Treść opublikowana przez masa52
-
Licznik do e38
oddaj lepiej do naprawy bo drugi tez moze miec martwe pixele jak chcesz i masz sprawne rece to podesle ci instrukcje jak samemu naprawic wyswietlacz a licznik pasowac bedzie tylko trzeba bedzie go przeprogramowac ja mam pytanie z innej beczki widzialem 2 typy licznikow do e38 jeden z jakims dodatkowymn modulem z tylu czym one sie roznia????
-
Czy do rolety elektrycznej potrzebny jest jakiś przekaźnik?
mam juz wszystko chociaz jeszcze tego nie widzialem bo aktualnie jeste za granica moje ostatnie pytanie jest o wtyczke do przelacznika bo wlasnie jej mi brakuje ktora to jest na obrazku??a jezeli jej tam niema to prosil bym o jaies wzkazowki skad ja mozna wziac moze z jakiegos innego przelacznika?? http://www.realoem.com/bmw/diagrams/j/o/191.png
-
BMW - NAVTEQ DIGITAL ROAD EASTERN EUROPE 2008-1
ma ktos linki do tej mapki Eastern Europe - VDO Dayton CD v. 2008-2 pozdro
-
silnik 2,8l, opinie, awaryjność, przebiegi, problemy...
tez bylem w podobnej sytuacji jak ty niedawno i kupilem 2.8l nie zaluje jasne ze bym wolal 5.4l ale cos za cos 2.8 spokojnie wystarcza idzie nienajgorzej wszyscy krytykuja 2.8 ale sami maja zagazowane swoje bety wiec z czym do ludzi wole 2.8l niz 5.4 zagazowane ale kazdy robi jak chce to jest moje zdanie
-
Zegary. Zmiana małego na duży komputer.
zapomnij trzeba cala wiazke kabli prowadzic i nie tylko (wtyczki sie nie zgadzaja) syzyfowa praca i malo kto zna sie na temacie kiedys tez mialem takie checi jak ty ale se odpuscilem ogulnie bmka nie jest przyjazdna na jakiekolwiek upgrady
-
Jak powinna wygladać 525 Torring m pakiet z 98 ?
kiera ninna i fotele sportowe to tyle co w srodku zmienili a z zewnatrz to zderzaki i spoiler
-
Czy do rolety elektrycznej potrzebny jest jakiś przekaźnik?
szukam szukam ale nic niema juz od dluzszego czasu dlatego pytam o ten osobny przekaznik bo wlacznik mam ale bez wbudowanego przekaznika
-
Wyjscie Audio-video w 39 po liftingu (monitor 16:9)
ale zdaje mi sie ze audio bedzie w mono niestety
-
Nowa mapa CD NAVTEQ 2008-2
macie jakies linki do map??
-
Czy do rolety elektrycznej potrzebny jest jakiś przekaźnik?
halo nikt niewie?? typer poradz!!!
-
Czy do rolety elektrycznej potrzebny jest jakiś przekaźnik?
witam mam maly problem bo mam wlacznik ten bez przekaznika a za chiny niemoge kupic tego z przekaznikiem, wiec zastanawiam sie czy mozna gdzies kupic ten przekaznik co jest pod oparciem lub jakos go zrobic ? dzieki za wszelkie info
-
[E34] Zlikwidowanie "ABBLENDLICHT" po zamontowaniu ksenonów
panowie czy po upgradzie na xenny trzeba wymienic bezpiecznik na wiekszy? gdzies mi sie to kiedys o uszy odbilo pozdro
-
[e38]kierownica drży na postoju
dokladnie masz racje z tym debem tak napisal mi jeden kolega na innym forum ale sie mylil pozdro
-
[e38]kierownica drży na postoju
a masz jakas sprawdzona dobra metode na sprawdzenie bo ja znam ta z recznym tylko pozdro
-
[e38]kierownica drży na postoju
Witam mam tai problem mnie nurtujacy niewiem czy to moja nadwrazliwosc czy poczatek jakis problemow. Na postoju kierownica ma bardzo lekkie drgania jak jest na D albo R na P sa prawie niewyczuwalne, mialem juz wczesniej steptronica i chyba niemialem takich objawow. Mial moze ktos cos podobnego?? pozdro
-
Wymiana oleju w automacie.
potwierdzam tylko Esso LT 71141 chociaz w aso leja jakis texaco i niby jest ok
-
Pilne+pomocy-nie pali
STARY jedz na kompa a nie kombinuj bo wymienisz wszystkie czesci na nowe zamin znajdziesz cos bagatelnego!!! Twoje postepowanie jest takie jak szukanie igly w stogu siana!
-
Jaki olej do mojej skrzyni AUTOMATYCZNEJ? [tu pytać]
TYLKO I WYLACZNIE ESSO LT 71 141 nic innego nie lej!!! a wchodzi mniej bo nigdy bez rozbierania skrzyni nie opruznisz jej do konca
-
co to za kontrolka?
u mnie takie przytrzymanie dluzej nie dawalo efektu
-
BMW ETK - skąd wziąć?
na emule jest na bank ale kilka wersji ja mam ta 4 cd i tam niema na plycie seriala juz kolega z forum podeslal mi seriala jezeli ktos szuka to podam na pw pozdro i dzieki
-
BMW ETK - skąd wziąć?
Panowie macie moze seriala do EBA wiem ze to inny troche temat ale nigdzie tego znalezc niemoge pozdro
-
BMW EBA
masz moze seriala do wersji 4 cd?
-
Tuba plus wzmacniacz E38
w sumie masz racje wszystko jest na ktorym zdjeciu jest kabel do wyjscia na sub
-
Tuba plus wzmacniacz E38
cze mogl bys jakos wyjasnic jak podlaczyles ta tube czy ciagles kable do radia z przodu??? wlasnie sie zabieram za to i bardzo bym prosil o pomoc pozdrawiam
- Bagaznik