Treść opublikowana przez pete_wwa
-
320d kontrolka airbag
tak do modułu idą dwie. widocznie mata jest wyłączona jakoś. od napinacza wtyczkę rozbierałeś czy ma kontakt?
-
320d kontrolka airbag
a napinacz gdzie masz podłączony?
-
Turbina do E46 150 KM - POMOC !
lepiej temat poprawnie wpisz bo do kosza poleci
-
BMW M3 2010 WBSPM9C59BE202686
pete_wwa odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://s3.postimage.org/rnfgssyr3/otomoto_pl.jpg
-
320d kontrolka airbag
coś innego chyba bo powinna się kontrolka airbaga wtedy świecić. wrzuć zdjęcie tej wolnej wtyki.
-
Magiel, krzyzak czy cos innego? wozi po drodze
też może być. ja startowałem od 18" 245 takie już miałem. później 16" 205/55 było ok,z kolein nie wywalało. za to przy dużych prędkościach niepewnie czasem się czułem.nie żeby się ślizgał.odczucie takie na balonikach. teraz kupiłem m-pakietowe 17'' z michelinami i zobaczymy jak będzie. jak się sprawdzą 16" do sprzedania pójdą.
-
320d kontrolka airbag
jak czujnika maty nie masz to można emulator założyć: http://tuningchip.pl/p/677/66/emulator-maty-bmw--7-series-e65-e66-diesel-bmw.html jakiś rezystorek pewnie w środku jest i dioda. bo maty mają to do siebie że często padają w leciwych już przecież e46. a w ASO droga impreza.
-
BMW E46 dymi , szary dym
z katalizatora wali, normalna rzecz jak długo stoi. ja jak kupowałem pierwsze e46 na zadupiu w niemcowni też prawie w panikę wpadłem. stała miesiąc nie odpalana i waliła białym dymem na cały parking przez 10 min. :mrgreen:
-
Magiel, krzyzak czy cos innego? wozi po drodze
u mnie wystrzeliwało z kolein jak miałem tylny sworzeń wahacza luźny. nie dało się prosto jechać. po zmianie i zbieżności ustało, ale u mnie kiera odbijała i wszystko inne było ok.
-
320d kontrolka airbag
ale błąd maty nie wyskakuje chyba bo ten co wyskoczył to jest napinacza .
-
[330xd/2003r.] Urwane klapki kolektora
nie robią tylko niwelują :mrgreen: teoria jest taka: zostały zaprojektowane tak że otwieranie i zamykanie skraca/wydłuża drogę powietrza, co za tym idzie polepsza się moment obrotowy na niskich obrotach plus mniejsza emisja spalin. jak w japońcach zmienna długość kolektora dolotowego. i nie ma to nic wspólnego z klapą gaszącą w wieśwagonach.
-
320d kontrolka airbag
po bum ktoś nie zamontował: http://allegro.pl/napinacz-pirotechniczny-prawy-przedni-bmw-3-e46-i2960973656.html drugi błąd to może być sporadyczny że jest przerwa w obwodzie/akumulator wyjmowany był. skasuj i zobacz czy wróci.
-
montarz cyfrowej zmieniarki YATOUR YT-M06
pod wykładziną z lewej strony. jaki masz vin?
-
[E46] 330D - Głośniki nie grają. W czym rzecz ??
nie to nie był główny powód. a sprawdzałeś bateryjką 9V głośniki każdy z osobna i zasilanie miernikiem?
-
[E46] Jakie żarniki - 4100K czy 5500K?
niestety kolor nie ma tu nic do rzeczy Panowie. Najlepsze światło to 4300K - jest najbardziej białe i najlepiej oświetla drogę, ma około 3000 lumenów 6000K - 2600 lumenów z poświatą niebieskiego niby mniej męczy oczy 8000K 2300 10000K ok. 2000 12000K - 1800 Zatem z racjonalnego punktu jak ktoś chce mieć oświetloną drogę 4500K - ewentualnie 6000K. reszta to pic na wodę i lans :mrgreen: poglądowo: http://www.poradnik.xenonowy.pl/wp-content/uploads/2009/04/tabela.jpg
-
montarz cyfrowej zmieniarki YATOUR YT-M06
w każdym nie montują, w VIN jest to podane. poza tym jest alternatywa za 1500zł: http://www.ebay.com/itm/ES1046MO-7-HD-Car-DVD-Player-GPS-IPOD-TV-WiFi-3G-RMVB-BMW-3-E46-M3-/321041317303?pt=Car_Audio_Video&hash=item4abf8dbdb7&vxp=mtr i za 1800 dvb mpeg4 http://www.ebay.com/itm/Car-DVD-GPS-Navi-Headunit-Autoradio-For-BMW-3-E46-318-320-325-M3-Stereo-Sat-Ipod-/160954077747?pt=Car_Audio_Video&hash=item25799c5233&vxp=mtr
-
[E46] 330D - Głośniki nie grają. W czym rzecz ??
jak się znasz na elektronice i masz lutownicę małej mocy z cienkim grotem to dasz radę. trzeba delikatnie np. skalpelem odkryć z lakieru te uszkodzone ścieżki pobielić i przedłużyć cieniutkimi drucikami tylko nie plecionką.
-
Kupno BMW dla laika
pete_wwa odpowiedział(a) na Aqualite temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażporównywalnie w pierwszych mało w drugich ok.
-
E46 318D gaśnie na wolnych obrotach
Międzyrzec albo okolice. napisz mu na priv na pewno przyda wam się. poza tym można na forum poszukać a nie na gotowe: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=48&t=110554
-
E46 Tv a cyfryzacja
http://www.ebay.de/itm/DVB-T-Tuner-inkl-TV-FREE-BMW-16-9-Navi-MK3-MK4-E46-E39-/330509196362?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item4cf3e21c4a
-
E46 318D gaśnie na wolnych obrotach
nikt się nie czepia, ja bym mógł mu sprawdziś ale z Wawy jestem. a skąd on nie wiem. szymon-o powinien zaradzić bo chyba jest niedaleko od was.
-
Jakie polecacie głośniki na tył do E46 Sedan?
nie podepniesz bo musi być wyjście RCA z radia. a standardowe radio które masz jakoś demonem mocy nie jest. każde głośniki basu będą dawać tyle co to radio wypuści. nawet jak założysz głośniki za tysiaka to cudu nie usłyszysz.
-
Tuner dvb-t
wystarczy zwykły pokojowy za 100zł zamontować na 12V przez przejściówkę do monitora, antena wystarczy od analoga tylko odbiornik IR od pilota trzeba wypuścić gdzieś na widok. wersja dla bogatszych :wink: http://www.ebay.de/itm/DVB-T-Tuner-inkl-TV-FREE-BMW-16-9-Navi-MK3-MK4-E46-E39-/330509196362?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item4cf3e21c4a
-
Dodatkowe radio e46 z zachowaniem ORI
na początek zajmij się tylko czarną kostką. brązową od głośników rozepnij. zmierz miernikiem czy nie ma pomyłki na kablach. odłącz z kostki wszystkie inne zostaw tylko: czarny - masa czerwony - ma być +12V po stacyjce żółty - stałe 12V jeśli chcesz żeby radio działało bez stacyjki połącz żółty i czerwony. mam nadzieje że te radia nie są wpięte razem?
-
[E46] 330D - Głośniki nie grają. W czym rzecz ??
podstawowe pytanie słyszysz szum w głośnikach na jakimkolwiek źródle czy głucha cisza?