Treść opublikowana przez sfinks311
-
Usuniecie DPF i włozenie Down Pipe 2.0 177Km
Przepraszam ,że się wtrącę ale jaki program TRZEBA zrobić po usunięciu dpf??
-
Wzrost wartości pojazdu w stosunku do ubiegłego roku
sfinks311 odpowiedział(a) na zent temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneSpoko ..rozumiem dylematy i wybory :)-)
-
Wzrost wartości pojazdu w stosunku do ubiegłego roku
sfinks311 odpowiedział(a) na zent temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneJeśli robisz AC to warto sprawdzać różnych ubezpieczycieli.Przykładowo Warta bierze wartość z Eutotaxu i już nic nie możesz zmienić a Generali robi to ręcznie na podstawie wyposażenia.Wtedy zawsze jest lepiej.Oczywiście nie dotyczy to wszystkich aut ale to jest chyba jasne.
-
CCC Professional 2017
Dlatego Yanosik jest wskazany gdyby coś Patrząc na aktualne mapy radarów znanych dostawców żadna nie jest aktualna więc jakim cudem Yanosik je ma ??
-
Ogrzewanie lusterek
Do Jacek1965: Zawsze był automat kolego niezależnie ile lat jesteś automatykiem.Nie podważamy Twojej wiedzy tylko ja siedzę w BMW już długo i wszystkie tak miały.Widocznie Twoja to jakiś inny przypadek i nie umiem tego wytłumaczyć. Temat już był wiele razy wałkowany i nawet ASO potwierdziło wszystko .No prawie wszystko:):)
-
Wzrost wartości pojazdu w stosunku do ubiegłego roku
sfinks311 odpowiedział(a) na zent temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnePrawdopodobnie dane z Eurotaxu źle się zaczytały i stąd te róznice
-
[e83] Wymiana głośników X3
Dostałeś już odpowiedz na to w innym temacie kolego :norty: :norty: :norty:
-
[e84] PDC i ściszanie multimediów/radia podczas cofania
W dwóch x1 ,ktore u mnie były tez się nie sciszalo.W X5 ,X3 tez tego nie ma więc to raczej standard A czy da radę zakodowac to już trzeba zapytać np. dziqska
-
Ogrzewanie lusterek
Dokładnie tak było ale większość uzytkowników E46 nie wiedziała,zę grzeją automatycznie
-
Ogrzewanie lusterek
Tak....to standard i nie występuje jako doposażenie.Być może można było z tego zrezygnować na etapie zamawiania auta ale tego nie wiem.Taka sama sytuacja występuje w serii "1" i X1.Ogrzewanie lusterek nie jest regulowane w żaden sposób więc użytkownik przypuszcza ,iż tego nie ma.Nie ma znaczenia rodzaj lusterek Temat był tyle razy przez ostatnie lata wiele razy na forum ,że wystarczy poszukać
-
Ogrzewanie lusterek
Nie wypisuj głupot ok?Tylna szyba nie ma z tym nic wspólnego.Lusterka grzeją automatycznie przy +3 akurat w e83 lub jeśli pada deszcz ale to zależy od czujnika deszczu .W każdym innym przypadku to automat. Kiedyś nawet chcieliśmy to inaczej zakodować ale nic nie dało się
-
Ogrzewanie lusterek
Grzeją automatycznie kolego bez znaczenia czy ma halogeny czy nie.Kazda E83 ma podgrzewanie automatycznie ponizej +3 stopni i nie ma jak tego regulowac.Robi to komputer
-
BMW DVD HIGH 2016 MK4
Daj spokoj....ten gość nie ma tego
-
CCC Professional 2017
Z tymi radarami szału nie ma.I część nie zgadza się niestety.Wczoraj sprawdziłem trochę ale w żadnych mapach do BMW nie zgadzają się więc luzik
-
BMW DVD HIGH 2016 MK4
A to znaczy ,że mAsz już powoli problem z laserem kolego a nie z samym nagrywaniem niestety
-
E70 - webasto
Nie wiem jak to działa .Sterowanie jest z aplikacji smartfona.Jak założę to opisze czy warto O żadnym telefonie dodatkowo nie było mowy
-
E70 - webasto
I już dowiedziałem się że można dołożyć sterowanie GSM i spokojnie za pomocą aplikacji zaprogramowac odpalanie .Prawdopodobnie sam to dołożę to dam info co i jak
-
CCC Professional 2017
Z radarami https://rapidu.net/4218395458/CD_8473_Blitzer.iso https://rapidu.net/5718401004/CD_8471_Blitzer.iso https://rapidu.net/1418400978/CD_8472_Blitzer.iso
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
No w ogłoszeniu jest netto a kolega chyba szuka do brutto :norty: :norty: :norty:
-
koła buksują - komp nie zdejmuje mocy z kół
Moze zmieniałeś opony ??
-
E70 - webasto
Trzeba dołożyć zegar jakiś chyba
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
Jesli kolega Klepy chce kupić coś do 140.000 brutto to nie ma sie nad czym zastanawiać,bo przecież 30.000 nie utarguje :nienie: :nienie:
-
UWAGA na to ogłoszenie. WBAPD11037WF81492
sfinks311 odpowiedział(a) na _paco13_ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZaraz takim się wszystko wyjaśni.Już sobie niczym starszym nie pojeżdżą,bo nie będzie stać na podatek i OC :nienie: :nienie:
-
Czujniki ciśnienia w oponach, pytanie!!!
viewtopic.php?f=103&t=310843
-
BMW E92 335d WBAKK910X0E251579 Korekta
sfinks311 odpowiedział(a) na Dżoker1685050880 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo za oszołomstwo.......ze na takich brak paragrafu :mad2: :mad2: :mad2: