Treść opublikowana przez Czarek_88
-
320d problem z temperaturą silnika.
Witam posiadam e 46 318 d lifta z 116KM Mam do wymiany termostat tylko powiedzcie mi czy ja mam tylko termostat głowny w tym modelu czy jest tez ten mały EGR bo w poprzedniej 320d 136 km mały miałem zaraz na wierzchu pod osłoną a tu go nie widze. W schematach też go niby nie ma. Moze być tak że nie występuje on u mnie?
-
[E46] Pozycja lewarka na 5 biegu zamiast centralnie/ PREMIER
Witam Panowie A jeśli ja mam problem z wrzucaniem 3 biegi bo jak che 3 to wchodzi 5 i lewarek jest przechylony w prawo to jest ten sam problem co opisujecie z wyskakujacym 5 biegiem jakie czesci trzeba wymienic wtedy?
-
320d jaka kratka zderzaka?
Pomoże ktoś?
-
320d jaka kratka zderzaka?
Panowie jak z tymi kratkami bocznymi w końcu jest? Ja mam lifta 318 d nie mam kratek bocznych i nie wiem jakie kupić według specyfikacji powinny być jednożebrowe ale patrząc na otwory to raczej dwuzebrowe tam powinny się znaleśc. Pomoże ktoś
-
Wymiana kierownicy e46
Witam Panowie Mam pewien problem. Otóż kupiłęm na allegro kierownice do swojej e 46 trójramienną bo moja była przetarta , kupiłem także od e 46 i po założeniu poduszki (okrągłej) jest luźna i chodzi sobie z góry na dół jak kręce kierownicą i mnie to denerwuje. Co moze być nie tak jak ładnie weszła w zatrzaski.
-
318i problem z lusterkami zewnętrznymi
Witam U mnie jest następujący problem: Prawe lusterko reguluje sie tylko góra dół a lewe na boki I o co tu chodzi?
-
e39 520D niektóre funcje na liczniku nie działają
tam gdzie akumulator i przekaźniki?
-
e39 520D niektóre funcje na liczniku nie działają
A gdzie on jest? Większośc ludzi tutaj widze obstawia kostkę pod stacyjką.
-
e39 520D niektóre funcje na liczniku nie działają
był dziś u mnie ekelktronik z kompem pokasował troche błędów było zwiazanych głownie z modułem świateł itp. Wszystko zaczelo dzialać lecz po kilku godzinach po ponownym uruchomieniu znowu zaczelo wariować radio brak sygnalizacji swiatełi kierunkowskazów a także świeciły światła wsteczne oraz mrygały światła w tablicy. I w końcu nie wiem od czego to jest
-
e39 520D niektóre funcje na liczniku nie działają
siema jak zdiagnozowałeś tą uszkodzoną kostke od wiskozy bo mam te same objawy jaki koszt naprawy?
-
[e46] Wymiana kurtyny bocznej ,problem z kontrolką
Pomoże ktoś?
-
[e46] Wymiana kurtyny bocznej ,problem z kontrolką
Witam Może ktoś po kolei opisać jak zdemontować i zamontować nową kurtynę po stronie kierowcy. Dzięki z góry
-
3xxx Demontaż okrągłej poduszki z kierownicy sportowej
Nie wiem jak wam sie to udało. Ja walczyłem z tym ponad godzine i się poddałem. Nie moge za nic trafic na te spręzyny nic tam nie widać tylko rozwaliłem sobie te otwory i mam teraz wielkie dziurska. I nie wiem czy sie nie obedzie bez wymiany całej kierownicy bo chciałęm ja tylko obszyć. Ale i tak nie moge sciagnąc tej poduszki. Dajcie jakies wskazówki
-
320d-kluczyk nie otwiera drzwi
Witam Czy wkład zamka w e 46 i e 46 po lifcie jest taki sam? Bo klamki są inne..............
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Witam ponownie Prosze o rozkodowanie tym razem numeru : fx72961 Dzięki po raz 3 ci :)
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Witam ponownie Prosze o rozkodowanie numeru VIN WBAEU51010CJ02697 Dzięki WIELKIE POZDRAWIAM
-
brak mocy 520D
Witam Podepnę się pod temat Właśnie zostałem posiadaczem 520d e 39 i mam podobny problem Tylko że u mnie raz auto ma moc a raz nie. Tak jak dziś wyjechałem z garazu normalnie sie wkręca, potem jade dalej po postoju na czerwonym i auto juz nie reaguje na gaz tak jak powinno. Na kompie brak błędów co moze być? PAli dobrze na ciepłym jak i na zimnym motorze Przebieg 223 tyś
-
WYMIANA PROGU E39 530D
No nie wiem Na allegro jak wystawiają to piszą że sedan= kombi te same drzwi Dlatego pytam WAS ale widze że masz racje
-
WYMIANA PROGU E39 530D
Witam Nie che zakładać nowego wątku dlatego zapytam w tym temacie Mianowicie chodzi m o to czy dzwi tylne sa takie same w wersji kombi jak i sedan bo kupiłem 5 tkę i musze wymienić dzwi
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Witam Prosze o rozkodowanie numeru VIN WBADR71030GV62784 Szczególnie chodzi mi o wyposażenie auta Dzięki WIELKIE POZDRAWIAM
-
e46 2.0d 150km problem katalizator
Wie ktoś może jakie numery maja katalizatory w bmw e 46 320d 136 km 99 rok Bo dzwoniłem tam do poznania i chciałem zeby mi wycenili i chcieli numery katalizatorów a ja jeszcze nie mam wycietych, moze ktoś wycinał i pamieta numery pozdrawiam
-
320d - Katalizator
ja sprzedawałem duży katalizator od 330d Euro3, dostałem 800zł w kórniku na skupie. No właśnie tam na ich liście jest kilka rodzajów do siebie podobnych i ceny sa od 500 do 1200 i nie wiem jakie własnie u mnie sa:/
-
320d - Katalizator
pytanie z innej beczki CZy ktoś sprzedawał może katalizatory po wycięcu ze swojej BMW? Ile dali na skupie? PZDR
-
320d centralny zamek pilot??
Witam mam pewien problem, a nawet 2: 1. Są problemy z otwieraniem drzwi z pilota (czasami otwiera), natomiast zamyka drzwi i otwiera klape za każdym razem bez problemu 2. To samo dotyczy otwierania drzwi z kluczyka raz otworzy mi wszystkie drzwi a raz tylko od kierowcy, i wtedy kiedy wejdę do środka i chcę otworzyć resztę drzwi to się nie da Pomoże ktoś? DZIA
-
320d Jakie sprzęgło?
Pomoże Ktoś ???