Treść opublikowana przez szymon-o
-
BMW 530i (USA) WBANA73524B057505
szymon-o odpowiedział(a) na Mlodzik18 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPewnie nie ciekawa, szkoda kolegi :( . Niestety tak to jest jak kupuje się oczami, i za podejrzanie niską cenę myśli się "ale ze mnie lis pustyni", udało mi się takie fajne autko znaleźć :( .
-
BMW E46 320d WBAAS71022CH28443, Warszawa
szymon-o odpowiedział(a) na radmak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJadać z daleka bym się bardzo "zniesmaczył" wynikami miernika z prawej strony, mimo wszystko jak Ktoś się zarzeka "bardzo zadbanym oryginalnym lakierem, bez szpachli" to takie [BAD] autko powinno być ............. a nie z potencjalnych rozsądnych kupujących robi się naiwniaków ............. Mimo wszystko sprawy lakiernicze to "kosmetyka", po prostu musiałbyś nauczyć się żyć z autkiem po interwencji lakiernika :mrgreen: . Dyfer trzeba ściągnąć i na dobry początek wyczyścić, udrożnić górny kanał odpowietrzający + boczne uszczelnienia i jest malina, chyba że wyje przy wyższych prędkościach to temat cięższy. Radmak zastanów się czy chcesz to autko za takie $ i chyba tylko to można doradzić. P.S. Pod kompa autko było podłączone?
-
BMW E46 318i Touring 2003 Wrocław WBAAX51060PD42037
szymon-o odpowiedział(a) na mole temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanowie przecież pisałem że wyposażenie pasuje do wersji life-style i jeśli grill nie był by cały chromowany to wtedy bym "kręcił nosem" :mrgreen: .
-
BMW E46 318i Touring 2003 Wrocław WBAAX51060PD42037
szymon-o odpowiedział(a) na mole temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa wszystko widzę :norty: . Sry taki żarcik nie mogłem się powstrzymać, przed ostatnia fotka :wink: . Nie widać dużo, ale charakterystyczne miejsca są, mimo kiepskiej jakości fotek .
-
BMW E46 318i Touring 2003 Wrocław WBAAX51060PD42037
szymon-o odpowiedział(a) na mole temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPomarudziłbym o : - przedni zderzak z lewej strony ciasno wsadzony; - tylny zderzak z prawej strony autka za bardzo wisi ;) ; - silnik benzynowy a takie przebieg no nie wierzę :wink: , chociaż po stanie wnętrza niestety dodałbym trochę km/Ktoś nie dbał o środek; - klosze reflektorów chyba zmatowiałe .............. (fotka mogła przekłamać). Bardzo ładne felgi ;) (zastanawiałem się do siebie nad s. 137 również), wyposażenie/wnętrze pasuje do wersji life-stylowej.
-
E46 316 2003, Międzybórz WBAAY31050KP13278
szymon-o odpowiedział(a) na Bulix temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOpis faktycznie literacki ;) , ale autko no niestety wygląda bardzo interesująco :roll: . Swoją drogą chciałbym w końcu "z-oględzinować" autku użytkownika "el Presidente", czy faktycznie sprzedaje takie igiełki ........... :norty: . P.S. Wydech mógłby być mnie "rudą oblepiony"............ o coś zawsze trzeba pomarudzić :mrgreen: .
-
bmw e46 320i wbaam11050jm44673 swarzędź
szymon-o odpowiedział(a) na morarz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle udało się Tobie bardzo ciekawą sztukę w DE wyrwać ;). P.S. O bardzo bogatej korespondencji z Niemcem nie wspominając, a oni podobno na nic nie pozwalają :roll:
-
E87 118 WBAUG310X0P061972
szymon-o odpowiedział(a) na szyjarek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo to chyba sobie odpowiedziałeś :wink: .
-
prośba o ocenę samochodu BMW E-60
szymon-o odpowiedział(a) na ksiadzrobak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDziwie się, że ludzie w ogóle interesują się takimi ogłoszeniami ........... :| .
-
E87 118 WBAUG310X0P061972
szymon-o odpowiedział(a) na szyjarek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże trochę obraźliwe, ale skoro obecny Właściciel nie upilnował takich "spraw" to jakiej troski o należyty serwis można się spodziewać ...............
-
E46 320d 2001, Elbląg WBAAS71060CH01405
szymon-o odpowiedział(a) na boniek25 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAutko według mnie bardzo interesujące : - dwa komplety paputów, w tym jeden bardzo ładny ;) ; - autko wygląda bardzo schludnie; - przedni zderzak trochę za ciasno wsadzony z lewej strony; - lewa przednia lampa zaparowana albo zmatowiała ............., ewentualnie atrapy i to by było najlepsze rozwiązanie; - spasowanie lewego przedniego błotnika z maską do dokładniejszej analizy; - środek zachęcający ........... chociaż w przebieg niestety i tak nie wierzę :/ ; - obowiązkowo wymagane jakie kol wiek fotki potwierdzające wymienione wymiany. Adalbert co Tobie nie pasuje w komorze silnika ?
-
bmw e46 320i wbaam11050jm44673 swarzędź
szymon-o odpowiedział(a) na morarz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCoś mi się wydaje, że to autko już było (swoją drogą czarne M-Pakiety :cool2: ): - autko przygotowane do fotek na 6+, wygląda lepiej niż Bumki z katalogów w ASO :norty: ; - okolica "fotografa" też niczego sobie :wink: ; - mimo wszystko mało fotek środka i to tej bardziej Nas interesującej strony; - wydaje mi się, że kierownica obszywana czy to +/- to zależy od punktu widzenia; - boczek kierowcy pewnie już obtarty, chociaż alcantara ma to do siebie ........... - hamując zapał na żywo nie spodziewałbym się takiej Ślicznotki, mimo wszystko. Co do M52TU to wszystko zależy w jakim faktycznie stanie jest silnik ........
-
330i jaki olej?
Święte słowa co do oleju Valvoline i "nie rozlewania w PL". Mechanika nie krytykujemy :roll: , bo każdy może mieć swoje zdanie :norty: , a my przecież tylko hobbyści :cool2: .
-
330d 2000r Prosba o opinie Warszawa
szymon-o odpowiedział(a) na bakysz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo to jak jeździsz aż tak brudnym autkiem to ja nie wiem :roll: . Żarty żartami, ale faktycznie chociaż organoleptycznie oceniając to autko to trzeba by było coś tam otworzyć, zaglądnąć, zaciągnąć itd.
-
330d 2000r Prosba o opinie Warszawa
szymon-o odpowiedział(a) na bakysz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPete bardzo możliwe, że wystarczyło by obejść autko w okół tylko ..........;).
-
Krótko i na temat - E46 330Cd
szymon-o odpowiedział(a) na szwaglu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTaniej to się chyba nie dało :mrgreen: . Kolego na dobry początek popraw tytuł wątku ............ . Co do autka: - fotki słabe ale autko nie wygląda na sztukowane ......... można by polemizować o wkłady przednich lamp czy przypadkiem czarne nie powinny być .......; - oznaczenie modelu na tylnej klapie krzywo przyklejone (możliwe, że niewyraźna fotka przekłamuje). Na pewno najciekawsze rzeczy wyjdą na miejscu :norty: przy dokładnych oględzinach.
-
BMW 530d E60 2004r. NOWE MIASTO.(woj. warmińsko-mazurskie)
szymon-o odpowiedział(a) na pampuch1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolor faktycznie intrygujący : - bardzo nie pasują mi felgi, bo to niestety chińczyk :cry: , 1, 2, 3 dziury i felga może być już krzywa ..........; - wydaje mi się, że kierownica ponownie obszyta, a przy przebiegu 167 :wink: to chyba trochę za szybko; - trochę bym pomarudził o osadzenie przedniego zderzaka również, ale tak troszeczkę :wink: . Pampuch1 jak masz blisko to podjedź. zobacz i jeśli będzie ok to zastanawiam się nad dokładnymi oględzinami.
-
330d 2000r Prosba o opinie Warszawa
szymon-o odpowiedział(a) na bakysz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW tej cenie to hm temat mimo wszystko dość śliski: - znaczek do wymiany (pierdoła); - zmatowiałe klosze lamp przednich, przebieg+/mycie autka na myjni automatycznej; - przedni zderzak spasowanie do poprawy; - srebrny ma różne odcienie, chociaż po samych fotkach wolę się nie wypowiadać. Jeśli na autko jesteś bardzo "nakręcony" to na pewno do wnikliwej analizy "sprawy silnikowe", obawiam się w tych $ w stanie agonalnym dwumasy/poszczególnych elementów sprzęgła (i pakiet startowy jest dość wysoki).
-
BMW 320d E46 150KM ZOBACZCIE !!!
szymon-o odpowiedział(a) na robert9404 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKrzysiek to trzeba by sprawdzić datę produkcji :mrgreen: , ale faktycznie są chromy w autkach wyglądających bardzo sensownie. Robert9404 no i już masz pogląd o autku mnie więcej, jak masz to Bumkę pod nosem to podskoczyć zawsze można i ewentualnie zainteresować się dokładniejszymi oględzinami.
-
BMW 320d E46 150KM ZOBACZCIE !!!
szymon-o odpowiedział(a) na robert9404 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMi się coś wydaje, że autku dawno temu już przez forum się przewinęło ........: - przód jak najbardziej do dokładnej weryfikacji; - nerki chrom nie pasują; - prawy przedni błotnik do weryfikacji również :wink: . Prześliczne wnętrze, ale za tą cenne to musi być prawdziwa igiełka.
-
BMW e39, 525D, Wołomin, WBADL01070GY10057
szymon-o odpowiedział(a) na arek1986 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanie Sprzedający i Sojuszniku :wink: moment, moment przecież Arek1986 napisał od razu również plusy np.: - "Brak jakichkolwiek błędów na kompie wszystkie parametry w normie", przecież to jest to za co kupuje się BMW, ma zdrowo :D śmigać. Dodatkowa informacja o braku błędów jest również bardzo optymistyczna bo można wykluczyć, że autku dolegają problemy typowe mniej ;) lub bardziej dla siników wysokoprężnych................ . Najprostsze określenie to : "silnik jest zdrowy". Bardzo spodobały mi się, krótkie i rzeczowe myślniki Arka podsumowujące omawiany samochód, samochód został opisany co jest do roboty i potencjalny kupujący musi zdecydować czy z takim wadami bierze czy szuka dalej .............
-
e46 320D Co powiecie o nim?
szymon-o odpowiedział(a) na darek1616 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWszechstronny to nie, jakoś głowy do obcych języków nie miałem :wink: . Taki nasz polski kapitalizm, że trzeba co nieco ze wszystkiego "ogarniać" :| .
-
e46 320D Co powiecie o nim?
szymon-o odpowiedział(a) na darek1616 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoje prawie rodzinne okolice :mrgreen: , swoją drogą bardzo możliwe, że badałem beton dostarczany na budowę widocznego na fotkach WD (wiaduktu drogowego) :mrgreen: . Co do autka: - lewy przedni błotnik raczej demontowany, najważniejsze pytanie to po co; - kierownica obszywana latka + bardzo możliwe (wręcz pewny ;)) większy przebieg; - mimo wszystko autka nie wygląda źle na fotkach, nie sprawia wrażenia sztukowanego. Oprócz strony wizualnej widocznej na fotkach, jest mechanika której przed kompem nie rozgryziemy :roll: . P.S. Gdzie fotki komory silnika, poprawny tytuł wątku by się przydał ........ :| .
-
Pierwsza Becia w życiu
szymon-o odpowiedział(a) na v6 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW sumie na oględziny wybrałbym autka z linku, samochód jednego z bardziej znanych forumowiczów :wink: .
-
320d tuleje tylnego mostu
No i będziemy dalej wymieniać :mrgreen: .