Treść opublikowana przez pete_wwa
-
E39 523i '97 Radom VIN WBADD310X0BU30111
pete_wwa odpowiedział(a) na DaroE30 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażna minus xenony bo do zdjęcia i przebieg . tapicerka zmieniona bo w starej sprężyny mogło być już widać. niech podeślę książkę serwisową zobaczymy jak wpisy.
-
E39 520i Kombi '99 Pabianice / VIN WBADR110X0GT02945
pete_wwa odpowiedział(a) na DaroE30 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmnie niepokoi przebieg, lewarek i ten panel radia robiony przez Adama Słodowego. z mechanikiem jedz bo spokojnie może mieć ponad pół melona km.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
jak chcesz ocenić i się coś dowiedzieć to najpierw to przeczytaj :nienie: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=72889
-
Jestem zainteresowany zakupem e70 x5 WBAFF01010L324366
pete_wwa odpowiedział(a) na ignac temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjakbyś był to byś wiedział że dla warszawiaka, wafka,wawka,warszawka i takie tam bełkoty mają wydźwięk pejoratywny. a co do bryki to pewnie jak byś pieniądze na stół chciał położyć to jeszcze byś dobry rabat dostał, bo wyposażona jest konkretnie. w końcu rocznikiem się nie jeździ.
-
Jestem zainteresowany zakupem e70 x5 WBAFF01010L324366
pete_wwa odpowiedział(a) na ignac temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpewnie dlatego że z "wafki"
-
BMW 525i e60 WBANA510X0B028100
pete_wwa odpowiedział(a) na corsaink temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhandlarzyna to jakiś czub bo wielkimi literami wszędzie krzyczy.
-
520d 2003r. WBADM71040GU58609
pete_wwa odpowiedział(a) na corsaink temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażw życiu na Belga nie kupuj. albo na handlarza albo wcale. poza tym niech kwity pokaże jakieś do weryfikacji przebiegu. choć wątpię żeby coś pokazał :mrgreen:
-
E46 318Ci Płock WBABL31000JP51185
pete_wwa odpowiedział(a) na kevin88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża ta tapicerka jaki syf, nawet handlarz nie dał rady doczyścić. na żywo pewnie 100 razy gorzej wygląda.
-
320d M47 Drgania przy przekazywaniu napędu.
nie ograniczam się do kompa, tylko od niego zaczynam a to różnica. jakby nie było to najłatwiejszy sposób na wyeliminowanie pewnych usterek. a koleś sam nie wie co może być.
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
syf podobno zostawia ale w dieslu. benzyny nie mają tego problemu. ale ja i tak swoją 320td jeżdżę na castrol edge 5w30 jak zaleca bmw :mrgreen:
-
BMW e60 535d M-pakiet WBANC91000CU78981
pete_wwa odpowiedział(a) na Łapek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż1 kW = 1,35962162 KM przedliftowe 272KM jak byk więc trzeba to zmienić w opisie bo niektórych może w błąd wprowadzić że to wersja FL 286 KM
-
BMW e60 535d M-pakiet WBANC91000CU78981
pete_wwa odpowiedział(a) na Łapek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnight vision to pewnie to ma być: S563A LICHTPAKET Pakiet oświetlenia nie ma vin przeczytaj. zresztą moc wychodzi 272KM z 200kW :?:
-
Czy ten olej do silnika będzie dobry BMW E46
:cool2: :mrgreen:
-
320d M47 Drgania przy przekazywaniu napędu.
po prostu nie lubię wróżenia z fusów. komp to dla mnie podstawa.
-
Prośba o ocenę E39 520 WBADM11020GP09849
pete_wwa odpowiedział(a) na lukash100 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjak się ma ograniczony budżet i samochód do sprowadzenia a nie z kraju często pozostaje tylko <2000ccm a jak się już tak podnieciłeś wielkimi literami to nie napisałem że złom czy tragedia tylko że nie powala radością z jazdy jak wiesz co to jest.
-
Prośba o ocenę E39 520 WBADM11020GP09849
pete_wwa odpowiedział(a) na lukash100 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjak się nie ma co się lubi... w Twoim przypadku była to jedyny akceptowalny temat z powodu braku $
-
320d M47 Drgania przy przekazywaniu napędu.
no właśnie... przepraszam, znowu masz rację :mrgreen: nie wiedziałem żeby kluczową wiedzę mieć podłączając auto pod kompa za 50 zł to takie wydatki. ze szklanej kuli wywróżyłeś że to tylko i wyłącznie łącznik jak jego mechanik sam się miota? jak chcesz se posty ponabijać vin ludziom rozkodowuj.
-
320d M47 Drgania przy przekazywaniu napędu.
Panie próbujący mieć zawsze rację. trzeba czytać ze zrozumieniem jak to gdzieś napisałeś :mrgreen:
-
320d M47 Drgania przy przekazywaniu napędu.
zawsze komp. mądrzejszy będziesz o wyniki. i dopiero wtedy diagnoza a nie loteria.
-
E46 318D gaśnie na wolnych obrotach
wrzuć te kody błędów
-
Prośba o ocenę E39 520 WBADM11020GP09849
pete_wwa odpowiedział(a) na lukash100 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażten silnik nie powala radością z jazdy nawet w e36.
-
BMW 520 d SKÓRA NAVI WBAPX11000CZ49087
pete_wwa odpowiedział(a) na milkoo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażczip czipem. ale z doświadczenia wiem że będzie palił po mieście tyle co 525 jakieś 10l. że o spalaniu autostradowym tak >180km/h nie wspomnę.
-
BMW 520 d SKÓRA NAVI WBAPX11000CZ49087
pete_wwa odpowiedział(a) na milkoo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażzanim wrzucisz jakieś ogłoszenie to poczytaj: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=72889
-
E46 z Radomia - VIN: WBABV91020PJ83385
pete_wwa odpowiedział(a) na wojmer temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażstrasznie wyleniały ten środek. na żywca pewnie jeszcze gorzej będzie.
-
[E46] Cyfrowa zmieniarka Xcarlink
no akurat flac łatwo do wave przekonwertować. muszę w końcu decyzję podjąć bo 6 płyt audio za szybko się nudzi :mrgreen: