Treść opublikowana przez MichuCanoe
-
Forumowe naklejki na auto
Witam, Na prośby kolegów wrzucam swoją nalepę w edycji bez nicku i z zaznaczeniem że chodzi o forum. http://images39.fotosik.pl/1204/b136c93a0308c8ce.jpg Pozdrawiam
-
Forumowe naklejki na auto
Też uważam że sam tekst to zdecydowanie za mało i wygląda trochę ubogo. Skoro zrezygnowaliśmy z nick'ow to chociaż zostawmy jakieś logo. P.S jeżeli chodzi o dodanie napisu /forum myślę że lepiej będzie dodać tekst z ramek "jestem na forum" - wygląda to estetyczniej i nie zalatuje wsią wg mnie :) Pozdrawiam
-
Forumowe naklejki na auto
Według mnie nalepka która symbolizuje pokrywę silnika jest najlepsza - pozostałe projekty kojarzą się z pomysłami Yoshiego. Tej wersji będę się trzymał. Pozdrawiam
-
Forumowe naklejki na auto
Nie będziemy się przecież licytować i rozwodzić co komu sie bardziej podoba. Każdy mówi co wg niego jest lepsze i tyle. Drogą demokracji będziemy wybierać :norty: Nawet jak byśmy mieli tu jakiegoś magika to i tak wszystkim nie dogodzi.
-
Forumowe naklejki na auto
Myślę że dopóki temat nie będzie na stronie głównej to nie ma co robić żadnej ankiety czy coś w tym stylu bo nikt o niczym nie wie. Ci co są w temacie to próbowali swoich sił i wiemy kto co potrafi :) Ale generalnie przydał by się konkurs do któregoś tam dnia później szybkie glosowanie i tyle. Trzeba zaapelować do Admina lub modów żeby przenieśli nasz problem na wierzch.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Pewnie rdzy na przeglądzie jeszcze nie było i wyszła nie dawno, stad ten przegląd :norty: ale faktem jest ze to jedyny taki przebieg wśród BMW w internecie.
-
Forumowe naklejki na auto
o to też :cool2: generalnie myślę ze ten końcowy projekt powinien mieć ciemny niebieski ( wiem marudzę i czepiam sie ale taki już jestem - albo coś robić dobrze albo w ogóle ;) ) Ten jaskrawy niebieski/błękitny to wg mnie jest damski/ (bez obrazy) pedalski ciut :mad2: Ale za sam projekt bije pokłony :modlitwa:
-
Forumowe naklejki na auto
Generalnie o ostatnim projekcie jeszcze nie było ani jednej opinii negatywnej więc myślę że trzeba zrobić szybką sondę które "logo" ma zostać użyte i wszystko. :cool2: mkvtec mogłeś nie zmieniać koloru na symulacji :duh: ten ciemniejszy bardziej kojarzy się z BMW przecież.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
I weź takiego spotkaj na drodze jak mu się auto rozpada przed Tobą... :mad2:
-
Forumowe naklejki na auto
Dokładnie o taki kolor mi chodziło :cool2: ( ha i mam swój wkład w pomysł :norty: - żarcik :) ) wg mnie pierwszy z lewej góra, ewentualnie środek dół. Pozdrawiam
-
Forumowe naklejki na auto
Mkvtec przerób tylko to logo żeby było w miarę możliwości zbliżone do oryginału (niebieski mógłby być trochę mocniejszy bo ten jest taki trochę...damski :oops: ) i myślę że więcej projektów nie trzeba. Tak wg mnie. Generalnie strzał w "dziesiątkę" :cool2: Pozdrawiam
-
Forumowe naklejki na auto
No i musiało się tak skończyć. Niestety. Koledzy ja również apelowałem o zmianę konwencji całego projektu bo mnie jako pierwszemu większość nadesłanych prac kojarzyła się z pomysłem Łukasza. Próbujemy wymyślić wspólnie coś co będzie nas jednoczyło a pomału robi się nie zła bitka z tego. W związku z tym PROSZE WAS DRODZY KOLEDZY O: - Yoshi jasno określił się co do swojego pomysłu i uszanujmy to. Dajmy już mu spokój. - Wspólnie z pośród nadesłanych prac wybierzmy drogą demokracji jedna lub mniej więcej niech każdy się wypowiada co by zmienił itp abyśmy doszli do kompromisu. - i nie kłóćmy się jak małe dzieci Dziękuję za uwage PZDR :)
-
Forumowe naklejki na auto
Łysy rozumiem :D http://images45.fotosik.pl/1238/d4782519fd6d8f63.jpg tak na dobrą sprawę chyba tylko Tobie się podoba bo nikomu innemu w pamięć nie zapadło ;) Dzisiaj już mi się nie chcę bawić więc ja do jutra już wymiękam. Co do projektu mkvtec to...jest cacy :D ale wg mnie ta ćwiartka koła z forum żeby była równa z drugą, bez napisu i kolor bardziej wyrazisty(bardziej niebieski). Pozdrawiam
-
Forumowe naklejki na auto
Zdaje sobie z tego sprawę że Yoshi zawiesił poprzeczkę praktycznie na poziomie swojego kosmosu ale to nie znaczy że mamy się ograniczać do Jego koncepcji. Ludzka wyobraźnia nie ma granic więc koledzy wysilmy się trochę a na pewno damy rade stworzyć coś wspaniałego i wyjątkowego. Myślę że jesteśmy na dobrej drodze :cool2: P.S Na prośbę ŁYSEGO http://img833.imageshack.us/img833/7260/projekt2kopia.jpg P.S.2 Zamiast jego "Saturna" wstawiłeś kontur PL ( nie mówię że projekt jest kiepski -broń mnie Panie Boże - bardzo mi się podoba ale mimo wszystko kojarzy mi się z Łukaszem ) Pozdrawiam
-
Forumowe naklejki na auto
Koledzy z całym szacunkiem i bez jakiejkolwiek obrazy ale... wszystkie projekty ( z wyłączeniem pracy RadE46cki'ego ) bezpośrednio kojarzą sie z pomysłem Yoshiego :nienie:
-
Forumowe naklejki na auto
Właśnie przed chwilą wywaliłem wersje bez ringów do kosza :mad2: Generalnie ringi wstawiłem dlatego że sama wersja była zbyt pusta a "angel eyes" bądź co bądź też jest charakterystyczną cechą BMW.
-
Forumowe naklejki na auto
No to was koledzy trochę zaskoczę bo nerki są z X1 przerobione na potrzeby nalepki :P Dzięki za opinie i będę kombinował dalej :) Pozdrawiam
-
Forumowe naklejki na auto
Witam, krótka piłka - oceniajcie http://img840.imageshack.us/img840/2584/projektangeleyesfina.jpg Pozdrawiam :)
-
Ile palą wasze bmw e36 320 bez vanosa m50b20
Polecam zadać to pytanie tutaj :arrow: viewtopic.php?f=17&t=11107
-
Forumowe naklejki na auto
Kolego nie rób sobie jaj z pogrzebu :nienie: lepsza wersja ze znakami szczególnymi BMW :cool2: Pozdrawiam
-
Forumowe naklejki na auto
Za dużo tych linii :P Już podesłałem Yoshiemu pomysł z nerkami więc zobaczymy co wyczaruje :D
-
BMW seria 3 dla młodego kierowcy
Na sama rejestracje auta (silnik poniżej 2000ccm) wydasz ok 1300zl (akcyza, tłumaczenie papierów, nowe blachy,urząd skarbowy, recykling itp.)
-
Forumowe naklejki na auto
Niestety aktualnie nie będę mieć dostępu do skanera wiec jedynie co to mogę jakąś mała nie udolna próbę zrobić sam :D ale to jutro Ci jakoś podrzucę mniej więcej będziesz wiedział o co chodzi :norty: pozdrawiam
-
Forumowe naklejki na auto
Bo generalnie mam pewien pomysł ale chyba za słabe umiejętności :mad2:
-
Forumowe naklejki na auto
Yoshi jakiego programu używasz ?? Jeśli to nie tajemnica :D