Treść opublikowana przez mikan
-
E46 320d udany zakup :)
Kolega widocznie "nie siedzi" w bmw i zachował się typowo. Na dzień dobry źle silnikowi zrobiłeś.
-
przyciemnianie szyb bmw e46
To bardziej kwestia tego modelu bmw ... ja już 3 samochód mam przyciemniony a tylko w tym, woda wlatywała - jeśli to oczywiście z tego miejsca ( a wszystko na to wskazuje ) po przyciemnieniu przodów.
-
przyciemnianie szyb bmw e46
Ponoć ślady zostają i trzeba to skrobać potem ... piszę ponoć bo tak tylko słyszałem.
-
E46 320d udany zakup :)
Udana to była raczej sprzedaż ... :)
-
przyciemnianie szyb bmw e46
No wiadomo ... ja założyłem oczywiście, że takiej opcji nie ma bo wszystkie SKP działają zgodnie z litera prawa ... :lol:
-
przyciemnianie szyb bmw e46
Kwestia szczęścia i pecha. Zawsze można wyrwać ze szrotu 2 szyby w jakimkolwiek stanie i w razie zabrania dowodu na przegląd jechać wcześniej samemu je zmieniając. Jest robota ale można ... jak komuś zależy i ma pecha. Ale za szybami ciemnymi jak smoła to ja nie jestem ... bo wtedy rzeczywiście w nocy g... widać przez nie. Ale jak w skali od 1-7 założone są 4ki to nie jest źle.
-
320i sportowe dostosowanie podwozia na zwykłe.
Tylko uprzedź przy sprzedaży o tym fakcie ...
-
Koła kręcą się w miejscu przy przyspieszaniu
Pierdzielenie ... nikt nigdy nie ruszył ostro ani nie wyszedł bokiem - jasne. Mnie stawia w turasie bokiem na suchym a mam nowe p-zero 225 ... a co dopiero w 330d w sedanie czy coupe - btw przesadzacie z epitetami.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Nie no spoko - wiadomo co do stanu itd, wiadomo też że można przełożyć kupę rzeczy. Z 330d w manualu i xenonem jest ciężko i tyle. Alpinę widziałem. Wszędzie można kupić peta, ale u nas jest ciężko o nie peta, na mobile łatwiej.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Wiadomo, ale skoro nic nie goni, bo jest czym "siedzenie" wozić, jest się świadomym użytkownikiem bmw, mającym jakieś wymagania to można wybrzydzać prawda - tyle że nie ma nawet w czym wybrzydzać - chyba że na mobile.de
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Bez przesady, to co mam to mi wystarczy a nie wezmę czegoś co ma mniej niż moja dotychczas, zwłaszcza że do swapa się przygotowuje, chyba że coś wpadnie sensownego ale raczej wątpliwe. Btw - czym fajnym jest duża nawi przez którą trzeba wzrok opuszczać i płaski stołek skóropodobny ... tak na serio i poważnie.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Tak się składa że szukam odkąd mam swoje 320d, i szukałem na pół roku przed zanim ją kupiłem - pytałeś czego jej brak to napisałem. Fakt, niestety 75% bmw które wyjechały z salonu w Polsce to biedaki, Polakom nie zależy na tym jak jeżdżą ale czym jeżdżą - t.j. liczy się marka, wolą biedną 5tkę niż godną 3kę itd, są przyzwyczajeni jak jest w civcu ze masz do wyboru 3 opcje i koniec z wymyślaniem.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Jeśli mówimy o tej samej sztuce - to kolor, navi czyli problem później ze wstawieniem radia t.j. nie wkładasz i od razu gra a ta navi nie gra ... brak hk, brak podgrzewanych stołków, brak sport size, brak relingów, koło jakieś słabawe i do tego wysoka jakby po wymianie amorów i coś nie poszło, już radiu professional nie wspomnę bo jest navi. Ze at to już wspomniałem i dla mnie dyskwalifikuje. Co ma - ma navi która tylko jest problemem, multifunkcję, wyjechane skórzane taborety i xenon. Nawet gdyby miała Manuala i inny kolor to mnie by nie urzekła.
-
318i szarpie na benzynie
viewtopic.php?f=69&t=117886
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
A At i niespecjalnie wyposażony i zachęcający. Sam przeglądam 330d jak wielu i wielu posiadaczy 320d i jest [BAD] - na allegro może z 1 warta w ogóle wyjechania z domu a na mobile na jakąś wartą zachodu trzeba mieć 7-10 tysi. Chyba że ktoś lubi zwyklaki biedaki a kupuje tylko dla silnika, mimo że całość może odpychać.
-
Które bmw? Kwestia wyglądu... Ankieta
Nie rozumiemy się ... do astry I 3d, golfa III 3d zapakuje się więcej niż do sedana i coupe bo ma klapę z szybą, kładziesz fotele i nawet pralkę przewieziesz ( sprawdzałem ). Stwierdzam tylko swoje spostrzeżenia, co nie zmienia faktu, że na 99% następne bmw będzie e91, czyli coupe, ale jako drugie, nie jedyne - każdy może i jak widać ma inne zdanie :D
-
Które bmw? Kwestia wyglądu... Ankieta
Z tym coupe to nie przesada ale przenośnia ... jak masz coupe jako jeden samochód w domu, nie masz firmówki to na wakacje w 4 osoby nie pojedziesz, chyba że z boxem, pies przejedzie ale takie do 30kg, z wózkiem będzie ciężko, a nawet roweru czy czegoś większego nie przewieziesz, bo to nie compact do którego nieźle da się napchać - więc reasumujać albo ma się lahonia bez sroli i planów na srole albo się na lahonie jeździ i je zmienia bo a nóż lachoń chciałby na wakacje pojechać, do tego zapakowany jak to lahonie mają w naturze , nie bawiąc się w turystykę, dalsze wyjazdy z 3 - 4 osoby itd.
-
Które bmw? Kwestia wyglądu... Ankieta
To może z innej strony ... widzisz obniżone coupe lub sedana ok, standard - ale obniżony turas już inaczej wygląda, tj nie jest tak oklepany moim zdaniem.
-
Które bmw? Kwestia wyglądu... Ankieta
Też zawsze miałem 3drzwiowe, były nawet pakowne, ale coupe to nie to co compct, mimo że mi się coupe podoba to bagażnika nie otworzysz z szybą.
-
Które bmw? Kwestia wyglądu... Ankieta
Dla mnie zbyt oklepany jest sedan, same sedany i najlepiej 1.8 na biedaku ... Albo kombi albo coupe. Ja sam zdjąłem relingi i po 2 dniach założyłem z powrotem.
-
Które bmw? Kwestia wyglądu... Ankieta
Kombi głośniejsze, cięższe, bardziej skrzypi, gorzej bokiem lata itd ... ale koniec końców mam kombi bo mi się bardziej podoba ...:)
-
e46 330d automat na manual
Jaka kosmetyka ? Pytam z ciekawości ... bo sam planuje swap 320d na 330d, a tam może być trochę "kosmetyki", nie to co w samej skrzyni ( wiem że na niej się tylko nie skończy )
-
320d dodatki do oleju
Jak stosować ... na to pytanie, z pewnością i niezaprzeczalnie odpowie ulotka wybranego produktu. A co stosowania płukanek to koledzy jacyś na forum stosowali, moim zdaniem jeśli silnik tego nie wymaga to ja bym nie płukał, jedynie od czasu do czasu coś do paliwa ale z wyższej półki ale też z głową.
-
Listwy ozdobne wewnętrzne
Ale piano black to to wtedy nigdy nie będzie ale okleina ...
-
nie ciagnie powyzej 4200 e46 2.0 150
Jedź na hamownię ...