Witam, mam problem z bezpiecznikami będącymi z tyłu- nie wiem od czego są... :\ schematy które znalazłem nie mówią nic o bezpiecznikach wpiętych z tyłu (po prawej stronie, nad akumulatorem). Jeżeli wiecie, to prosze o pomoc. znalazlem diagram na realoem, ale brak w nim schematu. http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DG71&mospid=47557&btnr=61_1228&hg=61&fg=20
Witam wszystkich, mam pytanie odnoścnie tego czy m pakiet z 98 obejmował także niektóre elementy samochodu z zewnątrz, czy tylko wnętrze było troche inne?
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.