Treść opublikowana przez mikan
-
HID Kontrowersyjny pomysł
Sensowne reflektory kpl to 700zł-1000zł a i tak pewnie odbłyśniki do regeneracji Żarniki nigdy nie wiadomo w jakim stanie i czy od pary - dobre nie kosztują 100zł/szt ale więcej.
-
HID Kontrowersyjny pomysł
Zbyt duży, żeby zrezygnowali z montowania hid-ów.
-
e 46 328 Łódź WBABM510X0JH27925
mikan odpowiedział(a) na hipek721 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZnów mPasztet którego nie ma.
-
BMW F20 WBA1C310X0E954878
mikan odpowiedział(a) na szejk__ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie jesteś na forum od wczoraj, znasz opinię samochodów z francji i fakty na ich temat, które nie są bezpodstawnym oczernianiem. Vin rozkodować możesz sam. Z działu tego forum wynika, do kogo i za ile możesz napisać żeby sprawdzić przebieg.
-
320i Obroty spadają
viewtopic.php?f=69&t=117886
-
318i dziwne objawy radio i ogrzewani tył szyba
U mnie też się samo nie włącza, natomiast samo wyłącza.
-
Kompletny M-Pakiet do e46 coupe
Przede wszystkim zawias - amory, sprężyny, wahacze.
-
E46 328iWBABM52040JM22142 - Gliwice UWAGA ANGLIK!!
mikan odpowiedział(a) na Adalbert407 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPomagamy - dołóż 7-10 tyś i wtedy szukaj coś normalnego W tej kasie to nie wiem czy 328 w e36 coupe byś fajnie wyrwał a co dopiero e46
-
318i dziwne objawy radio i ogrzewani tył szyba
Nie wiem ... wiem, że od 2012 mam nową szybę ori - pokrytą od razu folią i wszystkie "scieżki" działają do teraz - choć przyznam - sporadycznie używam ogrzewania tylnej szyby. Czasem w zimie jak mi się nie chce odśnieżać albo prószy. Poprzednia szyba miała 3-5 przerw "ścieżek" - na środku, po skosie - różnie. Też touring.
-
318i dziwne objawy radio i ogrzewani tył szyba
Niestety o dziwo dość szybko "lecą" te ścieżki w e46
-
E46 328iWBABM52040JM22142 - Gliwice UWAGA ANGLIK!!
mikan odpowiedział(a) na Adalbert407 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDołóż trochę $ to nie będzie problemu.
-
318i dziwne objawy radio i ogrzewani tył szyba
Ok, domyślam się że nie jak ma ochotę na jajko sadzone :D Miałem na myśli raczej powód parowania, bo przy aktualnej pogodzie i nawet minionych deszczach jeśli pytający notorycznie nie wozi 4x podrinkowanych ani nie uprawia motywu rodem z Titanica po lasach i parkingach, to przy niecieknącym i suchym wnętrzu, działającym ogrzewaniu czy klimatyzacji nie powinno nić parować. W przypadku innych marek, ktoś sugerował że powodem są poprzerywane "ścieżki" na tynej szybie - może to zweryfikujcie.
-
318i dziwne objawy radio i ogrzewani tył szyba
Rozwiązania nie znam, ale pytam z ciekawości - po co aktualnie włączacie ogrzewanie tylnej szyby ?
-
E39 530iA WBADT61030CJ54496 Lubin
mikan odpowiedział(a) na mikem77 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież to nie jest twój pojazd.
-
E39 530iA WBADT61030CJ54496 Lubin
mikan odpowiedział(a) na mikem77 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAkurat nie jesteś stroną która ma w tym względzie cokolwiek do powiedzenia.
-
E39 530iA WBADT61030CJ54496 Lubin
mikan odpowiedział(a) na mikem77 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo po co wgl dzwonić i wypytywać ? przyjedź, bierz auto do ASO i niech oni się wypowiedzą. Jeżeli uważasz, że każdy handlarz to skur.... złodziej i osztust, to nie szukaj aut od najtańszych, tylko kup w Niemczech z jakiegoś ASO - wydasz 8 000 euro, ale bd szczęśliwy :cool2: Jak w umowie sprzedaży widnieje handlarz a nie jakiś kazio czy inny hans, to można zacząć na niego patrzeć jak na człowieka - zawsze coś na dobry początek
-
BMW E60 525i toruń - WBANE51040B979476
mikan odpowiedział(a) na maciejnowak22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRaczej stał handlrzyna. Kierat, fotele, podstopnica, sufit i listwy w czarnym połysku. Tu jest bieda a`la ameryka z dołożonymi zderzakami - nic więcej. A gdzie zawias itd
-
BMW X1 WBAVL310X0VP02419, Chełm Śląski
mikan odpowiedział(a) na klakia temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażUboga ? Dla jasności, w golfie III już climatronic bywał a było to 20 lat temu.
-
BMW X1 WBAVL310X0VP02419, Chełm Śląski
mikan odpowiedział(a) na klakia temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeśli będzie nim jechał sprzedający to jego problem w zasadzie. Grunt, żeby całą historię z kluczyka i vin poczytać a nie tylko ostatnie + wybrać z listy zlecenie sprawdzenia maksymalnie jak można a nie minimalnie, wtedy poczekasz z 2-4 godziny, sprzedający też. I na serio, jesteś w stanie jeździć samochodem z klimą na korbki ? Nie miałem tej wątpliwej przyjemności korzystać z takiego ustrojstwa, ale w bmw klima w opcji auto na prawdę daje radę. Tu to jak powrót do przeszłości 90`-93`
-
BMW X1 WBAVL310X0VP02419, Chełm Śląski
mikan odpowiedział(a) na klakia temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA jak ty chcesz jechać z samochodem do aso jak on blach nie ma ani ubezpieczenia ?
-
BMW X1 WBAVL310X0VP02419, Chełm Śląski
mikan odpowiedział(a) na klakia temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie inaczej. Jak pojedzie do ASO to skończy się na odczycie kluczyka, bo darmowe albo niewiele kosztuje - zależnie od aso.
-
E60 530d 2006 Sierpc WBANR71010CX94814
mikan odpowiedział(a) na Portos37 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOdcienie z jednej strony na pewno, nie dam głowy czy nie z obu.
-
BMW X1 WBAVL310X0VP02419, Chełm Śląski
mikan odpowiedział(a) na klakia temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak ma 50 tysi to gdzie klocka wyda na sprawdzenie ... Lepiej dozbieraj siano, przekulaj się tym czym teraz latasz i tyle. Albo zmień wymagania co do modelu.
-
e46 wyposażenie na full
Nawet nie to - jeden woli mPak a drugi Indyvidual itd Mnie np obrzydza marzenie wielu jak np środek ori alpiny - czy to e46 czy e90. Natomiast e39 w Indyvidualu i obszyciami konsoli w skórze wygląda w środku moim zdaniem fajnie. W e46 dla mnie pełen mPak i dodatki niewykluczające się to jest :cool2: bo z wykluczającymi z fabryki nie wyjedzie. No moje wyposażenie to biednych też nie należy, co ważniejsze stan tego wyposażenia.
-
e46 wyposażenie na full
Jak pisano wiele razy - w bmw nie ma full-a. Wyposażenie się wzajemnie wyklucza, wystarczy zrobić sobie symulację jakiejkolwiek 3er na stronie bmw żeby zrozumieć o co chodzi. Dodatkowe wyposażenie można zobaczyć też po real oem, bo było tego trochę choć już parę opcji jest niedostępnych. Z ciekawych rzeczy : - konsola w skórze ( jest dostępna ) - schowki w skórze - skrętne xenony itd Co do audio, to lepiej gra professional z HK niż duża navi z HK. Lichtpakiet fajna sprawa i wiadomo - SS na pełnej skórze - albo jeszcze na najlepszej skórze. Looknij sobie na bmw litwa, obrazowo jest co można pokombinować do modelu.