Treść opublikowana przez plucik_rop88
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Obecnie mam 205/45R18 przód i 225/40R18 tył, chce zmienić na 215/40R18 przód i 245/35R18 tył. Jeździ ktoś na takich rozmiarach ? jak prowadzenie/komfort?
-
Wymiana jeża (regulatora dmuchawy) w E60/E61
- Wymiana jeża (regulatora dmuchawy) w E60/E61
Powiem Ci tak że ja też miałem problem z nawiewem w ogóle nie działał. Problem wyglądał tak że nawiew się w ogólnie nie włączał więc jak Ty wyciągnąłem silnik podpiąłem pod akumulator, silnik działa. Tak więc kupiłem jeża nowego. Jeż przyszedł, zadowolony wszystko złożyłem deska itd.. włączam nawiew, a nawiew nie działa. Zamówiłem nowy silnik i złożyłem na starym jeżu i ok. Wina leżała w silniku na 12v jak go podpinałem to działało a mniejsze napięcie jak dostawał nie chciał ruszyć, możliwe ze dałoby się go odratować wymienić/wyczyścić szczotki, ale kupiłem nowy. Także może pierwsze co zrób to wyczyść szczotki w silniku podepnij na krótko wszystko bez składania deski i zobacz czy zadziała. pozdrawiam- E81 po wypadku , jakie poduszki i kurtyna
DO e81 jest ciężej dostać kurtynę. Jeżeli chodzi o poduszki do foteli to mam fotele przednie w poduszkami, kanape tylną z oparciem plus boczki przód tył. Jeżeli by cie interesowało to sie odezwij na prv.- [Sprzedam/Kupię/Zamienię] BMW Seria 1 - części/akcesoria
SPRZEDAM Fotele E81 - 500 zł http://olx.pl/oferta/fotele-bmw-e81-CID5-ID6UpaH.html Lampy poliftowe do E87, E81 - 100 zł komplet- [E81] Czy koło dwumasowe i sprzęgło pasuje z 120d do 116d ?
Nikt nie wie ??- [E81] Czy koło dwumasowe i sprzęgło pasuje z 120d do 116d ?
Witam Tak jak w temacie czy koło dwumasowe i sprzęgło z silnika 120d będzie pasowało do 116d ? chodzi mi o serie E87 poliftową- E87 120d problem ze światłami STOP
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:- [Sprzedam/Kupię/Zamienię] BMW Seria 1 - części/akcesoria
Sprzedam Fotele przednie, tylna kanapa z oparciem plus boczki przód tył do E81 - 3d cały komplet 600zł Kupię Intercooler do E81 2009r szczelny sprawny:)- [E87] Montaż fabrycznej nawigacji
Czekamy na zdjęcia i relacje- Lampy ksenon (xenon( w e60
zwykłe lampy halogenowe 100 %- e87 wymiana foteli
Tak ps. jak coś to mam do sprzedania (chce się ich pozbyć) moje stare fotele - komplet plus boczki, fotele z poduszkami i matami. Cena 700 zł do negocjacji- N47 Ciśnienie w kolektorze
Dzięki :cool2:- [e87] Problem z bixenonami
Nie wiem, nie pracuje w aso. :mrgreen:- e87 wymiana foteli
Nikt CI nie da z fotelami napinaczy, przekładasz je ze swojego starego fotela do "nowego". Poduszki przeważnie są w fotelach i nie trzeba ich przekładać. Jak odłączysz wtyczkę od fotela nic się nie stanie pod warunkiem że nie będziesz miał kluczyka włożonego do stacyjki, jak będziesz miał kluczyk w stacyjce to zaświeci się kontrolka poduszki.- e87 wymiana foteli
Jeżeli nie chcesz sam tego robić, PRMAX z forum na pewno Ci to ogarnie od A do Z.- e87 wymiana foteli
Możesz, tylko kluczyk wyciągnij ze stacyjki Online zrobi ci to dziqsek jeżeli masz kabel. A jak nie to musisz kogoś szukać blisko siebie. 3 osobową kanapę miałem z tyłu, do takich rzeczy nikt się nie doczepia chyba że komuś bardzo zajdziesz za skórę :) Co do samego montażu foteli porób zdjęcia z wtyczki która wychodzi z podłogi w samochodzie, i zrób zdjęcie samego fotela (chodzi Mi o sterowanie).- N47 Ciśnienie w kolektorze
Chipa na pewno nie ma. Dlaczego błędne ? Podpinam inne samochody i wartości ciśnienia w kolektorze są normalne- N47 Ciśnienie w kolektorze
Witam Mam problem z mocą w samochodzie auto nie jedzie tak jak powinno, podpiąłem pod INPE i wychodzi na to że ciśnienie w kolektorze jest za duże, oraz wyskoczył Mi błąd od czujnika temperatury powietrza (po skasowaniu nie powrócił) może to być jakoś powiązane ? Czym może być spowodowane tak wysokie ciśnienie w kolektorze :mad2: ? http://i61.tinypic.com/mvlr2a.jpg http://i58.tinypic.com/2qtfshs.jpg- e87 wymiana foteli
Trzeba dołożyć wiązkę (4 kable) od foteli do skrzynki bezpieczników która znajduje się za schowkiem pasażera - bazowałem na schemacie stąd http://www.bmw-planet.com/diagrams/release/en/ Aby pompowanie działało wystarczy podpiąć + i - , ja wziąłem z kostki fotela. Zmieniamy panel sterujący na taki z możliwością podgrzewania. Kodujemy auto - 494- e87 wymiana foteli
Witam Jestem po wymianie foteli w E81. Fabrycznie auto było wyposażone w fotele zwykłe, bez grzania i pompowania tj: http://i62.tinypic.com/t896p5.jpg Kupiłem fotele M-Pakiet z graniem oraz pompowaniem Dołożona została wiązka plus kodowanie i wszystko działa. Zdjęcia http://i60.tinypic.com/2rget79.jpg http://i62.tinypic.com/1z6uzxv.jpg http://i58.tinypic.com/5x2a85.jpg- [E87] 116i - NIE DZIAŁA EL. USTAWIENIE LUSTERKA KIEROWCY
Możliwe że silniczek w lusterku ci padł. Dobrym sposobem jest podmiana lusterka jeżeli masz dostęp do takiego, albo ( ale przy tym już jest więcej roboty ) podmiana sprawnego lusterka z drugiej strony samochodu, wtedy byłbyś pewny czy trzeba lusterko wymienić czy przełącznik. Dużo roboty przy tym nie ma, ściągnąć boczki i odkręcić parę śrubek.- [e87] Problem z bixenonami
Przy tym zdjęciu brakuje Ci obudowy kostki chyba że ją ściągnąłeś do zdjęcia. Może to być powodem że lampa by nie łączyła, w wyniku czego raz miałbyś światło a raz nie. Na pewno nie jest to problem z poziomowaniem lamp. Podepnij auto pod komputer sprawdź jakie są błędy.- e61 2008 nie działa regulacja prawego lusterka
może zaśniedziały styki ?- E60 520d 2008 - kręci nie odpala
Oddaj auto do mechanika. - Wymiana jeża (regulatora dmuchawy) w E60/E61
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.