Treść opublikowana przez olo46
-
BMW 323 Beżowa skóra Stan perfekcyjny! WBABL32060JP67776
olo46 odpowiedział(a) na masta pi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjeszcze rok temu mnie ruszało że handlarze kręcą jak mogą, teraz mnie to nie rusza, a wręcz się im nie dziwie, skoro ludzie lubią być oszukiwani. Tak samo jak śmieszy mnie naiwność "oszukanych" w Amber Gold. Niektórzy chyba za bardzo wzieli do siebie powiedzenie, że pieniądze leżą na ziemi :mrgreen: koniec OT jak tam beżowe skóry z 323? Sprzedały się czy nie, orientuje się ktoś?
-
BMW 323 Beżowa skóra Stan perfekcyjny! WBABL32060JP67776
olo46 odpowiedział(a) na masta pi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażw końcu ktoś je do kupy składa z tych przystanków i topielców i jakoś jeżdżą, także komus może się i opłaca. Ale jak mówiłem to nie moja bajka. Przecież był tu nawet słynny Waldek od X5M który zbudował je sam od podstaw :shock: i jeszcze jak znam życie dobrze na tym zarobił Pozdrawiam
-
E90 czy E60 plusy i minusy
no i sie zaczęło :mrgreen:
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
tak to zdecydowanie ta liga
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
grunt to sobie poradzić.... ale operator kolegi AO pobił wszystkich :mrgreen:
-
E61 535d 2009r Żory CU62308
olo46 odpowiedział(a) na czerwony330d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:cool2:
-
E90 czy E60 plusy i minusy
nie ma co narzekać, po 15 stronach jest jakieś podsumowanie... czyli warto było :mrgreen:
-
E61 535d 2009r Żory CU62308
olo46 odpowiedział(a) na czerwony330d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażskoro sprzedający tak mówi to przepadła prawdziwa okazja... szkoda :shock:
-
BMW 323 Beżowa skóra Stan perfekcyjny! WBABL32060JP67776
olo46 odpowiedział(a) na masta pi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ tego co pamiętam, dwóch forumowiczów próbowało Ci delikatnie powiedzieć że nie ma co się pchać w to auto, bo było sprzedane właśnie z tego powodu że ktoś nie mógł dojść z nim do ładu. Miałeś te informacje przed kupnem (większość kupujących nie ma takiego komfortu) a i tak to auto kupiłeś. NIe wiem o jakiej pomocy piszesz bo przecież ją dostałeś. Chyba że mamy się wszyscy przebrać w kobinezony i składać auto do kupy.Możesz się pocieszyć że nie jesteś jedyny (powiedziałbym nawet że tacy kupujący to większość przynajmniej na forum). Pretensje tylko do siebie. Może gdybym umiał i lubił grzebać przy aucie też bym wychodził z założenia, że lepiej kupić dwa w cenie jednego i poskładać wszystko do kupy, ale nie umiem. Naprawdę życzę jak najszybszego doprowadzenia auta do użyteczności, ale sytuacje takie jak Twoja będą zawsze wywoływały uśmiech na mojej twarzy (pewnie nie tylko mojej) Pozdrawiam
-
BMW 323 Beżowa skóra Stan perfekcyjny! WBABL32060JP67776
olo46 odpowiedział(a) na masta pi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż@tomm7 7 lat mam kolego, bo podobno faceci dojrzewają do siódmego roku zycia potem tylko rosną :mrgreen: widać mamy inne podejście do niektórych spraw i nie będę z Tobą wchodził w polemikę bo nigdy się nie dogadamy. Życzę powodzenia w wychodzeniu na prostą ja jednak wolę kupić auto i nim jeździć nie tylko po warsztatach. Poważnymi rzeczami też się zajmuję o to się nie bój, ale rozrywki ostatnio dostarczają mi tacy kupujący jak Ty. Bez urazy. Pozdrawiam i miłego dnia życzę @adalbert wątpię że to poskutkuje. Ludzie jednak wolą się uczyć na własnych błedach, a i to nie zawsze im wychodzi
-
BMW 323 Beżowa skóra Stan perfekcyjny! WBABL32060JP67776
olo46 odpowiedział(a) na masta pi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjakiego tego z 335? http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=207127 proszę miłej zabawy..... może też niektórzy wnioski wyciągną. Ja rozumiem kupowanie auta na raty, ale pewnie kupujący nie spodziewał się że tak szybko przyjdzie wezwanie dozapłaty kolejnych..... :mrgreen:
-
BMW 323 Beżowa skóra Stan perfekcyjny! WBABL32060JP67776
olo46 odpowiedział(a) na masta pi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażzasada w tym dziale jest jedna, 99% wklejanych aut to trupy.... forumowicze chcą sprzedać porządne auta i jakoś nikt o nie nie pyta, nie daje do oceny tylko dlatego że są 10%-20%, albo mają (przynajmniej w teorii ) jeden duży przegląd więcej na koncie. NIe wiem o co ludziom chodzi, może robią to z nudów i szukają przygód w życiu, tylko po co to całe oburzenie potem. Czytam, ten dział tylko w celach rozrywkowych, ale czasami nie wytrzymam i coś napiszę. Ja nie widzę tyle ze zdjęć co poniektórzy forumowicze tutaj (nawet nie widzę tego nawet na żywo) :mrgreen: nie rozumiem po co niektórzy dają auta do oceny skoro i tak wiedzą lepiej. Przykładem niech będzie temat 335i które wszyscy tutaj odradzali, była znana historia, po czym za dwa dni na forum pojawia się to auto z błędami i żalem że on nie wiedział jakie to poważne problemy będą z tym autem :duh: Dobra trochę się rozpisałem, faktycznie jeden z kolegów słusznie zauważył, że to forum lepiej się czyta :cool2: Pozdrawiam
-
BMW 323 Beżowa skóra Stan perfekcyjny! WBABL32060JP67776
olo46 odpowiedział(a) na masta pi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażkiedyś uczyli, że jak coś się niezgadza z tym co mówi sprzedający to lepiej odpuścić, niż na siłę pchać się w gips, ale widać nie do wszystkich te nauki dotarły. Śmiech mnie ogarnia jak się czyta ten post i jemu podobne. Auto z daleka smierdzi trupem, a ktoś na siłe próbuje zrobić z niego igłę, a najciekawsze jest to że to potencjalny kupujący (chyba że to jakaś pseudo reklama). Dla zainteresowanych proponuje podbić cenę np. 10% założę się że sprzedający zmieni zdanie i sprzeda ten wybitny egzemplarz temu co da więcej. Potem w poszczególnych działach się czyta co to nie padło w co drugim aucie :duh:
-
BMW M3 Coupe z sieci BMW Niemcy WBSWD91060PY33450
olo46 odpowiedział(a) na daniel1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażprzecież to zwykły auto handel, który wzoruje się na salonie... plusem jest to że od nich do ASO Zdunek jest 5 min drogi i nie powinni robić problemu z prześwietleniem auta. Dzwoniłem dziś do znajomej która tam pracuje i twierdzi że rok temu kupili to auto z niemieckiego salonu jako Premium selection i było użytkowane przez właścicieli. Podobno nie miało żadnych przygód i jest godne polecenia. Ja do ostatniego topielca (328 xi które podobno wzięli w rozliczeniu i nie mieli pojęcia :duh: ) miałem o nich dobre zdanie, gdyż mój kuzyn kupował u nich auto z którego jest zadowolony. Pozdr
-
BMW zimą.. Co zrobić kiedy zakopiemy się w śniegu...
ale angole są wogle zdziwieni, że śnieg widzą i dlatego to filmują :mrgreen: innego wytłumaczenia tego absurdalnego testu nie widzę
-
jaki płyn nie marznie wam na szybach?
mi odpowiada ten z Bp, ale na pomorzu w tym roku zima kulawa (najniżej -11) także mogę nie być obiektywny
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Fajne rowerki... :mrgreen:
-
Pomorskie
ja wiem że można, latem jeżdżę 3 razy w tygodniu do Koszalina, ale czy sprzedającemu się będzie chciało.... zazwyczaj się nie chce. Podsunąłem alternatywę, żeby może nie tracić całego dnia. Przy okzaji moZe wiecie gdzie w 3mieście albo okolicach mogę zrobić geometrię po zimie? Pozdr
-
E90 czy E60 plusy i minusy
:cool2: z dopiskiem ile palą hahaha
-
E90 czy E60 plusy i minusy
kurde opuściłem jeden dzień w jednym z moich ulubionyh wątków, a tu dykusja najpierw A4 czy e90, a teraz xDrive czy quattro :shock:
-
BMW zimą.. Co zrobić kiedy zakopiemy się w śniegu...
sorry myślałem, że chodzi o to że kolega wyłącza DTC, umknęło mi o oponach :oops:
-
BMW zimą.. Co zrobić kiedy zakopiemy się w śniegu...
nie wiem o czym mówisz kolego? Nasi rodzice nie mieli wyboru i jeździli tylko w takiej konfiguracji jak napisał kolega dwa posty wyżej, tyle że Polonezami, 126p czy 125p. Też nie mieli rozumu? Ja właśnie żeby uatrakcyjnić sobie zimę wybrałem tylny napęd, o co co chwile mam zgrzyty z małżonką jak latam bokiem :mrgreen: I podobnie jak Wujekwadus wieczorem idę pojeździć tak bez celu, jak za gnoja się szło na rower :mrgreen:
-
!! UWAGA BMW E60 520d 2007r, Szydłowiec, WBANX11000CX88974
olo46 odpowiedział(a) na bbrys temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjakies pół roku temu był Passat na allegro 2010 z przelotem 550 tys. salon Polska... można? Można. Za swa lata miałby milion :mrgreen: ale kto by uwierzył w milion :twisted:
-
E90 czy E60 plusy i minusy
:cool2:
-
Pomorskie
wapię żeby ktoś chciał jeździć do robakowa ze słupska... odezwij się do kolegi Rufio on jest z Koszalina, może Ci pomoże Pozdr