Treść opublikowana przez MichuCanoe
-
316i sedan nie dzialaja swiatla cofania
A co można poradzić na te styki bo borykam sie z podobnym problemem. Jak dokręcam to nie świecą a jak je poluzuje ( oprawki ) to różnie. :mad2:
-
E46 320D czy nowe autko ? - wasze sugestie - doświadczenia ?
I to co zaoszczędziłeś na paliwie wydałeś na naprawy. Wg mnie diesel to świetne silniki przy rocznych przebiegach rzędu 25tys km i więcej. Bo jeśli coś sie spierdzieli ( a na to nie ma bata prędzej czy później musi ) to wtedy zaoszczędzona kwota jest na tyle duża że masz na naprawę. Najtrwalsze diesle co by nie gadać były montowane dobre 10-15 lat temu które latały po 500tyś km bez większych awarii. Dzisiaj jest w nich więcej elektroniki czyli więcej rzeczy które mogą się popsuć. Takie moje zdanie :)pozdrawiam
-
320i Nagłe spadki mocy silnika
Mam bardzo podobny problem. Na komputerze żadnego błędu nie ma. Generalnie na forum wyczytałem że może to być krokowiec albo przepływka. Może to ktoś potwierdzić ?? Pozdrawiam
-
325tds Za duzo oleju cz mogą być jakieś skutki?
Dodaj ten serwis do nie polecanych na forum ( viewforum.php?f=10 ) żeby się ktoś inny nie naciął i nie miał później problemów :) Pozdrawiam
-
M3 EVO przełożenie gratow z M3 rhd do "zwykłej" budy
W takim razie sorki za wprowadzenie w błąd :mad2:
-
M3 EVO przełożenie gratow z M3 rhd do "zwykłej" budy
Z tego co ja wiem to może być problem z akumulatorem ponieważ w wersjach z silnikami 2.0 i wyżej znajduje sie w bagażniku a nie pod maska. Jeżeli kupił byś 316/8 może Ci się silnik nie zmieścić. Jeżeli się mylę to niech mnie ktoś poprawi.
-
Kasowanie servisu oleju
viewtopic.php?f=15&t=72014&hilit=kasowanie+inspekcjii Tu masz wszystko ladnie opisane :search: Pozdrawiam :)
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
http://moto.allegro.pl/bmw-e36-coupe-1-8-140-km-tuning-zobacz-i1674530844.html Klękajcie narody :duh:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
"SIBIradio" Buuaahhhaaaa :D tego jeszcze nie było :duh:
-
Problem z tylnymi światłami, szyber dachem w 316i
A co do szyberdachu to kręciłeś korba w druga stronę ?? bo jak kręcisz w jedna to sie otwiera na 1/3 a jak kręcisz w drugą to sie otwiera całkiem :norty: Pozdrawiam :)
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
...Jaka matka rodzi takie dzieci :duh:
-
316i wymiana licznika na taki z obrotomierzem- co trzeba?
Podstawowe pytanie to czy nowy licznik jest od takiego samego silnika tzn R4 czy R6 i czy od tej samej pojemnosci.
-
Czy w BMW jest aż tak kiepski ręczny ?
Ale Panowie... Jeden z forumowych kolegów ma świetny podpis pasujący do tematu... Mianowicie " Po co jeździć na ręcznym skoro można dać w p***ę ?? " :norty: Dziękuję. Wszystko w tej kwestii Pozdrawiam :D
-
316i Nieważny przegląd, LPG bez licencji... Co robic??
Witam. jeśli chodzi o przerejestrowanie to myślę że jest na to sposób. Znajdz firme w Twojej okolicy która zajmuje się rejestracją pojazdów. Oddasz im wszystkie dokumenty do auta a oni załatwią wszystko za Ciebie. Ja tak zrobiłem i a też miałem nie mały problem. Co do przeglądu to tak jak koledzy napisali wcześniej - Wyjmij instalacje LPG i jedź na przegląd :) Pozdrawiam
-
3XX Żarówka oświetlenia panelu ogrzewania
Chodzi o panel bez klimy. Przepraszam ze pominąłem ten istotny szczegół :duh: właśnie chodzi o to że już to rozkręciłem i tam wcześniej żarówki nie było tylko taki mały plastik. Ostatnio też wymieniałem tą żarówkę,wyjąłem ją poszedłem z nią do motoryzacyjnego i kupiłem bez problemu taką samą za 2,5zł :wink:.Ta żaróweczka jest wciskana. Zrobię tak jak kolega napisał najlepsze wyjście aniżeli strzelać w ciemno :)
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Ha ! A co sądzicie o tym ?? http://moto.allegro.pl/jedyne-takie-zlote-bmw-e36-coupe-tuning-i1549503713.html P.S Przepraszam za podwójnego posta - słaby net :mad2:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Ha ! A co sądzicie o tym ?? http://moto.allegro.pl/jedyne-takie-zlote-bmw-e36-coupe-tuning-i1549503713.html
-
3XX Żarówka oświetlenia panelu ogrzewania
Witam. Pytanie proste na które nie ma odpowiedzi albo ja nie potrafi znalesć. Mianowicie jaką żarówke w panelu mam umieścić ?? wiem że ma to być 1,2W ale jaki gwint albo coś ma mieć bo kupiłem niedawno taką i nie pasuje...
-
M43 1.6Bicie kierownicy przy hamowaniu..
A jesteś pewien że to wina tarcz ?? Też miałem taki problem i trzeba bylo wymienic klocki i łącznik stabilizatora oraz gumy na wahaczu. pozdrawiam :)
-
318i zielone kwadraty
Moze faktycznie troche zamieszałęm :duh: generalnie zastanawia mnie fakt że swieci sie tylko jeden kwadrat (zielony na samym środku) a z tego co wiem powinny sie swiecic wszystkie i po kolei gasnac czyż nie ?? A ja twierdze że jeśli poświęcił byś trochę czasu to znalazł byś odpowiedź . To jest związane z inspekcją :reading: :reading: :reading: Kolego Seba e36. Już od dłużeszego czasu napotykam Twoje posty gdyż codziennie przeglądam to forum i niestety 99% z Twoich wypowiedzi dotyczy szukania odpowiedzi samemu albo poprawy tematu. :nienie: Od takich rzeczy są moderatorzy i admini. Aha i proponuje żebys sam wpisal w szukajke temat "inspekcja" i przekonał się ile tego tam jest :)
-
318i zielone kwadraty
Witam. Mam taki problem a w zasadzie pytanie. Zrobilem dzisiaj trase o odcinku 150km. I zgasl mi jeden zielony kwadracik. Niby nic tylko problem polega na tym ze poza nim nic sie wiecej nie zapala. wszystkie wczesniejsze juz sie zgasily a co ciekawe zolty i czerwony tez sie nie zapala. Po przekreceniu kluczyka te kwadraty strasznie dlugo sie swieca ( ok 15s ). Jezeli kto wie o co chodzi to prosil bym o rade. Aha jak by co to Oil inspection sie nie swieci :) Pozdrawiam PS używałem szukacza ale na temat zielonych kwadratow znalazlo sie tyle ze doba jest zbyt krotka zeby to przeczytac :(
-
BMW 1.6 M43 coupe mocne telepanie kierownicą !!!
Też miałem taki problem. W moim przypadku pomogła wymiana gum na wahaczach i łącznik stabilizatora. Tak jak kolega napisał wyżej sprawdź najpierw czy nie ma luzów w tych miejscach a później tarcze. Pozdrawiam :)
-
318i - Pomocy Kontrolki
Niestety to jest dość powszechny problem z którym nikt nie może sobie poradzić. Jedyną opcją z którą sie spotkałem na forum to wymiana zegarów. Sam nie jestem zbytnio przekonany co do tej metody bo nigdy nie wiadomo na co natrafimy :mad2: . Szkoda też że nikt nie pojechał z tym do żadnego elektryka bo może on by coś wyczarował ( dobrego oczywiście :D ) Pozdrawiam :)
-
316i problem z wskaźnikiem paliwa!!!
Możliwe że coś z pływakiem w zbiorniku. Ale niech ktoś ciut mądrzejszy wypowie :) Pozdrawiam
-
320i Zegary szaleją
Mam bardzo podobny problem z tym że u mnie po opadnięciu wskazówek nie zapalają się żadne kontrolki. Zegary najczęściej klękają kiedy depnę po hamulcach albo zatankuję. Zauważyłem też że często zaczynaja szwankować po przejechaniu ok 80km. Niby nic ale jak było to stwierdzone wyżej jest strasznie irytujące. :mad2: Jak by czasem ktoś znalazł rozwiązanie było by miło :) Pozdrawiam :)