Treść opublikowana przez ArtPol74
-
E53 problem z napędem 4x4, swiecąca kontrolka brak DSC
O właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałem :) Potwierdziłeś moje przypuszczenia. Muszę jechać na kompa. Dzięki.
-
x5,e53 ringi
Masz to tutaj viewtopic.php?f=15&t=146561
-
3.0d Rezonans/buczenie pomiedzy 2100 a 2700rpm
Gratulacje. Jaki koszt Ci wyszedł?
-
E53 problem z napędem 4x4, swiecąca kontrolka brak DSC
Wszystko jest zmontowane i koła się kręcą/buksują znaczy się działa poprawnie a mimo to kontrolka świeci. I bardziej o to mi chodzi co może jeszcze oznaczać ta kontrolka 4x4 w trójkącie?
-
E53 problem z napędem 4x4, swiecąca kontrolka brak DSC
Tak, zębatka cała i przód kręci. Czy ta skrzynka ma czujnik poziomu oleju?
-
E53 problem z napędem 4x4, swiecąca kontrolka brak DSC
Panowie, gdy zapaliła się kontrolka 4x4 w żółtym trójkącie, czytając wcześniej Wasz sposób naprawy, wszedłem dziś pod samochód. Wykręciłem siłownik i zębatka cała! Myślę, pewnie reduktor. Ale, że napadało trochę śniegu(szkoda,że wcześniej nie pomyślałem o tym) postawiłem żonę przy zaspie i ostro ruszam a przednie i tylne buksują. Z jednej strony hura!!! Bo reduktor sprawny! A z drugiej co może być????? Czyżby jakiś czujnik?
-
BMW X5 3.0d nie odpala
Mag.max i jak z tym interfejsem, warto kupić? Panowie może coś dobrego a taniego?
- x5 3.0 d
-
BMW X5 E53- 3.0d 2001 Stop poldrut motor
Tak na logikę :) to przy takim mrozie metal się kurczy z różną wielkością(aluminium, staliwo, żeliwo) to na spasowaniu mogą być większe szpary. No ale olej zgęstniał :) Chyba do wiosny bym się tym nie przejmował, zobaczysz gdy się zrobi cieplej. W tych warunkach samochody dobrze dostają w d... A też ciekawe czy przy wymianie był poziom dobrze sprawdzony.
- rozgrzewanie silnika
-
rozgrzewanie silnika
I jeszcze jedno. Co jednak trzeba zrobić aby wyciągnąć sterownik świec(i gdzie on jest?), da radę bez wykręcania kolektora? I to samo pytanie co do wymiany świec.
-
termostat 3.0d
To ja wiem, pytanie było za co odpowiada?
-
termostat 3.0d
Może i tak ale tu chodziło o ilość, jemu mechanik podał 3 . A jeżeli wiesz to za co ten odpowiada?
-
termostat 3.0d
Pod nr 04- termostat! Na pierwszym schemacie.
-
BMW X5 E53- 3.0d 2001 Stop poldrut motor
Też mi się tak wydaje.
-
rozgrzewanie silnika
Słuchajcie, czy ktoś może wypowiedzieć się na temat świec żarowych firmy MEYLE, FEBI ? Jak z jakością?
-
termostat 3.0d
Pytał o termostaty a nie za co odpowiadają. Olorob zobacz proszę na schematach.
-
termostat 3.0d
Drugi jest tak jak napisałem między skrzynią aut. a głównym obiegiem tak mi się wydaje ale ten drugi może służyć do czego innego.http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=FB71&mospid=47739&btnr=17_0200&hg=17&fg=05 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=FB71&mospid=47739&btnr=17_0201&hg=17&fg=05 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=FB71&mospid=47739&btnr=11_3465&hg=11&fg=35
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Po tym jak oceniasz inne auta. A tamten kolega niech pisze, dopytuje się zawsze coś się dzieje na forum i nie jest nudno. Pewnie ma kasę ale to co, zapytać się nie może? :)
-
termostat 3.0d
Ja do tej pory doliczyłem się dwóch. Może gdzieś przy okazji się jakiś pojawi.
-
3.0d Rezonans/buczenie pomiedzy 2100 a 2700rpm
Może Twój upór się opłaci, podziwiam za to. A w nicku będziesz musiał zmienić na miszczu! :) A z dobraniem łożysk nie było problemu?
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
takich parchów jest milion na necie. jak ci wpadła w oko to jedź i kup :) ja osobiście nawet bym do niej nie podszedł, bo: czarna i brak podgrzewania foteli. Ale uprzejmy jesteś! Znowu kolega z idealnym samochodem. Skąd tyle goryczy w Tobie? Po zdjęciu potrafisz tak wyrokować? Czapki z głów! A-ha!!!! Bo czarny i brak podgrzewania foteli!!!!!!!!!!!!!! Nawet jeżeli to by było w żartach, to ten żart jak parch! Sorry za takie doradzanie.
- termostat 3.0d
-
termostat 3.0d
Mam pytnanie co do termostatu głównego (wiem,że jest jeszcze pomiędzy wymiennikiem ciepła między skrzynią aut), czy jest on dostępny sam czy tylko z plastikowym krućcem? Diesel 218kM. Bo jakoś moja wskazówka nie osiąga pionu :oops:
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Tak jak kolega wcześniej napisał, z usterkami jest różnie. U mnie siedział przedni dyfer i końcówka mocy. Pewnie jeszcze czeka mnie wymiana przekaźnika świec i przekręcenie koła zębatego w roździelaczu napędów. JJJJJJJJJJJJJJJ tak jest fajne.