokus
I w kluczyku też są przechowywane takie dane, także te cofania to między bajki można włożyć....
-
Realne spalanie 2.0d 2. 3.0d 3.5d 2.0i 2.3i 2.8i 3.01 3.5i
Nie ma co się dziwić. W PL tak jest i już. F10 M5 na podjeździe a w mieszkaniu cerata na stole. Jakby cena 2.0 i 3.0 była taka sama i akcyza też, to by same 535 śmigały :)
-
BMW F10 525d | michalfokus
Ładny białasek.
-
F11 535xd M-Sport
No masz :) Gdzie się tak rozpędziłem ?
-
Realne spalanie 2.0d 2. 3.0d 3.5d 2.0i 2.3i 2.8i 3.01 3.5i
Proszę nie porównywać się z krajami zachodniej Europy, a już tym bardziej z Niemcami. Tam gdzie oni mają ulgi, tam nasz rząd dopierdziela jak idzie. I chyba z większością tak jest.
-
F11 535xd M-Sport
Taaa. Ramka z polifta :) Jeżeli chodzi o wizualia to wygląda dużo ładniej jak przedliftowa.
-
F11 535xd M-Sport
Taki tam mini update.... http://images62.fotosik.pl/768/15be2ab3bc628ff4med.jpg
-
Felgi do białej f10 m-pakiet
Brałbym w ciemno jak za taką cenę.
-
Felgi do białej f10 m-pakiet
Hardcore trochę...
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
Ktoś słyszał o urządzeniu do f10 poprawiający reakcję na gaz. Montuje się pod pedałem gazu. Lepiej podobno pracuje też przepustnica.
-
nowy silnik do f10/11 i f30/31
Spoko. To było luźne pytanie.
-
nowy silnik do f10/11 i f30/31
Zgadza się. Nikt nie zmusza, tylko że za niewielką chwilę silniki R6 czy V8 będą w takich cenach, że większość będzie jeździć z oznaczeniem na klapie 515d lub 520d ( z resztą z 520d już tak jest) A dlaczego posiadacze 520d nie mają oznaczeń na klapie ?
-
Felgi do białej f10 m-pakiet
TUV tuve'em, ale wierz mi unikaj AEZ jak ognia. Ładne wzory, ale goowniany materiał.
-
Felgi do białej f10 m-pakiet
Felgi AEZ są bardzo miękkie i szybko się krzywią.
-
Felgi do białej f10 m-pakiet
Prześwit jak w ML...