Treść opublikowana przez szymon-o
-
320d M-Pakiet EDITION 33 - co to za wersja?
Powiem krótko ładna sztuka :cool2: .
-
Czarne E46 Touring 320d/ sprzedam nie aż tak drogo :)
Powinniśmy mieć zamontowane 6v fajki. Świece raczej dobre zamówił, ale trafiły się podróby ......... Jak Ściągałeś kolektor to rzuciła się w oczy może "czystość w okół gniazd świec", która = faktyczną wymianę ? Świece żarowe do "chodliwy" towar w naszych e46 gdyby wyszło, że jednak Twoje są sprawne to na pewno znajdzie się nowy klient, tylko trzeba w ciemno wyłożyć na cztery nowe .......
-
320d planuje zakup auto ma przejechane 330 tyś km
"30 tyś km" zależne od ilości zużytego paliwa :) . Ciężka noga = szybsze ubywanie km do kolejnego przeglądu :) .
-
3er 320d Touring
Serwis faktycznie gruby :) , uporałeś się może z problem wbicia jedynki albo wstecznego? Może Doszliście z Rogerem do jakiś ciekawych wniosków itd.? Pozdrawiam
-
Czarne E46 Touring 320d/ sprzedam nie aż tak drogo :)
Siemka Mateusz mimo wcześniejszej sugestii, że problem może leżeć gdzieś w okablowaniu to po dzisiejszej lekturze artykułu o świecach żarowych stawiam jednak na fajki. Mechanik mógł Ciebie nie oszukać i faktycznie zamontować nowe grzałki :mrgreen: , ale trafiły się podróby i szybko odmówiły posłuszeństwa :( . Teoria może trochę naciągana............., lipa, że znowu kolektor trzeba ściągać aby sprawdzić trop........ Pozdro
-
BMW E46 316 Pleszew
szymon-o odpowiedział(a) na buma temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHm, za taką cenę to i tak źle na tych fotkach nie wygląda: - znaczki BMW mogły by być do pary (maska i tylna klapa); - tylne światła autentyczne, przednie coś za nowe......; - podłokietnik zszywany; - fotel kierowcy przy dźwigni ręcznego brudny/pocięty. Na bez-wypadkowość nie ma co liczyć, oby potencjalny nabywca sprawdził chociaż geometrię jeśli przy oględzinach wyjdzie np duża ilość szpachli/wstawiona ćwiartka ....
-
e46 316 Czy ktoś ogladał
szymon-o odpowiedział(a) na emilo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBardzo pocieszne i dokładne :cool2: opisana mentalność "sprzedawców" :mrgreen: .
-
BMW e39 528 Wągrowiec
szymon-o odpowiedział(a) na picasso79 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKoledzy może zacznijmy od tego, że kolor przednich kierunków nie pasuje do pozostałych .....
-
E46 318 M-Pakiet
szymon-o odpowiedział(a) na marcin78uk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa fotkach: - kierownica wydaje się obszyta; - poduszka kierowcy krzywo siedzi. Niestety fotki kiepskie, ciężko coś więcej powiedzieć :( .
-
E46 320i Touring M-Pakiet AT LEGNICA (woj. dolnośląskie)
szymon-o odpowiedział(a) na bodzio666 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzarna, M-Pakiet :cool2: : - dziwne zestawienie wyposażeniowe wypas :cool2: + korbki klimy ......; - maska trochę odstaje z przodu ( możliwe, że się czepiam :) ); - przedni zderzak z lewej strony podejrzany, wydaje się "podciągnięty do góry"; - nerki powinny nie mieć chromowanych żeberek; - tylny zderzak prawa strona (możliwe, że zaczep/ślizg do wymiany); - tylna klapa u dołu ciasno siedzi (bardzo możliwe, że fotka przekłamuje); - osłona tylnej ruchomej szybki ........tutaj fotka nie kłamie :norty: . Powodzenia przy ewentualnych oględzinach.
-
E46 318 po lift 2002
szymon-o odpowiedział(a) na dawidu29 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanowie :) , przebieg może być oryginalny ..........np. z rozwalonym przodem stała na placu i czekała na Polskiego Handlarza, który się zlituje i zapali światełko na końcu tunelu: - szczeliny maska - błotniki nie symetryczne; - prawy przedni błotnik wydaje się pokrzywiony przy kierunku; - szczelina między prawym przednim błotnikiem a drzwiami pasażera podejrzana :mrgreen: ; - podłokietnik trochę szybko wygnieciony; - gumka nad prawym kielichem chyba zaginęła podczas naprawy blacharskiej; - zaślepka przedniego zderzaka przez przypadek chyba nie zaginęła :) .
-
e46 330d droga to wiem ale czy warta uwagi?
szymon-o odpowiedział(a) na rasters temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTej 330d z Warszawy obowiązkowo trzeba vin rozkodować : - wyposażenie sugeruje, że jest to wersja exlusive; - przednie fotele zmieniane (sprzedawca coś tam wspomina, że ma dwa .....); - dokładany tylko przedni zderzak M-Pakietowy raczej odstrasza, o jego spasowaniu nie wspominając (przynajmniej na aktualnych fotkach); - nerki nie do końca wyglądają mi na całe chromowane .........; - boczki mogą być autentyczne, bo jasno szary kolor tapicerki skórzanej był montowany jako wyposażenie individual (jeśli dobrze się orientuję). Przed ewentualnym kupnem trzeba by autko prześwietlić bardzo dokładnie/wnikliwie :mrgreen: . Koledzy już nie uogólniajmy, że wszystkie autka z rejestracją "Fx xxxxx" są podejrzane, wszystko zależy jak o cztery kółka dbał poprzedni Właściciel/Właściciele. Tak dla ścisłości FZ xxxxx -> Zielona Góra.
-
e46 do oceny ws.kupna
szymon-o odpowiedział(a) na emilo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKoledzy co Wy chcecie :), przecież tylko boczne kierunki są zamontowane do góry nogami :mrgreen: .
-
[E-39] 530d 2001 Józefosław (mazowieckie)
szymon-o odpowiedział(a) na lukas88lag temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam Z bezwypadkowością to Sprzedawcę niestety poniosło :duh: : - dwie różne nerki; - maska klapnięta; - szczeliny z lewej i prawej strony przedniego zderzaka niepokojąco duże; - lewe tylne nadkole na rancie ruda już działa; - wgniotka lewy tył nad zderzakiem, który chyba również powinien mieć jakieś obrażenia .........; - tylna klapa niestety również odstaje :( ; - dwa różne pokrętła od radio-nawigacji; - uważam, że 271 tyś to i tak jest dla przyzwoitości "poprawione" :mrgreen:. Przy oględzinach zalecana wzmożona ostrożność :wink: . Pozdrawiam P.S. Czy aby osłona poduszki pasażera nie powinna być lepiej dopasowana?
-
BMW 530 DIESEL e39 1999r
szymon-o odpowiedział(a) na dudus1605 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż- kolor kierunków rzuca się w oczy białe-białe-zółte (weryfikacja z vinem i oględziny jak duże mogło być teoretyczne bum .....); - spasowanie przedniego zderzaka (lewa - prawa strona) tylko, że autko ma już swoje lata............; - 2xx to tak dla przyzwoitości faktycznie :) .
-
kupno e46 320d - po raz kolejny
szymon-o odpowiedział(a) na siamer temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFaktycznie autko Samotn-ego_wilk-a dobrze wygląda na fotkach, opis zachęcający = cztery kółka teoretycznie zadbane/doinwestowane, ale cena troszkę podejrzana :) . Jak możliwe, że w Pl w podobnej cenie można kupić 01r 320/330d nie wiem :mrgreen: .
-
320d 2003r. obawa wymiany świec żarowych.
Yoshimura01 podobnie jak Koledzy z autopsji mogę się pochwalić, że dużo łatwiej wykręcało mi się świece żarowe na gorącym silniku w poprzedniej Astrze G i w Bumce :) również.
-
e46 320 D srebrny sedan - 2002 r.
Ładna seria :cool2: , Szymek :) tylko dbaj ............ :) . Klapkami z kolektora dolotowego się już Interesowałeś ? Pozdrawiam
-
bmw e60 2006r
szymon-o odpowiedział(a) na dennis1920 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDennis1920 jeśli Chcesz się utwierdzić, że autko jest podejrzane to Podjedź z "Kimś kumatym", albo gruntowe oględziny w aso. Wydasz raz 500zł+ (w ASO), Dostaniesz grubą listę niedociągnięć autka i skutecznie Wyleczysz się z "okazji :D ". Pozdrawiam
-
bmw e90
szymon-o odpowiedział(a) na ziompel19 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOlo46 wszystkim się nie dogodzi :) . Gdyby do Pl nie były by tylko ściągane autka po naprawie licznika :D i nie utajoną większą lub mniejszą bez-wypadkowością to i Eurotax rozsądniej by wyceniał :cool2: (marzyć można :mrgreen: ).
-
bmw serii 5 e60
szymon-o odpowiedział(a) na dennis1920 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam Dobrze, że aktualny Właściciel nie kusi zainteresowanych "bez-wypadkowością": - dolny wlot powietrza jakiś dziurawy :wink: ( bum ..........:) ); - maska spasowana niesymetrycznie ( bum ..........:) ); - 230 tyś pewnie dla przyzwoitości (sugerując się prezencją skórzanej tapicerki); - grill nie powinien być przypadkiem chromowany .....(przecież 3-litry .....?). Powodzenia przy ewentualnych oględzinach
-
bmw e90
szymon-o odpowiedział(a) na ziompel19 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego Ziompel19 w tej cenie to szukaj e46, chyba że poza 40 tyś na autko Masz jeszcze awaryjne $ na pakiet startowy :D , który poza olejem i filtrami na pewno będzie :mrgreen: ........ : - już na fotkach widać, że kierownica nie wygląda na 150 tyś (no chyba, że poprzedni Właściciel/Właścicielka miał dłonie jak papier ścierny ); - światła :nienie: ; - spasowanie maski i przednich błotników do dokładnego obejrzenia na miejscu :wink: ; - przy ewentualnych oględzinach Jedź z autkiem na kompa, bo rura wydechowa trochę za bardzo okopcona ........... Pozdrawiam
-
e60 530 2006, Szczecin
szymon-o odpowiedział(a) na wwo_j temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWwo_j co Ty wybierasz same autka bez opon zimowych :]
-
BMW - co Wy na to???
szymon-o odpowiedział(a) na picasso79 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPost może i w odpowiednim miejscu, ale umiejętność czytania ze zrozumieniem regulaminu i zdolność poprawnego tytułowania wątków to drugie. Poza tym Kolego nie jesteś Sam na forum, a dokładny i czytelny tytuł ułatwia "przeszukiwania" tego działu innym czytelnikom.
-
BMW e46 cabrio 2002 co sadzicie warto?
szymon-o odpowiedział(a) na siwy_0407 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŚwieżak z allegro :P faktycznie na pierwszy rzut oka nie jest zły: - przez trze lata aktualny Właściciel musiał coś przy aktu porobić :); - gdybym mailowo aktualny Właściciel zachęcił mnie dodatkowo fotkami papierów za części itd. to na oględziny bym się wybrał :) . P.S. Chociaż fotel kierowcy mógłby chyba trochę lepiej wyglądać ...........