Treść opublikowana przez mikan
-
BMW 320i E90 WBAVA51040VA58467
mikan odpowiedział(a) na 1989pawel temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRozumiem, że jak szybcy i wściekli byli w kinach to jeszcze w wyro lałeś, ale nie przypominam sobie żebym widział bmw z pasami - przykre że jesteś zmuszony mieszkać w takim wygwizdowie gdzie takie tuningi uskuteczniają. A jak masz fetysz dresu to sobie go kup i na niego patrz. Co do tub, to raczej poza twoją metropolią, gdziekolwiek się znajduje to do bmw raczej nikt tub nie montuje, prędzej skrzynie albo zabudowy.
-
E46 330Ci 2002 SSG WBABN51090JT71493
mikan odpowiedział(a) na plazgut temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJakby fotografujący jeszcze dalej odszedł i jeszcze gorsze zdjęcia zrobił .... Widzisz deklarowany przebieg, widzisz w jakim stanie jest fotel kierowcy. Odcieni nie ocenisz, bo tak a nie inaczej zrobiono zdjęcia.
-
BMW 320i E90 WBAVA51040VA58467
mikan odpowiedział(a) na 1989pawel temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo na pewnie nie w tej sztuce, gorzej wyposażona niż samochód zastępczy albo najbiedniejszy testowy. Nieoryginalne dywaniki, brak zdjęć fotela . Samochód jak samochód, najsłabsze i najbiedniejsze sztuki rzadko mają coś na sumieniu. btw, coś to zamknięcie tematu nie poszło ...
-
E93 WBAWM51040PX63041
mikan odpowiedział(a) na TeeJay temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOczywiście, nie zabronię. Bmw nie kupuje się rocznikiem i tyle.
-
E93 WBAWM51040PX63041
mikan odpowiedział(a) na TeeJay temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa choinkę wrzucasz teksty że nie dasz tyle za 10 letni samochód ... to nie dawaj i kup sobie 2-3 letniego opla. Dział jest publiczny i nie jest mi przykro jeśli piszę nie na temat, ale takie teksty to można na forum skody wrzucać, albo volkswagena. Od kiedy w przypadku bmw, do tego cabrio rocznik jest najważniejszy.
-
E93 WBAWM51040PX63041
mikan odpowiedział(a) na TeeJay temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo kup sobie jakiegoś Opla cabrio albo jakieś inne Renault i po problemie.
-
E46 2.5 R6 WBABD92000EN85029 Warszawa
mikan odpowiedział(a) na tokto temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest czorne ? Jest Jest "mPakiet" ? Jest zderzak mPakiet I gra muzyka ...
-
E46 M47N Bark Mocy, Live Data
Daje daje, musisz mieć coś skopane.
-
E46 320D Lifestyle Edition
Do nabijania km to e46 jak znalazł, bo zawias prostszy niż w wyższych modelach i dobrze znosi trudy miejskich dziur - można kupić taniej gorszy albo drożej i na dłużej lepszy. Albo jakieś sensowne e60 530d bo wsiadanie i wysiadanie z tylnej kanapy e46 do najprzyjemniejszych nie należy, o ile interesuje cię walka pasażerów z wsiadaniem i wysiadaniem. Nie wiem jak sam zniesiesz powrót do ciasnoty po przesiadce z S i E.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Po 10 latach ideał ... tu nie mowa o osprzęcie silnika a samym silniku, którego feler/przypadłość jest wszystkim znana. Tu kupujący ma 20k. Nie wiem czy na dobre 328 w coupe mu starczy czy kolejne tknięte ręką remizowego wizjonera A co do ideałów to śmiem twierdzić, że nawet kupując za 40k z mobile nie ma pewności co do ilości spożywanego oleju a moc jedynie na hamowni sprawdzisz. I nie musi to być skończone trupisko tak jak klapki nie urywają się tylko w handlarskich okazjach.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
W piciu oleju czy w nie trzymaniu mocy ? Wtedy to pali olej jak 330 a moc ma zbliżoną do 328
-
[E46] Przeróbka zwykłych lamp na xenon
Dobrze zrobiona przeróbka jest prosta dla fachowca ale droga dla mającego ideę rzetelnej przeróbki. Nierzetelnym powinni wyrywać te Hidy bo najczęściej oślepiają na niebiesko.
-
Żarniki d2s Philips 4300k barwa
Żadne szaleństwo, co za różnica ile lat ma samochód. Tzn że do 3 letniego i10 warto a do bmw 12 letniego już nie .... Świecą na biało, wiadomo - ale pełną moc osiągają po określonym czasie świecenia. Sprzedawca niekoniecznie musi to powiedzieć.
-
Xenon - zaparowane soczewki
A jak w minimum 10 letnim a najczęściej starszym odbłyśniki mają być idealne ? Nie jest to wielki koszt i warto zmienić. Głowy teraz nie dam ale chyba na wymianę 50zł albo 100zł za sztukę, ale raczej 50zł.
-
Xenon - zaparowane soczewki
Reflektor można rozebrać w pył, soczewkę możesz sobie wyczyścić, ale to pewnie stary odbłyśnik i przepuszczająca uszczelka albo nieszczelne szkła. W e46 dobrze złożone reflektory nie mogą w ogóle parować - i albo nie parują a po prostu soczewka jest brudna.
-
Żarniki d2s Philips 4300k barwa
Nie wiem po co się udzielam ale ok .... Ori żarnik łatwi rozpoznać. Co do philipsów to jest model który od początku świeci jak świecić będzie - blue coś tam. Zwykłe ori, muszą się rozpalić/rozświetlić - zwał jak zwał. Ja patrzyłem codziennie czy mocniej świecą aż zapomniałem o tym po tygodniu - choć po ich włożeniu i tak było za,ebiście dobre światło, też 4300. Jedyne co mogę poradzić - to sprawdzaj ich moc - teraz i za parędziesiąt godzin - może nie jest w 100% miarodajne ale zawsze jakieś odniesienie, są od tego specjalne sprzęty przecież. Ja mam osramy, poprzednie miałem jak kupiłem i wytrzymały 4 lata. Teraz zamiast zwykłych założyłem nightbreakery
-
e46 (n46) silnik do remontu POMOCYYYYY
viewforum.php?f=10
-
E91 WBAVU32010AE30252 uwaga anglik
mikan odpowiedział(a) na ajcek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNieważne, ważne że mając zdjęcie VIN-u zawsze sprawdzić jak to cudo wyszło z fabryki a co z nim zrobiono potem.
-
316i - terkotanie podczas jazdy
viewtopic.php?f=69&t=117886 viewtopic.php?f=69&t=135491
-
318i -Wydech Remus wyciszenie
Jeśli nie masz to wrzuć jakiś środkowy. Warto, żebyś właściwie temat założył.
-
E46 320d Touring by be..mw | SPRZEDANE
Piękne w 335i jest to, że pełno ( co wynika wprost z galerii użytkowników e90/2 tego forum ) dodatków, zestawów do mod-ów nie tylko skośnookich producentów - pakietów wszelkiej maści. Nie trzeba ich szukać po szrotixach a można kupić nowe nawet w sensownej kasie, dużo też sprzedają jak zmieniają coś u siebie a porobionych sztuk 335i/d jest na forum dużo. Ja nie będę oryginalny - czarne 335i w manualu na ori mPakiecie- musiałbym jeszcze zasięgnąć języka czy dkg oraz te rozwiązania twin scroll zamiast Bi są lepsze czy gorsze od wcześniejszych. Co do jakości, to na tyle co miałem przyjemność z e90 i x3 II świeżo wygląda ale właśnie ta jakość materiałów ... no silnik i moc :cool2: Mocne 4 sek i zamknięty licznik :D
-
E46 320d Touring by be..mw | SPRZEDANE
Tylko tej galerii nie kasuj ... za wiele przydatnych rzeczy tu jest. Napisz jak wrażenia z jazdy 335i w Mt ... oraz co mnie najbardziej ciekawi, bo mam wątpliwość - jak z miejscem w środku ( pomijam tylną kanapę ) oraz jakością wykończenia w porównaniu do e46, puki świeżo po przesiadce jesteś bo potem się przyzwyczaisz.
-
E46 320d Touring by be..mw | SPRZEDANE
Czekam i czekam ... ale zapytam : - rocznik 335i - at czy mt - skąd Jak się rozglądam za 335i to albo same trupy, amerykanki albo sztuki powyżej 110 tysi, choć ta ostatnia godna uwagi ( czarna ) zniknęła z allegro jak i z mobile. Choć na mobile też nie ma szału - mPasztetów w mt mało. Patrzę tylko na manuala, ewentualnie dkg.
-
E46 320d Touring by be..mw | SPRZEDANE
:cool2:
-
BMW 46 przed liftem - zakup kloszy
Gdzie one czyste jak na zdjęciu widać rozmazaną muchę czy inne robactwo. Przetarte nie znaczy czyste.