Treść opublikowana przez szymon-o
-
Piękne czarne BMW E46 320i 2.2l 171KM VIN: WBAEV11000CH53991
szymon-o odpowiedział(a) na radmak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZależy co sobą reprezentuje Bumka faktycznie, czyli stan techniczny i "bez-wypadkowość".
-
Piękne czarne BMW E46 320i 2.2l 171KM VIN: WBAEV11000CH53991
szymon-o odpowiedział(a) na radmak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo pierwsze dopisz vin w tytule :norty: . Dzisiaj wyjątkowo na prawdę ładne autka przewijają się przez dział :cool2: : - z zasady pomarudziłbym o spasowanie maski z prawej strony, dokładnie jej podniesienie; - osobiście nie podobają mi się nie oryginalne ramki na zegary. Nie dziwię się, że ogłoszenie wisi ;) skoro w takie cenie można mieć już :mrgreen: 330i ............. Bardzo mi się autko spodobało, miałem przyjemność oględzinować już ten motorek i byłem bardzo pozytywnie zaskoczony :) . Sprawdź wiarygodność opisu sprzedawcy nie raczej ciesz się nowym nabytkiem :wink: .
-
BMW 320, Gniezno, WBAAT71080KR12752
szymon-o odpowiedział(a) na padamcz1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSowa ............ :) , ładniejsza od poprzedniej : - z przebiegiem to raczej na pewno Kogoś poniosło :| , mimo pokaźnej liczby makulatury na stole; - artystycznie sfotografowany prawy przód do weryfikacji na miejscu; - lewy tył koło lampy również by mnie pod czas oględzin zainteresował :mrgreen: . P.S. Przez telefon może okazać się, że niby oferta prywatna a na nie miejscu ................., szansa na warte uwagi autko z Gniezna jakaś tam jest (tu na forum panuje bardzo, negatywna opinia o tym za pewne uroczym mieście :wink: ).
-
E46 330d 2004 WBAED91030FX52752 Konstantynów
szymon-o odpowiedział(a) na Gepetto temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGdybym szukał dla siebie sedana 330d :mrgreen: w automacie :( to na dokładne oględziny bym się wybrał. Pomarudzić mimo wszystko zawsze można bo: - przedni zderzak mógłby by lepiej spasowany; - grill powinien być cały chromowany teoretycznie :mrgreen: ; - lewa przednie lampa przeciwmgielna cała zaparowana :( ; - po kupnie przydało by się tapicerkę skórzaną "dopieścić". Bumka ogólnie śliczna :mrgreen: .
-
E46 320d WBAAS71080CH41047 Targowisko
szymon-o odpowiedział(a) na czopers temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMimo, że nie mam w zwyczaju oceniać kolorów Bumek po fotkach to tutaj faktycznie widoczna różnica w odcieniach ...........srebrny nie ma litości dla Pana Lakiernika. Niestety wydaje mi się, że autko ma się sprzedać na felgi :cry: .
-
Spalony xenon? e46 2002r.
Obstawiałbym padający palnik xenonowy. Jak masz chęci/możliwości to podmień palniki stronami aby mieć pewność i wykluczyć przetwornice bo one czasami "płatają figle". Kupujemy niestety :wink: , parę (osobiście sugerowałbym kupić tego samego producenta co jest ten w prawym kloszu, aby mieć "używany zapasowy" .......). P.S. Dociągnij sobie listwy zderzaka koło rejestracji aby nie było takich szpar ;).
-
2.0D 150KM Przydatne zabiegi przy serwisie
Wtrącę się, może zawór egr był "przyblokowany" czyli cały czas prawie zamknięty .......... i dlatego nie było żadnej różnicy ?
-
E46 330xi oryginalny m-pakiet WBAEW51060PG00304
szymon-o odpowiedział(a) na miketcho temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKurcze sami Detektywi się tutaj wypowiadają ;) .
-
E46 330xi oryginalny m-pakiet WBAEW51060PG00304
szymon-o odpowiedział(a) na miketcho temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMiketcho odbierz pocztę, aktualnie pojawiły się nowe fotki na aukcji mimo, że faktycznie zakończona (chyba, że moja przeglądarka z opóźnieniem załadowała). Jakub pogdybać możemy przecież czasami :wink: , ważne aby rozmowa była kulturalna itd.. Najlepsze oględziny na żywo wiadomo, osobiście bym nie był "pytaczem" tylko potrzebował "trochę" czasu :norty: .
-
2.0D 150KM Przydatne zabiegi przy serwisie
Przy okazji lepiej zmień wyżej wspomniane płyny mimo wszystko, jak zobaczysz przy spuszczania ciemny/czarny kolor skrzyni/dyfra to będziesz wiedział czemu .....
-
Moje 320d 150KM 2001 - Srebrny sedan
Uważaj abyś nie wpadł w chorobę :norty: dalszych wymian, bardzo dobre podejście do autka :cool2: (swoją drogą przy najbliższej wymianie oleju wsadzam nową odmę również).
-
E46 330xi oryginalny m-pakiet WBAEW51060PG00304
szymon-o odpowiedział(a) na miketcho temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMożemy się licytować teraz, trzeba podjechać i bardzo dokładnie, bo może nawet hobbystycznie :wink: zoględzinować. P.S. Tak jak pisałem wyżej sprzedawca chce pierwszego klienta przywitać herbatką :wink: i prawie od razu podpisać umowę :roll: .
-
E46 320i 200r 150km Dynów WBAAM11010JM47179
szymon-o odpowiedział(a) na IFrIT_86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzukamy dalej ;) .
-
bmw 330i podwójny vanos 2001r. Jedlnia-Letnisko FZ01045
szymon-o odpowiedział(a) na morarz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWydaje mi się, że jest przetarty, o co nie ciężko przy SS (chociaż skontrolowałbym całe wnętrze czy przelocik :norty: nie większy).
-
E46 330xi oryginalny m-pakiet WBAEW51060PG00304
szymon-o odpowiedział(a) na miketcho temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ Przedmówcami nie do końca się zgodzę ........... :wink: : - jeśli autko najnormalniej w świece przed zrobieniem fotek by zostało wyczyszczone to wyszło by dużo lepiej; - zmęczonego życiem fotela kierowcy nie dał oby się odratować :mrgreen: ; - jeśli Bumkę masz "pod nosem" to warto podjechać zobaczyć przeglądnąć KS i w miarę możliwości zweryfikować autentyczność napraw itd.; - jeśli wydech jest Eissmann-a to konkretna zabaweczka :norty: , chociaż dla wydechu przecież autka się nie kupuje. Wydaje mi się, że cena może być spowodowana nie do końca złym stanem technicznym ale np. 3.0i x ........ (nie mam na myśli prowadzenia itd. tylko obawy potencjalnego kupującego o koszty eksploatacji itd.).
-
bmw 330i podwójny vanos 2001r. Jedlnia-Letnisko FZ01045
szymon-o odpowiedział(a) na morarz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż330i ............ :cool2: : - po pierwsze to "dziwnym" trafem zapodziały się za pewne oryginalne felgi M-Pakietowe, mimo tego s73 to bardzo fajna felga :) ; - fotki w ogóle nie zachęcają bo nic na nich nie widać (szczerze pisząc); - boczek kierowcy do analizy ;).
-
BMW 320 xenon, klima, WBAAS71010CH13168
szymon-o odpowiedział(a) na radmak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWizualnie z aukcji ok ;) : - masz rzadko spotykany bonus = fotki szkody ; - mechanicznie coś z autkiem robione, zawsze jakieś $ odeszły; - jak sprawdzasz we własnym zakresie to możesz szukać dalej, ale o prawdziwego rodzynka na prawdę ciężko ........ P.S. Swoją drogą w miniony weekend szykowały mi się oględziny omawianego autka ;).
-
bmw e46 320 170 km, 2000, Katowice WBABN110X0JV46097
szymon-o odpowiedział(a) na monkie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzez późną h mogę trochę pokręcić ;) : - wnętrze mimo lipnych fotek wydaje mi się trochę pod-męczone; - przód niby fajnie, ale sugerowałbym zwrócić uwagę czy przypadkiem nie zostały podcięte sprężyny ...........aby autko tak siadło; - coś mi przedni zderzak nie pasuje ........... (tutaj mogę się mylić). P.S. Monkie odbierz pocztę na PW ;).
-
E46 320i 200r 150km Dynów WBAAM11010JM47179
szymon-o odpowiedział(a) na IFrIT_86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJuż spieszę z odpowiedzią (na gg nie trzeba ponaglać) :mrgreen: : - wnętrze a dokładnie kolor/rodzaj tapicerki kosmos .............. :cool2: ; - niestety latka + na pewno większy przebieg odcisnęły swoje piętno ............. :( ; - najważniejszy to jest stan faktyczny ale takie rzeczy niestety tylko na miejscu :( .
-
BMW e46 320d WBAAL71061CF60401
szymon-o odpowiedział(a) na fiat1991 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładne info poszło na PW ;), co do fotek: - M-Pakiet 1 że tak powiem wygląda kusząco; - samochód bardzo ładnie i obiecująco prezentuje się na fotkach; - cena wydaje się niska, ale po moich dzisiejszych (już wczorajszych :mrgreen: doświadczeniach) może trafić się autko na prawdę warte zainteresowania :cool2: mimo pewnych mankamentów :wink: . Niestety aby Bumkę dokładnie zanalizować to trzeba na żywo prześwietlić.
-
E46 316 2003, Międzybórz WBAAY31050KP13278
szymon-o odpowiedział(a) na Bulix temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTeż nie jestem zaskoczony, bo na fotkach autko wyglądało bardzo interesująco :wink: . Z uzyskaniem wolnego to niestety często są "potworne" trudności :| . El Presidente, czekamy na kolejne autko do oceny :mrgreen: .
-
E60 525 d 2008 Płock WBANX51000CT60796
szymon-o odpowiedział(a) na wowo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPewnie dlatego, że to autko ma się kupić oczami : - czarna; -M-Pakiet; - jasny środek; - i mały przebieg "zapisany" w poszczególnych modułach :norty: . P.S. Przedni zderzak trochę mocniej wisi z prawej strony, a za 84 tyś, to chyba można pomarudzić .....
-
BMW Z4 3.0i e85 vin wbabt51060lr89462
szymon-o odpowiedział(a) na Mio temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTyłeczek na pewno podejrzany :mrgreen: .
-
BMW 320 WBAEX51060PP70639, Babimost
szymon-o odpowiedział(a) na Vilfe temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak jak Konrad słusznie zauważył lewy przód do dokładniejszej analizy na miejscu ewentualnie . Pomarudziłbym o przebieg a dokładnie zamieniając 1 :arrow: 2 mamy raczej faktyczny przelot, co nie = rozpadającym się czterech kółkom :wink: (wszystko zależy od takie jak było autko serwisowane). Przydałby się nowy znaczek na maskę :mrgreen: .
-
Moje 320d 150KM 2001 - Srebrny sedan
Efekt na dzień dzisiejszy powalający :wink: .