Treść opublikowana przez Taucher
-
E87 120i - MoMo
Czerwona strzała?? :) tez sie rzuca w oczy :) pozdr
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Kolega wyżej chyba dosłownie to odebrał :) ja zaszalalem zakladajac na zime do swojej 205/50/17
-
[118d] Problem z klmatyzacją/dmuchawą i poduszką powietrzną
Może to jakiś jedyny prototyp dlatego wylądował w dziale eFek :)
-
[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16
Czekamy, czekamy. Sam planuje troszke odmłodzic moją jedyneczke. Moze coś podpatrzę :)
-
[F21] M135i Estoril Blau 2013
a czlowiek sie rozglada za 130i e87 ehh... pozazdroscic takiej pieknej 116ki :)
-
[E87] Zbiornik na płyn do spryskiwaczy dziwna sytuacja
Nic w przyrodzie nie ginie. Dziurawy zbiornik = plama pod samochodem :)
-
Problem z rozrządem e87 120i
Ja mam teraz prawie 180tys i mechanik powiedzial, ze nie ma co ruszac, no chyba , ze zacznie halasowac itp. dopiero przy 250tys mozna sie zaczac blizej przygladac. No ale wszystko zalezy jak bylo jezdzone auto i jak dbane
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
mi pasuje ale tylko sobota, godziny 10 - 15 :(
-
Kupno 1er - porady, opinie, porównania. Pomoc w wyborze.
Piękna maszyna :D Napisz za jakiś czas jakie Ci wychodzi spalanie na całych bakach i przy jakiej jeździe. Wnętrze wymiata :)
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
No i mowilem, ze pogoda bedzie :D
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
Panowie (i Panie :) ) co tam pogoda :) zresztą nie ma się co oglądać na synoptyków. Wystarczy zobaczyć dzisiaj za okno - miało padać a smaży jak w Afryce :)
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
Tez sie pisze na 8go :D
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
Dla mnie okolice Katowic jak najbardziej :D
-
118i auto zgasło podczas jazy, problem z ponownym odpaleniem
zdaj relacje, bo ciekawa sprawa :shock:
-
[e87] Zerwana linka otwierania maski silnika.
trzeba sciagnac nadkole i dostac sie do lacznika (no chyba, ze zerwala sie przy masce to przez sciagniecie kratki). Linki sa dwie. Mi aurat sam lacznik sie wyrobil, a ze kombinowalem z kombinerkami itp. to uszkodzilem sama linke :)
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Ja mam oryginaly BMW i sa robione przez OZ :P
-
Dziwna praca silnika 120i
Załóż dobry wydech to cykanie "zniknie" :) Pozdrawiam :D
-
odpalanie zima
sprobuj nacisnac przycisk start bez sprzegla. Dopiero po paru sekundach jak sie uspokoja kontrolki nacisnij ze sprzeglem. Zobacz wtedy czy sie zapali ta spiralka po pierwszym nacisnieciu czy w trakcie odpalania. Ja zawsze tak odpalam auto
-
[e81] montaż głośników (tweeter) demontaż tapicerki
Aż dziw , że nie każda jedyneczka miała zestaw dwudrożny seryjnie :shock:
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
ja mam srebrne zderzaki i całe są polakierowane, ale widziałem też z niepomalowanymi dołami. Może to jakaś opcja była :)
-
[E87] 120i wymiana łańcucha
to pompa jest rozbieralna?? :shock:
-
[E87] 120i podgrzewanie przedniej szyby
tez mnie to wlasnie zastanawia, a ze mrozu jeszcze mocnego nie uswiadczylem to nie mialem jak sprawdzic czy to tylko nadmuch czy rowniez podgrzewanie elektryczne samej szyby :) a przy okazji zapytam czy jesli mam na panelu climatronica ten przycisk to znaczy, ze ta opcja jest? czy jest to jakos zapisane w kodach wyposazenia? (bo nie znalazlem u siebie) Co mnie jeszcze nurtuje odnosnie przedniej szyby, to, ze moja wyglada jakby byla piaskowana, tzn nie jest idealnie przezroczysta tylko posiad takie jakby malutkie ryski na calej powierzchni. Tez tak macie? jest to jakby przyciemnienie? w zadnym aucie sie nie spotkalem z czyms takim
-
[E87] 120i wymiana łańcucha
ja od lutego zrobilem 14kkm (teraz ma 169500km). Z rzeczy z silnikiem zwiazane, robilem juz: - silnik valvetronic (a wiec i uszczelka zaworow wymieniana) - olej kapal spod pompy vaccum wiec oring do wymiany i znowu uszczelka pokrywy :) - po zrobieniu 1500km okazalo sie, ze sama pompa sie jeszcze delikatnie poci. Znajomy mechanik przerabial temat w swojej trojce i ma patent na zrobienie tego "od dolu" wiec i koszty mniejsze. Bynajmniej nie zbiera sie tego oleju na tyle zeby kapac wiec na razie temat odlozylem na potem
-
[E87] 120i wymiana łańcucha
223kkm? napisz od jakiego przebiegu masz ta jedynke i co Ci sie juz "przytrafilo" w tym czasie z silnikiem :) ps. sorry za offtop :lol:
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
hmm z tym 225 na przod moze ok, ale 255 na tyl przy feldze 8 cali? wychodzi , ze zalecany rozmiar to 235, moze to ktos jeszcze potwierdzic jakims faktem :) Ja sugerowalem sie m.in. tabelka z linka ponizej http://www.felgi-opony.com/Aktualnosci/Dobor_opon_do_felg__Jak_dobrac_opony_i_felgi,3,530,15.html