Skocz do zawartości

ArtPol74

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ArtPol74

  1. O właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałem :) Potwierdziłeś moje przypuszczenia. Muszę jechać na kompa. Dzięki.
  2. ArtPol74 odpowiedział(a) na bewan temat w X5 (E53)
    Masz to tutaj viewtopic.php?f=15&t=146561
  3. Gratulacje. Jaki koszt Ci wyszedł?
  4. Wszystko jest zmontowane i koła się kręcą/buksują znaczy się działa poprawnie a mimo to kontrolka świeci. I bardziej o to mi chodzi co może jeszcze oznaczać ta kontrolka 4x4 w trójkącie?
  5. Tak, zębatka cała i przód kręci. Czy ta skrzynka ma czujnik poziomu oleju?
  6. Panowie, gdy zapaliła się kontrolka 4x4 w żółtym trójkącie, czytając wcześniej Wasz sposób naprawy, wszedłem dziś pod samochód. Wykręciłem siłownik i zębatka cała! Myślę, pewnie reduktor. Ale, że napadało trochę śniegu(szkoda,że wcześniej nie pomyślałem o tym) postawiłem żonę przy zaspie i ostro ruszam a przednie i tylne buksują. Z jednej strony hura!!! Bo reduktor sprawny! A z drugiej co może być????? Czyżby jakiś czujnik?
  7. ArtPol74 odpowiedział(a) na mag.max temat w X5 (E53)
    Mag.max i jak z tym interfejsem, warto kupić? Panowie może coś dobrego a taniego?
  8. ArtPol74 odpowiedział(a) na slawusj temat w X5 (E53)
    Panowie, już jakiś czas temu pisałem o tym sterowniku i o tym człowieku. Sorry ale nie chce Wam się szukać. Rozumiem świeżych ale są tu starzy wyjadacze.
  9. Tak na logikę :) to przy takim mrozie metal się kurczy z różną wielkością(aluminium, staliwo, żeliwo) to na spasowaniu mogą być większe szpary. No ale olej zgęstniał :) Chyba do wiosny bym się tym nie przejmował, zobaczysz gdy się zrobi cieplej. W tych warunkach samochody dobrze dostają w d... A też ciekawe czy przy wymianie był poziom dobrze sprawdzony.
  10. ArtPol74 odpowiedział(a) na chudye-91 temat w X5 (E53)
    Dzięki.
  11. ArtPol74 odpowiedział(a) na chudye-91 temat w X5 (E53)
    I jeszcze jedno. Co jednak trzeba zrobić aby wyciągnąć sterownik świec(i gdzie on jest?), da radę bez wykręcania kolektora? I to samo pytanie co do wymiany świec.
  12. ArtPol74 odpowiedział(a) na siwy1966 temat w X5 (E53)
    To ja wiem, pytanie było za co odpowiada?
  13. ArtPol74 odpowiedział(a) na siwy1966 temat w X5 (E53)
    Może i tak ale tu chodziło o ilość, jemu mechanik podał 3 . A jeżeli wiesz to za co ten odpowiada?
  14. ArtPol74 odpowiedział(a) na siwy1966 temat w X5 (E53)
    Pod nr 04- termostat! Na pierwszym schemacie.
  15. Też mi się tak wydaje.
  16. ArtPol74 odpowiedział(a) na chudye-91 temat w X5 (E53)
    Słuchajcie, czy ktoś może wypowiedzieć się na temat świec żarowych firmy MEYLE, FEBI ? Jak z jakością?
  17. ArtPol74 odpowiedział(a) na siwy1966 temat w X5 (E53)
    Pytał o termostaty a nie za co odpowiadają. Olorob zobacz proszę na schematach.
  18. ArtPol74 odpowiedział(a) na siwy1966 temat w X5 (E53)
    Drugi jest tak jak napisałem między skrzynią aut. a głównym obiegiem tak mi się wydaje ale ten drugi może służyć do czego innego.http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=FB71&mospid=47739&btnr=17_0200&hg=17&fg=05 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=FB71&mospid=47739&btnr=17_0201&hg=17&fg=05 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=FB71&mospid=47739&btnr=11_3465&hg=11&fg=35
  19. Po tym jak oceniasz inne auta. A tamten kolega niech pisze, dopytuje się zawsze coś się dzieje na forum i nie jest nudno. Pewnie ma kasę ale to co, zapytać się nie może? :)
  20. ArtPol74 odpowiedział(a) na siwy1966 temat w X5 (E53)
    Ja do tej pory doliczyłem się dwóch. Może gdzieś przy okazji się jakiś pojawi.
  21. Może Twój upór się opłaci, podziwiam za to. A w nicku będziesz musiał zmienić na miszczu! :) A z dobraniem łożysk nie było problemu?
  22. takich parchów jest milion na necie. jak ci wpadła w oko to jedź i kup :) ja osobiście nawet bym do niej nie podszedł, bo: czarna i brak podgrzewania foteli. Ale uprzejmy jesteś! Znowu kolega z idealnym samochodem. Skąd tyle goryczy w Tobie? Po zdjęciu potrafisz tak wyrokować? Czapki z głów! A-ha!!!! Bo czarny i brak podgrzewania foteli!!!!!!!!!!!!!! Nawet jeżeli to by było w żartach, to ten żart jak parch! Sorry za takie doradzanie.
  23. ArtPol74 odpowiedział(a) na siwy1966 temat w X5 (E53)
    Dzięki.
  24. ArtPol74 odpowiedział(a) na siwy1966 temat w X5 (E53)
    Mam pytnanie co do termostatu głównego (wiem,że jest jeszcze pomiędzy wymiennikiem ciepła między skrzynią aut), czy jest on dostępny sam czy tylko z plastikowym krućcem? Diesel 218kM. Bo jakoś moja wskazówka nie osiąga pionu :oops:
  25. Tak jak kolega wcześniej napisał, z usterkami jest różnie. U mnie siedział przedni dyfer i końcówka mocy. Pewnie jeszcze czeka mnie wymiana przekaźnika świec i przekręcenie koła zębatego w roździelaczu napędów. JJJJJJJJJJJJJJJ tak jest fajne.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.