Treść opublikowana przez pete_wwa
-
BMW E39 530i, Łuków (woj. Lubelskie) WBADT610X0CJ53894
pete_wwa odpowiedział(a) na miketcho temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnierealne. już to czytał. jakby nie miał prostak nic do ukrycia już by wrzucił. wystarczy jego wypociny przestudiować.
-
Magiel, krzyzak czy cos innego? wozi po drodze
to z dostawczaka jakiegoś :duh:
-
E46 323i problem z ogrzewaniem.
jak mi w lato zawór padł to na szybe gorące leciało albo wcale a klima właśnie z boku chłodziła. klapy były ok.
-
330d radio
nie no HK to inna bajka. głośniki są jednoomowe i całe graty są w bagażniku w modułach. tak że sterowanie idzie tylko z radia jak mówisz. nie lepiej tuner dorzucić sam niż wywalać wszystko?
-
330d radio
tuner jest chyba oddzielnie i do niego idzie antena. z niego już tylko obraz i dźwięk do monitora.
-
E46 323i problem z ogrzewaniem.
klapy pod kompem się zdiagnozują. jeszcze elektrozawór cieczy może trzymać. po prawej od wiatraka jest w kompakcie. spróbuj go ominąć. masz jak wygląda: http://www.realoem.com/bmw/diagrams/r/i/93.png
-
E46 320 WBAAS71060PM82841
pete_wwa odpowiedział(a) na PORTO_30 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażda się zachachmęcić z nim. tu masz http://sprawdz.auto.pl/sprawdzenie-przebiegu-samochod-z-holandii/#more-97
-
BMW e38 730i lpg VIN: WBAGF11080DF37483
pete_wwa odpowiedział(a) na jwayler1911 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie chwali się bo się nie zna. kolejny kartofel do sprzedania dla handlarzyny: https://www.google.pl/search?q=535%20119%20312&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a więc raczej od sprzedającego nic sie nie dowiesz. może na forum gdzieś jest sprzedający z tej wiochy. w końcu trochę serca albo potu albo $ włożył :mrgreen:
-
webasto w e46 sterowanie
najbliżej autoryzowane masz: BOGAMET Lisi Ogon Ul. Szczecinska 15-19 86065 Lochowo Tel.: (52) 583 61 13 =========================== AUTO-KLIMA W. Babiarz Torunska 300 85880 Bydgoszcz Tel.: (52) 361 05 23 =========================== Z.T.U.H. ALBOR Bolesław Rafałko Bydgoska 32/34 78600 Walcz Tel.: (67) 387 21 00 ========================== ale pewnie bliżej też gdzieś znajdziesz. szukaj takiego napisu: http://www.ogrzewanie-postojowe.pl/fileadmin/templates/images/logo_neuer_header.jpg
-
webasto w e46 sterowanie
no to masz tam: http://www.ogrzewanie-postojowe.pl/produkty/sterowanie-ogrzewaniem/zegar-timer.html
-
webasto w e46 sterowanie
http://www.ogrzewanie-postojowe.pl/produkty/sterowanie-ogrzewaniem.html
-
webasto w e46 sterowanie
:cool2: mój błąd, pomyliło mi się z moją druga bryką. masz rację dopiero doczytałem. przecież jest elektryczny dogrzewacz cieczy u mnie. bezproblemówka w Mazdzie 6 klekocie zawsze jest montowane nawet jak nie masz centralki ani pilota i wtedy służy właśnie jako dogrzewacz płynu, to co w bmw jest w na prąd. pzdr.
-
webasto w e46 sterowanie
a na samego pilota działa ok?
-
BMW E46 320 COMPACT, Żory, VIN: wbaat71034kr23065
pete_wwa odpowiedział(a) na halluk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażchyba że jakieś świnie tam wozili do ubojni. moja jak przyjechała była z autobanhów czyli nic, teraz 3 lata po mieście i nie zużyło się za wiele. a nie jestem jakimś pedziem co czyści co tydzień wszystko.
-
E46 COUPE 2003 - Drogie ale ładne. WBABV91050PJ85468
pete_wwa odpowiedział(a) na akcent temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:mrgreen:
-
webasto w e46 sterowanie
po odpaleniu silnika. tak samo nigdy się nie włączy. jak wyłączysz silnik szybko kiedy jest zimny to webasto powinno jeszcze trybić.
-
webasto w e46 sterowanie
załącza się automatycznie poniżej +5 jako dogrzewacz. ja mam i tylko z guzika włączam. programatora nie używam, bo ludzie się dziwią że samochód burczy a w środku nikogo :mrgreen:
-
webasto w e46 sterowanie
pilota masz powiadasz. starszy jak kolega pokazał. i nowszy: http://ogrzewaniepostojowe.net.pl/attachments/Image/timer_1533.jpg jak nie ma nigdzie to trzeba to ustrojstwo z programatorem dołożyć.
-
BMW 320 E46 VIN WBABM110X0JK11084
pete_wwa odpowiedział(a) na Biszczo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjedyny plus to że na czerwonych blachach. nie sprzeda żadnemu jeleniowi na Niemca tylko na siebie. chyba że w tych miesięcznych też jakiegoś Helmuta wpisał.
-
BMW E46 320 COMPACT, Żory, VIN: wbaat71034kr23065
pete_wwa odpowiedział(a) na halluk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto nie żaden diler tylko handlarz komisowy. bryka wygląda na strasznie wypierdzianą. przebieg 400+ mój przy 170000tkm jak nowy w środku. a ile podają oficjalnie?
-
E46 320i,Wieliczka, WBAAM11030JM48981
pete_wwa odpowiedział(a) na kevin88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażzawsze tak z klucza kłamliwe handlarskie małpy piszą. szczególnie że :mrgreen: S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących
-
E46 320 WBAAS71060PM82841
pete_wwa odpowiedział(a) na PORTO_30 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażile toto ma mieć przebiegu?
-
E46 320 WBAAS71060PM82841
pete_wwa odpowiedział(a) na PORTO_30 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWyposażenie Składanie Dane pojazdu Art. Wartość Numer podwozia WBAAS71060PM82841 Kod typu AS71 Typ 320D (EUR) Typoszereg E E46 (4FL) Seria 3 Rodzaj konstrukcji LIM Układ kierowniczy LL Drzwi 4 Silnik M47DO1 Pojemność skokowa 2.00 Moc 110 Napęd HECK Skrzynia biegów MECH Kolor TITANSILBER METALLIC (354) Tapicerka STOFF JACQUARD/ANTHRAZIT (H9AT) Data prod. 2003-10-27 Składanie Wyposażenie Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów S240A LEDERLENKRAD Kierownica skórzana z pod.pow. S249A MULITFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa S411A FENSTERHEBER,ELEKTRISCH VORN/HINTEN Siłownik szyby elektryczny przedn/tylny S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących S464A SKISACK Worek na narty S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni S495A 3. KOPFSTUETZE HINTEN Pas bezp. trzypunkt. i zagł. tył środek S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC) S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy S650A CD-LAUFWERK Odtwarzacz CD Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S661A RADIO BMW BUSINESS Radio BMW Business (C43) S692A CD WECHSLER I-BUS VORBEREITUNG Instalacja zmieniarki BMW na 6 CD I-Bus S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa S877A UEBERKREUZBEDIENUNG ENTFALL Brak obsługi krzyżowej S886A HOLLAENDISCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, holenderski S896A TAGFAHRLICHTSCHALTUNG Sterowanie św. do jazdy w dzień S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie CO2 S915A AUSSENHAUTSCHUTZ ENTFALL Brak konserwacji pokrycia zewn. Składanie Wyposażenie seryjne Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S210A DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM akumulator w bagażniku S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki
-
E46 323i problem z ogrzewaniem.
klimatronic to jest?
-
webasto w e46 sterowanie
pewnie masz zamontowane webasto jako automatyczny dogrzewacz bez możliwości włączania. musisz model podać bo pewnie moduł sterowania z programatorem da się dołożyć. sam pilot ok. 100zł