Treść opublikowana przez pete_wwa
-
Jak podłączyć poprawnie głośnik Lanzar Max P124D do wzmaka
Dla mnie Lanzar to festyn pod remizę, realna moc to 50-75% tego co podają, a za 350zł to możesz kupić fajny zestaw w drzwi przednie.
-
E46 318D gaśnie na wolnych obrotach
chcesz żeby ktoś Ci pomógł a nie piszesz kuźwa skąd jesteś. ze szklanej kuli mają wróżyć?
-
Jakie Opony ?
jako że nie ma opony idealnej do każdych warunków to pogodzę was :mrgreen: :arrow: LETNIE :arrow: ZIMOWE
-
330d radio
tak jak kolega. masz pewnie zmieniarkę do tego to nawet kaseciaka 1din i będzie działać multifunkcja. tylko zwróć uwagę na kostki połączeniowe bo były dwa rodzaje.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
po co od nowa pianę bić? tutaj jest spory wątek wystarczy poczytać :mrgreen: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=69&t=200081
-
316i Pedał gazu się nie wciska.
:mrgreen: albo mechanikowi zostaw albo zdejmij ją i nic na siłę. nie wiem który masz silnik, zobacz na fotce przepustnica jest zamontowana na ośce. albo tulejki się zatarły albo przekoszona ośka. bez zdjęcia elementu nie zdiagnozujesz. zobacz czy ma minimalny ruch i się blokuje czy wogóle stoi. http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/30/25/12/68/3025126844
-
316i Pedał gazu się nie wciska.
może za słabo wciskasz :mrgreen: a serio przepustnica chodzi pod maską bez linki?
-
(e46) jaki rozmiar opon wrzucic
jest masz na naklejce słupka po stronie drzwi kierowcy.
-
E46 318d 2002, łódzkie WBAEU51050CJ04386
pete_wwa odpowiedział(a) na szczesik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża jak popiołka i roletka korytka? czarne mogą być?
-
Absurdy z fotoradarem w tle ...
następny spiskowiec od Maciarewicza , (pewnie poprzednie auto vw w tdi?) jak słucham takich głupot... ciekawe co na to lobby od klimatyzacji, jak też podgrzewanej tylnej szyby i lusterek :mrgreen:
-
Absurdy z fotoradarem w tle ...
co do pasów to mam to samo zdanie, ale światła i to najlepiej mijania nie tylko sam przód powinny być non stop bo łatwiej pozwalają dostrzec innych, paradoksalnie nawet w słoneczny dzień.
-
nagłosnienie
takie cuś masz: S663A RADIO BMW PROFESSIONAL Radio BMW Professional S676A HIFI LAUTSPRECHERSYSTEM System głośników HiFi
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
zależy co kto lubi. jak do szmelcwagonów ktoś przyzwyczajony albo jakichś innych mastodontów to tak. mi się podoba że betki mają takie słabe wspomaganie. przy dynamicznej jeździe to bardzo pomaga :mrgreen:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
myślimy żebyś z regulaminem się zapoznał :nienie: TU masz regulamin tego działu A tutaj regulamin działu samochodów na sprzedaż
-
E46 Nowe żarówki
g.świecą. w/g sprzedawcy dają 10000mcd a dziesięć tyś milikandeli to 10 kandeli x 2 = 20 cd w przepisach: Intensywność światła reflektora do jazdy dziennej od 400 do 1200 kandeli. Minimalna powierzchnia świetlna każdej lampy to 25 cm²
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Najmadrzejsze napisali ostatnie zdanie :D
-
E46 Nowe żarówki
Wg philipsa do haluksow idzie hb4 . Krotkie i dlugie to h7.
-
e46 drgania, bicie tarcz podczas hamowania
zależy czy przy kupnie sprawdzałeś i czy coś w zawiasie było robione. sprawdzić nie zaszkodzi. a najlepiej kompletną jak nie robiłeś.
-
E46 Nowe żarówki
ja bym tam ledów nie pchał bo szkoda kasy. i tak rzadko się używa. lepiej komplet zapasowych żarówek premium kupić. na krótkie toto: http://allegro.pl/philips-nightguide-h7-r-zarowka-promocja-i3015295276.html nie przyszpanujesz ale jak w nocy jeździsz to dla mnie rewelacja i na długie: http://allegro.pl/philips-2szt-h1-x-treme-vision-100-wiecej-swiatla-i2970382845.html a więcej o żarówkach masz tutaj: http://www.philips.pl/c/car-lamps/34599/cat/
-
E46 Nowe żarówki
bylebyś nie jeździł jak sporo tępaków na samych halogenach i świrował ze to dzienne. bo za to też się dostaje bana długimi po oczach :mrgreen:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
to ja, ale klapki jakoś nie chcą wpaść :mrgreen: co przegląd trzymają się mocno.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
tu akurat się rozczarujesz, a co do wydatków to na pewno nie różnią się od szmelcwagona.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
1,9l to strasznie mułowaty klozet. mam teraz do sprzedania ciotki i klientów brak :mrgreen: jedynie kuzyna 180KM 2,5l w dieslu podobne osiągi ma jak e46.
-
E46 320i - co to za rurka :)
żartujesz? a czy silnik albo opony powinny być zaolejone? płyn powinien płynąć w rurce nie po rurce. więc znakiem tego poci się a tak być nie powinno.
-
TARCZA hamulcowa e46 widzieliście coś takiego?????
mógł to spowodować młot mechanika. tarcze są z żeliwa i nie naparza się żeby je zdjąć jak przyrdzewieją bo struktura pęka. widać w tych miejscach że były zaklinowane.