Treść opublikowana przez szymon-o
-
BMW E60 530d Warszawa, WBANC71030B628611
szymon-o odpowiedział(a) na Swistakoss temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSwistakoss z opisu widać, że jesteś z Wawy .......... po tych fotkach nic nie doradzimy. Jeśli się wizualnie tobie autko spodoba to zabierz do serwisu na przegląd przed zakupowy i wszystko będzie jasne :wink: .
-
[E46] 320d 2001 Nowy93
Co do ringów to nie doradzę, bo osobiście nie lubię takich dodatków. P.S. Odbierz wiadomość na PW
-
e46 320ci Zduńska Wola WBABD12010PM15719
szymon-o odpowiedział(a) na krzychu23 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMasz gust, czarna cupeta :cool2: . Co do samych fotek: - bez rozkodowanego vinu nie zweryfikujemy właściwego wyposażenia - ogólnie ciężko się przyczepić do spasowani poszczególnych elementów bo wyglądają bardzo obiecująco; - pomarudziłbym o stopień zużycia kierownicy Vs. gałka zamiany biegów i rękojeść ręcznego :wink: . To już 2 czy może nawet 3 autko z tego komisu :wink: .
-
E92 328xi VIN :WBAWV53508P079007
szymon-o odpowiedział(a) na riskii temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLobo. takie są uroki for internetowych. Jak przedmówcy uważam, że należy się Tobie plus za dokładne opisanie szkód w samochodzie. Jeśli oczekiwana przez ciebie cena jest faktycznie niższa od średniej z serwisów aukcyjnych to również nie mamy co marudzić :wink: . Potencjalny kupujący musi po prostu się określić czy chcę autko z taką historią i za taką cenę.
-
BMW E46 330xD 2001r. Łódź WBAEP71000PF32171
szymon-o odpowiedział(a) na krzyss temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzed ewentualnym wyjazdem na oględziny "pomarudź" o fotki rachunków za części/robociznę ....... Prawy przód mógłby być nieznacznie lepiej spasowany ..........., ale jest info o malowaniu wiec tylko tam marudzę :mrgreen: . Osobiście przekonuje mnie info o wykonanych naprawach i to one zmobilizowało by mnie do konkretniejszego zainteresowania się omawianą Bumką :roll: .
-
BMW e46, Warszawa WBAEN11070PB00776
szymon-o odpowiedział(a) na arek1986 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBumka wygląda bardzo autentycznie i świeżo na fotkach. Na 2 z przodu to aż się miło patrzy :) (widniejącą na liczniki). Trzymaj kciuki aby na żywo wyglądała/prezentowała się tak jak fotkach i na oględziny.
-
BMW E30 325i 1987 sławno WBABB110801921252
szymon-o odpowiedział(a) na bmw.wawa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPete amen :norty: .
-
Bmw 320d 163k Kościerzyna WBAVC31090PS28337
szymon-o odpowiedział(a) na vankar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZnaczek na masce to pierdoła, zawsze jakiemuś znajomemu "Komisanta" może przydać się prawie nowy przecież .............. :| .
-
BMW 123D, Przeźmierowo k. Poznania, VIN: WBAUK110X0VA94469
szymon-o odpowiedział(a) na ferrari temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBumkę trzeba by na żywo dokładnie obadać, swoją drogą musi to być bardzo konkretny gokart :roll: .
-
BMW 116I biały (Rzeszów) VIN:WBAUE31020E077200
szymon-o odpowiedział(a) na kamil.ka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTanie autka mimo wszystko najlepiej się sprzedają :wink: .
-
E46 320 2001, Radlin, WBAAX710000PE64677
szymon-o odpowiedział(a) na dave55 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzy mi się wydaje, że czujnik zderzeniowy (lewy przedni za reflektorem) jest odczepiony/oderwany od karoserii ................. :?:
-
e46 330CD 2003, Międzyrzec Podlaski WBABV91064PJ84304
szymon-o odpowiedział(a) na Polus88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWspomniał, że ściągnął do zdjęcia właśnie ( brak osłony był jednym z moich minusików właśnie :wink: ).
-
BMW 120d 163 km Poznań WBAUG51095JU06091
szymon-o odpowiedział(a) na hatsoff temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWłaśnie nadrabiam zaległości, i faktycznie przeglądnąłem mobile (mało ofert) ale od 06r chyba na stałe zawitały rozpórki. Radzio.rafal za Twojego fachowca to się nie uważam i szczerze mówiąc nie życzę sobie żartów od "świeżaka" tutaj na forum z mojej skromnej osoby.
-
E90 320d Koszalin wbavc31015ku40279
szymon-o odpowiedział(a) na rako53 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCoś mi się wydaje, że właśnie cena jest adekwatna do stanu i przebiegu, no ale za to trzeba trochę więcej $ dorzucić przy kupnie ...........
-
BMW e46 320d 2002r. CH13515 Trzemeszno
szymon-o odpowiedział(a) na morarz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPomijając wątpliwy przebieg :( to interesująca sztuka, w polemikę o cenie nie chcę się wdawać.
-
e46 330CD Świdnica DSW 20902
szymon-o odpowiedział(a) na Sayan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa zdjęciach wygląda obłędnie, mim tych felg ................ :| .
-
e46 330CD 2003, Międzyrzec Podlaski WBABV91064PJ84304
szymon-o odpowiedział(a) na Polus88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo autko chyba wraca na forum jak bumerang, niestety niuansików trochę jest : - kierunki różnego koloru ; - gałka zmiany biegów nie od tego modelu. P.S. Ładnie wygląda na tych felgach od e90 :wink: .
-
BMW e39 3.0dA, Rybnik, WBADL81030GX45058
szymon-o odpowiedział(a) na wafel324 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRodzynek, może bardziej na części opłaca się kupić .................... :| .
-
e46 325 kombi 2001 WBAEN31050PB60003
szymon-o odpowiedział(a) na chaos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŁadnie wygląda, można by pomarudzić o wszech obecną czystość :wink: . P.S. Czujniki PDC to chodliwy towar :norty: .
-
E39 530d 2002 Warszawa WBADP81040GW41571
szymon-o odpowiedział(a) na patwoj temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPatwoj jak autka nadal się Tobie podoba to kumaty hobbysta albo odżałuj 500-600 zł na przegląd przed-zakupowy w ASO i na podstawie uzyskanych informacji wyrobisz sobie własne zdanie :wink: .
-
BMW 120d 163 km Poznań WBAUG51095JU06091
szymon-o odpowiedział(a) na hatsoff temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMnie zastanawiają dwie rzeczy :mrgreen: : - gdzie jest oryginalna fabryczna rozpórka; - czego brakuje z zbiorniczkiem płynu do wspomagania bo gwint wystającej śruby wygląda na świeży.
-
BMW E30 325i 1987 sławno WBABB110801921252
szymon-o odpowiedział(a) na bmw.wawa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego jak jedziesz na wakacje nad morze gdzieś w rejony tego okazu i chcesz obejrzeć przy okazji to ok :norty: , jak wszyscy przedmówcy wycieczka teoretycznie tylko po to aby wrócić do domu ............. (sprzedający zawsze wszystko powie aby tylko ściągnąć potencjalnego kupca i liczyć na szczęście :cool2: ).
-
BMW E39 525TDS
szymon-o odpowiedział(a) na Piotr 2223 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego jak masz taki budżet to odpuść sobie teoretycznie oszczędnego diesla ze stajni BMW :wink: .
-
BMW e91 320 automat Warszawa
szymon-o odpowiedział(a) na vip55555 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBez wnikania w szczegóły to ładnie się prezentuje ............. :roll: .
-
BMW X5 3.0d 2004r Juszczyn VIN WBAFB71090LV60757
szymon-o odpowiedział(a) na pampuch1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak jest dobra sztuka to nie trzeba dużo pisać :wink: . "X" schludnie wygląda, trochę bym poradził o pasowanie przedniego zderzaka z prawej strony i kierownica u góry jest chyba już lekko wytarta (niestety ilość i jakoś fotek skutecznie uniemożliwiają dokładniejszą ocenę :| ).