Treść opublikowana przez mikan
-
Wymiana kierownicy e46
Nie no to nie podlega wątpliwości. mPakietowa daje radę. Ciężko znaleźć idealną w rozsądnej cenie, a obszywana to już nie to.
-
Wymiana kierownicy e46
Mam mPakietową w garażu, do założenia, i z tego co pamiętam to lera ze sportowej do mPakietowej nie pasuje.
-
BMW 318 Ci 143KM LIFT WBABD91040PK60177
mikan odpowiedział(a) na Dedi1234 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNawiązałem do szpanu - bo mocny silnik to szpan itd. Ja sam mając diesla 2.0 ( niestety po pół roku szukania 3.0d odpuściłem ) uważam że 4 gary w bmw e46 jest uwłaczające, ale stety lub nie, ze śmierdziela można wykrzesać 200-220 koni, a z benzyny 143km nie mającej już na wyjściu Nm i km nic nie zrobisz. Do tego sztuka nie powala na kolana wyposażeniem, brak xeonów, płaskie stołki itd - wyprzedzając fakty wspomniałem że będą pytania - o xenon, o moc ( bo się okaże że ów cudo nie jedzie ).
-
330d na sterydach...
To co było do mnie a co nie ? bo coś ci się chyba popierdziulkało Chaotycznie napisane
-
E92 320d, Wrocław P195151
mikan odpowiedział(a) na User1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo poddawać się nie można :) Komisy i handlarze tak mają ... Sprowadź z De, bo do 2.0 tragedii nie ma.
-
Wymiana kierownicy e46
Ostatnia to jest sportowa a nie mP. Wiem że przekładają, ale założyłem że chodzi o tą z palety e46.
-
BMW 318 Ci 143KM LIFT WBABD91040PK60177
mikan odpowiedział(a) na Dedi1234 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPróbowałem to potencjalnemu nabywcy wyjaśnić ale skoro przyzwoita moc, służąca do znośnej i bezpiecznej jazdy jest szpanerstwem ... to uznałem że nie warto. Pozerą dla mnie właśnie jest coupe z najsłabszym silnikiem ( może ktoś się z tym niegodzić ). Jak ktoś ma 2.5, 2.8. czy 3.0/3.0d to tego zwykły zjadacz chleba nie zobaczy, nie pozna, tak samo jak wyposażenia, biedak a konkret ... Z zewnątrz tego nie widać, to nie wiem gdzie szpan.
-
BMW 318 Ci 143KM LIFT WBABD91040PK60177
mikan odpowiedział(a) na Dedi1234 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOpony można zmieniać co 3 dni mając punto 1.1 albo civica 1.3, nie w tym rzecz. Jak z góry wiesz że będziesz zadowolony i nie przyjmujesz sugestii to ok.
-
BMW 318 Ci 143KM LIFT WBABD91040PK60177
mikan odpowiedział(a) na Dedi1234 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChciałbym zaznaczyć, że często posiadacze takich samochodów z czasem zakładają temat : założenie xenonów, zwiększenie mocy silnika itd. Dla samochodu ważącego koło tony to jest nawet, ale nie dla bmw, nawet tak lekkiego jak coupe ...
-
Wymiana kierownicy e46
Rozejrzyj się po forum, temat przerabiany wielokrotnie, zapraszam do lektury opisu "zabiegu" w zrób to sam, na pewno widziałeś że taki dział istnieje. Czy chcesz mieć przyciski czy nie, twój biznes, zawsze można podłączyć. Pierwsza kiera jest z e39, właściwa jest ta ze zdjęcia.
-
Naklejki na auto
No, a na "najmocniejszą benzynę" przed m3 " A ile oleju wciąga twoje 330 ... ", ja dopuszczam tylko nalepki/naklejki klubowe, czy to związane z motoryzacją, uprawianą dziedziną sportu ( z ograniczeniami ) i barw/herbów klubowych, którymi się ktoś interesuje/kibicuje i nie martwi, że przeciwnicy mogą mu furę okopać. Co innego w hardcorowo zrobionych wozach, które najczęściej można na zlotach spotkać, bo gleba,bo typowy german style itd, tam często projekt naklejki, jest równie smaczny i do przyjęcia jak cały projekt samochodu, ale z zwykłym przemieszczaczu lekko obniżonym na serii to niespecjalnie.
-
E46 WBAAS71060FY08126
mikan odpowiedział(a) na portos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW polifcie nie są klejone, śmiem twierdzić że sprzedający nie jest ostatnią sierotą, jak wskazują wystawione zdjęcia ale, że zrobił to celowo.
-
bmw 330D a 320D - koszt części ?
Ja odkąd mam swoją to przeglądam raz w tygodniu ogłoszenia z portali i forum. Zresztą gdyby były to bym po pół roku szukania 320d nie wziął. Albo biedak, albo bez xenonów, albo At albo pet, a najczęściej 2 z 3.
-
BMW 330D WBAED91090FM70549
mikan odpowiedział(a) na koziolekkamil temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeden temat jedno ogłoszenie, looknij w regulamin dodawania samochodów.
-
BMW 330D WBAED91090FM70549
mikan odpowiedział(a) na koziolekkamil temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKiera zarzygana plakiem, że aż odrzuca, oczywiście fachowo obszyta itd, gałka też świeci się jak reksiowi kochones. Zdjęcia niby są ale za wiele nie widać ... na 4 i 5 zdjęciu coś może z odcieniem ale ciężko stwierdzić. Żadnego zdjęcia "mordy" vis a vie z bliska + brak zdjęcia lewej strony fotela kierowcy. Ogólnie odradzam bez xenonów i titansilber bo to kolor taki ze potem się chlastać można jak przyjdzie jakiś element lakierować. Lewa strona zderzaka przedniego wyraźniej "odpada", dywany nie ori.
-
330d na sterydach...
Szkoda że już po "majówce" w Toruniu bo można by rozwiać pewne zarzucane mity, obalać stereotypy,wyjaśnić co nie co i przede wszystkim udowodnić. Chyba że koledzy j.w. nie gustują w takich "spendach". Pełno jest filmików jak klekot "zjada" m3 e46, oczywiście nie wiemy jaki jest stan tego m3, ale tym argumentem zawsze można wszystko podważać. Dziwi mnie tylko, że gro ludzi kibicuje projektowi "najmnocniejszemu 136 na koksie" a depcze taki projekt j.w. Chociaż ja słusznie zauważył kolega, progres z pytań do zawodostwa posiadacza tej mocnej 330d jest wyraźnie zaskakujący.
-
E46 Touring 330i (update - wizyta na hamowni)
P Zero Nero polecam, mam od miesiąca nówki na r17 i mimo obaw, że są twarde itd to trzymają ładnie i nie są głośne. Więcej zdjęć wrzuć, więcej zdjęć środka.
-
E46 330d Wieluń WBAEX91090PH94430
mikan odpowiedział(a) na judo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTył zdecydowanie niżej stoi niż przód.
-
E46 330d Wieluń WBAEX91090PH94430
mikan odpowiedział(a) na judo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wiem czy już od jakiegoś prawie roku nie jest wystawiona, bo taka wisiała już dłuuższy czas. Kolor taki sam, cena podobna i tak samo jak motorówka wyglądała.
-
CHIP TUNING BMW 318D 320D 330D #Profi Strojenie# PROMOCJA
Ciekawe jaka była seria.
-
Drgania budy i kierownicy na kostce brukowej
Może jedź do innego mechanika paląc głupa że coś stuka i wysłuchasz jego opinii.
-
e46 330i M54 Silnik bierze olej
To bezapelacyjnie ... od biedy można za niego przepłacić w Ic, jak się nie ma sprawdzonego źródła.
-
e46 330i M54 Silnik bierze olej
Motula motula ... albo ori.
-
e46 jakie zawieszenie gwintowane wybrać? Gwint za i przeciw.
Negatyw nawet się robi w przednionapędówkach z tyłu, mniejszy ale zawsze, w 126p na rozklepanym resorze bywał "większy" negatyw niż z bmw na glebie, moim zdaniem negatyw będzie ale jaki to dowiesz się jak założysz.
-
Drgania budy i kierownicy na kostce brukowej
Ja akurat w centrum miasta ( i nie tylko ) mam kocie łby, niedaleko w Toruniu też jest ... Co do twojego problemu, ktoś kiedyś jakiś łącznik wymieniał, i też jakiś element gumowo metalowy, czy pomogło nie wiem. Chyba szymon-o ma to gdzieś w galerii. Nie wiem czy sama przekładnia jest temu winna.