Treść opublikowana przez kamiloo98
-
Fajne kurtki BMW
Kurtka jest zimna, na pewno nie nadaje sie na zimę, to taka wiatrówka, materiał całkiem fajny ( ale ten zewnętrzny ) bo od środka tylko zwykła folia, chociaż i tak uważam, że za te pieniądze nie ma się do czego przyczepić. Pzdr
-
Fajne kurtki BMW
Posiadam i polecam, za te pieniądze na prawdę warto. Tylko uwaga na zaniżoną numerację, rozmiar XL odpowiada L Pozdrawiam
-
jaka gałka zmiany biegów manual
Nie wiem jakim cudem, ale nie widziałem twojego posta :mad2: Pzdr
-
jaka gałka zmiany biegów manual
A ja polecam taką, jest krótsza od oryginału i bardzo fajnie leży w ręce, a do tego wygląda. http://allegro.pl/bmw-e90-e91-e92-e93-oryginalna-galka-m-pakiet-i3757358896.html Pzdr
-
BMW E46 328CI Coupe WBABM51020JH31595 Kuczyn/Białystok
kamiloo98 odpowiedział(a) na stajo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWg mnie drogo, wyposażenie też nie powala, xenonu nie ma, navki też nie, a to w końcu 99r Pzdr
-
E60 520D 2007, Kraków WBANX31020CW78228
kamiloo98 odpowiedział(a) na brodie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTu masz FV marża, więc o jakich kosztach mówisz ? Vatu nie odliczysz przecież. Poza tym nie bój się tak tego rozrządu, na forum było kilkanascie przypadków zerwania łańcucha, na kilka tysięcy sztuk aut. Pzdr
-
E60 520D 2007, Kraków WBANX31020CW78228
kamiloo98 odpowiedział(a) na brodie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMyslałem, że uzyskałeś info telefoniczne na temat ostatniego odczytu z kluczyka, nie napisałem też, że auto przejechało 100 czy 130tys.km dwa lata, tylko, że takie przebiegi z reguły się pojawiają po 2 latach w niemczech, przy tego typu autach. Natomiast jeśli masz jechać do serwisu na przegląd przed sprzedażowy to odpuść, nie jest to warte tych pieniędzy, a poza historią serwisową nie dowiesz się nic więcej niż od zwykłego warsztatu ogarniętego w BMW. Pzdr
-
E60 520D 2007, Kraków WBANX31020CW78228
kamiloo98 odpowiedział(a) na brodie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo do fotela to bym się 2 razy zastanowił nad takim stwierdzeniem, gdybyś zobaczył mój fotel w f10 ( 130tys. przebiegu ) to byś powiedział, że samochód ma 30 tys.km, ale na to akurat bym nie patrzył bo to samochód z 2007 i może kierowca był "grubaskiem" różnie bywa, aczkolwiek na niezniszczony to on nie wygląda. Poza tym za tą kasę to już możesz kupić pełne LCI, więc szukaj i nie napalaj się na pierwszą lepszą, takich samochodów się szuka miesiącami. Pzdr
-
E60 520D 2007, Kraków WBANX31020CW78228
kamiloo98 odpowiedział(a) na brodie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzebieg udokumentowany ? To co podałes to prawdpodobnie ostatni odczyt z kluczyka w serwisie, handlarze kupują auto cofają licznik jadą nim do serwisu na wymianę oleju i już w kompie widnieje ostatni odczyt przy 60tys.km, sprawdz lepiej całą historię. Ps takie beemki w niemczech przez 2 lata robią średnio 100 - 130 tys.km Pzdr
-
F10 520d Warszawa WBAFW11070C640053
kamiloo98 odpowiedział(a) na nuki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażkupiłeś ? :D
-
E90 320D 163 KM Spadek mocy
Stawiam, na geometrie turbiny, u mnie było podobnie, zacznij jednak od podstawienia przepływomierza, odpięcia EGRU i od kompa. Pzdr
-
320d- FALOWANIE/SZARPANIE PONIZEJ 2TYS OBR
@Bezel pisałeś przecież o tym we wrześniu, robiłeś wtryski ? Pzdr
-
BMW E90 320d 163KM WBAVC31040VC55797
kamiloo98 odpowiedział(a) na robert9404 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLampy zawsze można spolerować i będą jak nowe :). Nie da się spolerować lamp tak, że będą jak nowe, można tylko odświeżyc ich wygląd, tutaj lampy wygladają na nowe, więc możliwe, że były wymieniane
-
BMW E90 320d 163KM WBAVC31040VC55797
kamiloo98 odpowiedział(a) na robert9404 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZa ładne lampy jak na ten przebieg. Pzdr
-
Jak to jest z tymi światłami do jazdy dziennej
Teraz taka pora, jak pochmurny dzień to u mnie też nie zawsze przełącza na ringi, jak słońce nisko to też nie, dopiero w południe. Pzdr
-
BMW e91 320d vin: WBAVU51040A304414
kamiloo98 odpowiedział(a) na kubbos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena wynika z wyposażenia, a raczej jego braku, poza tym dpf chyba wywalony, bo czarno, najlepiej włóż palec do rury wydechowej jak czarny, znaczy, że Dpfa tam nie ma. Pzdr
-
F10 520d Warszawa WBAFW11070C640053
kamiloo98 odpowiedział(a) na nuki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie oglądałem, ale obstawiam, że za 110 nie pójdzie, sprzedawca bardzo zasłaniał się przebiegiem i ogólnym stanem auta. Pzdr
-
F10 520d Warszawa WBAFW11070C640053
kamiloo98 odpowiedział(a) na nuki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak rozmawiałem z nim przez telefon to zszedł 6tys. zł z ceny twierdził, że to ostateczna cena, ale przy oględzinach pewnie jeszcze byc coś urwał. Może i nie ma fajerwerków w wyposażeniu ale jesli przebieg się potwierdzi to myśle, że wart tych pieniędzy Pzdr
-
F10 520d Warszawa WBAFW11070C640053
kamiloo98 odpowiedział(a) na nuki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażInteresowałem się konkretnie tym samochodem, jednak trafiła mi się w białej skórze ( a taką preferowałem ), w październiku była cena 129tys.zł. Gość w miarę logicznie rozmawiał, więc myślę, że warto, negocjuj cenę, sądzę, że za 118tys. jest do wyjęcia.
-
F10 535i Gubiń czekam na VIN
kamiloo98 odpowiedział(a) na nuki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSuper Cena :cool2: Ciekawe z czego wynika, bo w takim wyposażeniu i m-paku za te pieniądze nie dostaniesz 2.0d Pzdr
-
116i E87 VIN : WBAUF11050PT91025
kamiloo98 odpowiedział(a) na borynio temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzemu szukasz 116i ? Jak widzisz model ten ciężko sprzedać, pali dużo, a nie jedzie. Szukaj 120i spalanie na takim samym poziomie a osiągi znacznie lepsze. Pzdr
-
Co sądzicie o tym BMW 5 GT??
kamiloo98 odpowiedział(a) na smart1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa szukałem 2 miesiące i nic się jakoś nie trafiło ( oczywiscie rozmawiamy o jakimś normalnym wyposażeniu jak na 5-tkę przystało, czyli minimum skóra, duża navka, automat, zenony ). Oglądałem chyba z 10 sztuk i większość to padlina, jak nie bita to golas, nie wspomne, już ze w 2 przypadkach okazało się, że był VAT nie zapłacony Pzdr
-
Co sądzicie o tym BMW 5 GT??
kamiloo98 odpowiedział(a) na smart1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOdpuściłbym chociażby za samo to, że jest z GUBINA, a poza tym super cena, super przebieg, tylko gdzie akcyza i zarobek handlarza ? Za takie pieniądze ciężko ci będzie kupić F10 2.0d w podobnym wyposażeniu. Pzdr
-
E93 330d WBADY71000E428703 Turek
kamiloo98 odpowiedział(a) na Parti temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSprawdz jeszcze czy akcyza zapłacona i VAT, bo z tym ostatnio różnie bywa. Pzdr
-
E 90 320 (WBAVC31000PY52205)
kamiloo98 odpowiedział(a) na Matt13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuta z włoch są przeważnie lakierowanie, niekiedy dookoła i to często gęsto w polsce, nie oznacza to, że są po wypadku, ale po kilku latach to lakierowanie wychodzi i nie wygląda to estetycznie. Pzdr