A wiec tak bylem u znajomego elektryka mowil cos o ukladach scalonych ze moze zrobic ale nie gwarantuje ze sie tak znow nie stanie... wiec zmienilem zegary i juz po problemie ;> jak by ktos potrzebowal zegary to ma kilka sztuk jeszcze ;>
Witam. mam taki poblem ze gdy jade swoja e36 318i podczas jazdy czasem zapalaja mi sie kontrolki (zaznaczone na obrazku) wszystkie wskazowki w tym momencie pokazuja stan zerowy nawet licznik podczas jazdy... Wie ktos co sie dzieje...? http://img716.imageshack.us/img716/4082/saddz.jpg
4 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.