Treść opublikowana przez mavic
-
POMOCY PROBLEM Z PDC 740d
Kostka polaczeniowa jest przy kazdym czujniku po jego drugiej stronie, jak zdejmiesze zderzak/zderzaki to zobaczysz. Co do wentylatora to w tym roczniku E38 jest on sterowany z DDE i tak jak pisal Blaster wspomaga visco.
-
Shell LA 2634 a Dexron III
Zenujace sa twoje uwagi natemat osob ktorych nie znasz mistrzu :p Niemniej jednak ciesze sie ze twoja ciekawosc zostala zaspokojona i kolejniej nocy bedziesz spal spokojnie i nie zlejesz sie w gacie.
-
POMOCY PROBLEM Z PDC 740d
Sprawdz czy wszystkie czujniki sa dobrze podlaczone. Moze ktoras kostka sie zsunela albo zasniedziala.
-
Shell LA 2634 a Dexron III
Moze zamow analize chemiczna tych 2 olejow na renomowanej norweskiej uczelni ? A najlepiej to porownac jeszcze z wieloma innymi, moze bez sensu lejemy do skrzyn zalecany olej jak moze sie okazac ze to zwykle frytury zabarwione na zolto czy czerwono :twisted2:
-
Shell LA 2634 a Dexron III
Skoro nie chodzi o pieniadze to o co ? Zalej drozszego Shella jesli tak zaleca fabryka to po sprawie. Nie rozumiem po co bylo pytanie skoro kasa nie gra roli.
-
antena cb- da sie przedluzyc kabel??
Sirio to dobre anteny. Jak chcesz koniecznie zmienic to polecam President Florida. Co do laczenia kabla to nie powinno sie tego robic, kup pozadny kabel odpowiedniej dlugosci i wymien na calej odleglosci.
-
Shell LA 2634 a Dexron III
Skoro ZF i BMW wymyslili sobie ze do pewnych typow skrzyni ma byc Shell a do innych Dexron to widocznie musiala byc ku temu przyczyna. Wymien olej, filtr i uszczelke tak jak kaze producent i po sprawie. Niestety to nie Matiz i trzeba wydac troche pieniazkow zeby auto dobrze sluzylo.
-
Zmiana tylnych lamp
Nie rob tylko wiochy z ledami i lexus-lookami prosze :P Zamontuj tzw krysztalki - najlepiej prezentuja sie oryginaly ale widzialem tez ladne podrobki. Niestety nie jestem w stanie powiedziec czegokolwiek o tych z aukcji.
-
Regulacja ksenonów
To "samopoziomowanie sie" to trzymanie pewnego poziomu ustawionego recznie na stacji diagnostycznej na podstawie odczytow z przedniego i tylnego prawego wachacza. Polecam kazdemu wizyte w takiej stacji i ustawienie swiatel jak nalezy - u mnie poprawa swiecenia byla zaskakujaca.
-
Moje Audio in da BMW e34
Pokaze Ci jak mozna zrobic E34 na przykladzie mojego poprzedniego autka: http://caraudioreda.pl/content/mgall/1465cc45bc65d7-bmwe34_dir/17.jpg http://caraudioreda.pl/content/mgall/1465cc45bc65d7-bmwe34_dir/15.jpg http://caraudioreda.pl/content/mgall/1465cc45bc65d7-bmwe34_dir/14.jpg http://caraudioreda.pl/content/mgall/1465cc45bc65d7-bmwe34_dir/05.jpg
-
INPA
Nie wiem jak bardziej sprecyzowac. Kupilem Viakena i nie bylo batt i ignition. Szukam interfejsu ktory bez problemu bedzie mi dzialal z inpa i to mi wystarczy.
-
INPA
Taki mam i działa http://autodiag.pl/index.php?p106,interfejs-do-bmw-obd2-inpa-ediabas A dziala INPA przez okragla wtyczke ?
-
BMW - NAVTEQ DIGITAL ROAD EASTERN EUROPE 2008-2
Mam oryginal poprzedniej wersji tej mapy i nie dostrzeglem roznic w nowej wersji, bardzo chetnie bym ja kupil gdyby wystepowaly w niej mapy miejscowosci ktorych dotad nie bylo.
-
antyradar
Tylko i wylacznie Bel jesli chcesz wieciedziec bardzo wczesnie ktory fotoradar dziala. Jak mialem Bela latalem 160km/h przy fotoradarach i 0 zdjec ;) Teraz robie BMW 10 tys km rocznie i nie mam potrzeby posiadania w/w antyradaru - cb radio Johhny 2 ASC wystarcza.
-
BMW NAVTEQ VDO WestEurope Pro 2008/2!! WERSJA DO TESTOWANIA!
Ja mialem na mysli ze link dziala ok ale nie mialem pojecia ze to mapy do nowych modeli :P Sorry moj blad...
-
BMW NAVTEQ VDO WestEurope Pro 2008/2!! WERSJA DO TESTOWANIA!
Dzieki kolego, dziala ok :cool2:
-
INPA
Ja mam auto z 2001r i okragla wtyczke.
-
INPA
OK interfejsy Viaken i Autodiag nie dzialaja z INPA wiec ktory dziala ? Chcialbym wreszcie kupic to co nalezy :)
-
Chwilowy brak mocy w 740D
2 249 271 ~70 zl
-
Chwilowy brak mocy w 740D
wlasnie wymienilem waz na nowy i autko pieknie jezdzi, skasowalem tez blad przeplywomierzy jutro zobacze czy pojawil sie ponownie
-
Chwilowy brak mocy w 740D
Znowu auto zaczelo zle chodzic, w dme caly czas wyskakuje blad przeplywki ale wolalem sie upewnic, ze wszystko inne jest ok. Zdjolem wlasnie pokrywe silnika i okazalo sie ze jedna z grubych rur idaca od intercoolera jest peknieta. Moze nowa rurka za 50zl rozwiaze problem, jutro zamowie w aso :dance:
-
INPA
Oddam to cos i tyle jesli sie nie dostanie sprawnego interfejsu. Sprzedawca zapewnia n stronie ze dziala z carsoft/inpa wiec sprzet nie spelnia swojej funkcji i moge go zwrocic.
-
INPA
Witam. Kupiłem ten interfejs: http://www.viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=4&prodid=173 INPA wyswietla mi Battery:ON Ignition:OFF i oczywiscie cisza. Czyzby ten tez nie wspolgral z inpa ? W opisie produktu zapewniaja ze dziala. Ale zrobie tam afere jak sprzedali mi lipny kabel.
-
Chwilowy brak mocy w 740D
Wczoraj wymylem przeplywki benzyna pod cisnieniem. Dzis zrobilem ponad 200 km i nie bylo problemu ale za to zachaczylem sobie dol drzwi o tira :P
-
Chwilowy brak mocy w 740D
Odswieze troche temat :) Dzis u mnie wystapily podobne objawy jak u Was koledzy. Zaczol zamulac na trasie przy ok 160 km/h jechal jak tramwaj. Zatrzymalem sie odpalilem ponownie i poszedl znowu jak burza. Czy te przeplywki amerykanskie nadal aktualne i polecane ? Sprawdze w poniedzialek co moje pokaza. Filtry wszystkie mam nowe oryginaly. Jeszcze jedno jak sie zatrzymalem to nie slyszalem swistu turbin. Po ponownym odpaleniu turbiny znowu gwizdaly.