Treść opublikowana przez plucik_rop88
-
E60 LCI doposażenie w Bixenon
Ja mam E60 więc Ci nie sprawdzę bo nie mam tego. Ale wydaje mi się że kabel wchodzi pod nadkole i tam musi być jakieś gumowe przejście do kabiny. Ściąg nadkole od strony czujnika i popatrz.
-
[Sprzedam/Kupię/Zamienię] BMW Seria 1 - części/akcesoria
Sprzedam fotele, kanapę i boczki do E81 2009r bez skóry płaskie - sprawne 100% sprzedaję ponieważ zmieniłem na skórzane cena 1000zł do negocjacji ;) odbiór osobisty 886-190-646
-
E60 LCI doposażenie w Bixenon
Schematu szukaj tutaj http://www.bmw-planet.com/diagrams/release/en/index.htm Odnośnie kabli jest już wystarczająco dużo na forum proponuję poszukać, albo komuś kodowanie zlecić, majątek to nie kosztuje.
-
bezpieczniki POMOCY
Jak masz rozpiskę do tej skrzynki co kolega wstawił zdjęcie to ją wrzuć bo jej nigdzie nie mogę również znaleźć, a nie nabijaj sobie bezsensownie postów....
-
BMW E60 530d - co to za część
Podsłuch :mrgreen:
-
E90 Usunięcie Katalizatora 320i N46
Auto było mojego kolegi, kupił kompletny silnik na allegro i teraz nie ma tego problemu
-
[Sprzedam/Kupię/Zamienię] BMW Seria 1 - części/akcesoria
Sprzedam 1. Lampy tylne do E87 poliftowe z 2009r cena za 2sztuki - 100zł plus wysyłka 2. Moduł świateł - E81 NSW (s: 6135 9197159-02) PL2 FRM II - 50zł plus wysyłka 886-190-646
-
[E60] Jak ustawić rozrząd N47D20A?
Witam Proszę o schemat jak ustawić rozrząd w silniku N47d20A blokadę już mam z góry dziękuje
-
Kontrolka SERWISU (Wejdz i sie wypowiedz,bardzo mi zalezy)
- [Sprzedam/Kupię/Zamienię] BMW Seria 1 - części/akcesoria
Sprzedam: Tylne lampy po lifcie do E87. Cena 100zł za komplet. oraz Moduł świateł do E81 NSW Cena 50zł. 886-190-646- [e87] wibracje podczas hamowania
Miałem podobny przypadek w E60, tarcze biły przy hamowaniu tak że było to odczuwalne na kierownicy - chciałem dojezdzić klocki i tak jeździłem chwilę. Zmieniłem przód na zestaw TRW, wraz z płynem hamulcowym. Po dotarciu się zestawu, zaczęło się to samo dziać co na starym zestawie tylko mniej odczuwalne. Przyczyną jak się okazało nie dawno były luzy na maglownicy, nie powiedział bym nigdy że to przez maglownice (miałem luz na maglownicy) do póki jej nie wymieniłem na używaną ale z pewnego źródła. Kobieta jeździła przez pewien okres samochodem tarcze chyba się podprostowały :mrgreen: i teraz nie biją.- Szukam Tapicera woj. Podkarpackie
Nikt nic nie wie?- Szukam Tapicera woj. Podkarpackie
Tak jak w temacie, szukam tapicera samochodowego woj. podkarpackie najlepiej Rzeszów Są działy do tego....- E61 2.0D 2007r-wrażliwość czujnika zmierzchu, a DRL?
CAPPL RAIN_LIGHT_SENSOR aktiv C750A_SCHWELLWERT_EMPFIN par_frei C750A_SCHWELLWERT_NORMAL par_frei C750A_SCHWELLWERT_SEHR_E par_frei- 520d 2006r 'coś drży na zimnym'
:duh: Zerknij na poduszkę pod skrzynią, i silnikiem.- E60 530D 2003 rok emulator maty kierowcy
skasuj i napisz co zostało...- E60 530D 2003 rok emulator maty kierowcy
Mate można wyłączyć komputerowo, bez zakładania emulatorów.- E87 120d problem ze światłami STOP
jaki miałeś wcześniej moduł?- Regulacja Xenonu E87
Lampy za wysoko świecą, podjedź na stację diagnostyczną i poproś o ustawienie lamp- [Sprzedam/Kupię/Zamienię] BMW Seria 1 - części/akcesoria
Do sprzedania lampy tylne do E87 poliftowe, sprzedaje ponieważ zmieniłem na LED'y.- [e61 520d] ustawienia czujnika deszczu
Jest możliwość zakodowania tego, i będziesz mógł przez idrive ustawiać sensor. Dwa wątki sponsorowane są na forum, tam napisz. :mrgreen:- E60 LCI doposażenie w Bixenon
Jedyne co musisz zrobić to dołożyć masę, przepiąć piny, dodajesz $522, w LM zmieniasz Z PWM_FL_BEI_BIXENON wert_02 wert_03 NA PWM_FL_BEI_BIXENON wert_01 I masz długie bez grzebania przy module. Jak będziesz miał z czymś problem daj znać pomogę Ci.- E60 LCI doposażenie w Bixenon
Dokładasz masę. Zmieniasz z 5 na 6 pin (długie) Poza tym, zostaje odpowiednie kodowanie i nie trzeba nic zmieniać przy module.- SERIA 1 podświetlenie tablicy rej .
Jak będą błędy to można wyłączyć sprawdzanie żarówek tablicy rejestracyjnej, ale nie powinno być. W E81 mam ledowe fabrycznie, ale niedawno zmieniałem w E60 LCI same żarówki, kupowałem na stronie http://www.sklepledowy.pl/, błędów nie ma, kosztowały około 40 zł z przesyłką. Co najważniejsze, nie są te żarówki tak oczojebne jak można spotkać na allegro u większości sprzedawców że ściecą na dwa pasy :mrgreen: .- e82 spryskiwacze reflektorów
Wydaje mi się że są inne ślizgi pod lampy i do nich jest przymocowany sprysk, ale nie jestem pewny. Zapytaj w serwisie czy są ślizgi pod lampy do m-pakietu i zwykłych halogenowych. - [Sprzedam/Kupię/Zamienię] BMW Seria 1 - części/akcesoria
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.