Treść opublikowana przez sfinks311
-
Problem z nawigacja e46 Pomocy ! ekranik sie nie sklada
A co to znaczy wyjeżdzany ekran ??
-
BMW e61 problem z aktualizacją nawigacji
To ja tak napisałem przecież .. :shock: :shock: :shock: :shock:
-
Navigacja mk3 "proszę czekać" test gps nie odpowiada
Odłącz czytkik od zasilania na troche koelgo i zobacz czy coś się zmieniło. Jesli chodzi o wysuwanie płyty to znak iż soft jest zly/źle nagrany
-
BMW e61 problem z aktualizacją nawigacji
A co Ty za herezje głosisz co ?? Ja czyszczę czytniki z 10 lat i jakoś żadnego nie uszkodziłem i po zabiegach śmigają az milo.Poza tym ja stosuję zawsze "suche" czyszczenie a jeśli już nie pomaga to na " mokro "
-
Navigacja mk3 "proszę czekać" test gps nie odpowiada
Soft od Mr.Lova nie działa.Było o tym już wiele razy
-
Bmw x3 2.0 D ubywa oleju.
Tak jak kolega wyżej napisał :sprawdzałaś ręcznie stan oleju ??
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Musisz nowy kolego .Jakikolwiek OEM
-
BMW DVD HIGH 2016 MK4
Źle nagrana płyta bądź brudny laser
-
Bluetooth BMW X5 2005
A tak po polsku mogę poprosić o co ci chodzi ?? Jak dla mnie to każdy robi co chce .Po prostu piszę o możliwych rozwiązaniach
-
MK3 wysuwa płyty
Czytnik też :):) Już nie bedzie działał bo jego software bedzie uszkodzone .Wszystko masz tutaj opisywane viewtopic.php?f=91&t=88508
-
BMW E70 problem z zawieszeniem pneumatycznym
To ten gość http://allegro.pl/bmw-x5-e53-poduszka-nowa-miech-tyl-nowy-l-p-i5987000973.html
-
MK3 wysuwa płyty
A co mam dokładnie rozwinąć ???Bo nie bardzo rozumiem :oops: :oops: :oops: :oops:
-
MK3 wysuwa płyty
Nie kolego.Nic takiego nie ma miejsca.CD to Cd a nie DVD.Pierwsze słyszę że w innych markach jest inaczej W tych navi nie ma problemu z odczytam żadnego rodzaju.Jeśli jest to wina lasera lub źle nagrany soft lub zły soft choć ta ostatnia wersja uwali czytnik i będziesz wiedział co było źle
-
Bluetooth BMW X5 2005
Wiesz co?To jakaś chińszczyzna oczywiście ale działa że wszystkim.Jeśli nie to robisz aktualizacje i po temacie.Ja kupiłem kilka takich i tańszych i drozszych i wszystko śmiga.Żeby nie było nie jestem sprzedawca tego :)-) Teraz masz pełno podobnych do tego wynalazków a akurat Parota(różne modele ) stosują ludzie z forum i jakoś nikt nie narzeka Akurat ten sprzedawca montuje jeszcze to jak chcesz chyba za 100 ale w Wwie na miejscu ale sam bez problemu to zrobisz.Nie wymaga kodowania.Po podłączeniu pług&play widzisz telefon na navi (jeśli masz ) i tyle.Poza tym wystarczy zadzwonić do tego sprzedawcy i wszystko wyjaśnić :)-) Są jeszcze na stronie tego sprzedawcy https://car-tronic.pl/ ale nie miałem z tym do czynienia.Ludzie na forum kupowali i piszą ze ok :mrgreen:
-
BMW E70 problem z zawieszeniem pneumatycznym
Jak znajdę link to podrzucę potem tych co ja kupiłem
-
Bluetooth BMW X5 2005
Jezu....ale ciężki jesteś ..wybacz :):) Są dwie opcje jak sam zauważyłeś.Obydwie działają jak oryginał mimo że tego nie rozumiesz i kwestionujesz.Ten za 750 różni się od tego drugiego tylko tym że nie czyta kontaktów (ten droższy to robi) ale obsługa jest bezproblemowo z kierownicy pełna i tego i tego .Poza tym wszystko jest jak w oryginale.I proszę wytłumacz mi co to znaczy, że BT integruje się z navi ,bo głupi jestem i nie rozumiem :):) Poza tym ja to uzytkuję kolego i dlatego wiem o czym pisze a ty nie bardzo :):) Chcesz to pruj sobie samochód i zostań przy IPhone.Ciekawe co zrobisz jak kupisz nowy telefon i nie będzie działał że starym ori modułem
-
Bluetooth BMW X5 2005
Poszukaj na stronie audiostrada.pl Ja kupowałem kilka więc wiem o czym pisze :):)
-
Bluetooth BMW X5 2005
Kolego....chyba nie bardzo wiesz o czym piszesz :):) Przykładowo Parot montujesz pług&play w godzinę sam bez żadnej wiedzy i rozbierania połowy auta.Efekt taki sam i koszty mniejsze.Zintegrowany w pełni z autem jak ori.I nie mam pojęcia czym chcesz obwieszac wnętrz auta :):)
-
BMW E70 problem z zawieszeniem pneumatycznym
Jak podniesiesz auto to możesz nią poruszać i zobaczysz że jest przetarta .Jak ułoży się ok to trzyma ale w pewnym momencie i tak zupełnie przestanie trzymać .A komunikaty wyskakują Tobie o awarii zawieszenia ??
-
Bluetooth BMW X5 2005
Chcecie walczyć z całą instalacja ?Nie lepiej plug&play dołożyć coś ?
-
X3 e83 - ubywa płyn chłodniczy
Wpisz w Google.Filmów mnóstwo :):)
-
BMW E70 problem z zawieszeniem pneumatycznym
Częsta przypadłość.Przeciera się poduszka i w zależności jak się ułoży to trzyma.Wsadź zamiennik ok.500 płn i bez problemu śmiga
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
Widziałem na aukcjach auta z Ukrainy i ceny wcale nie byly atrakcyjne ale auta były faktycznie od pierwszego właściciela .Co do ceny to nie ma co liczyć na cuda .
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Myślę że nikt nie sprawdzi bo jak nie zadziała to czytnik do naprawy i kilka stów w plecy . Jeśli mimo wszystko sprawdzi ktoś to dobrze by było aby napisał w tym temacie
-
X3 E83 2007 - jaki jest najnowszy soft czytnika
Musisz szukac wersji OEM