Treść opublikowana przez MichuCanoe
-
Forumowe naklejki na auto
Wiadomo żeby się ktoś za to wziął kto się zna - nie miałem na myśli nie udolnych prób w paincie :D Myślę że najpierw trzeba otworzyć nowy wątek na stronie głównej wtedy będzie najbardziej widoczny to może ktoś się zgłosi.
-
Forumowe naklejki na auto
Myślę że trzeba zorganizować konkurs w osobnym temacie i później drogą demokracji wybrać najlepszy projekt :) P.S. Pomysł na wlepy ma co raz więcej zwolenników :norty:
-
Forumowe naklejki na auto
:cool2: Świetny pomysł. Mniej więcej coś takiego jak jest na ramkach.
-
[e36] Naprawa po wypadku
Polecam poczytać tutaj :arrow: viewtopic.php?f=10&t=5734 Pozdrawiam
-
Forumowe naklejki na auto
Właśnie przejrzałem tematy które założył kolega Łysy ( brawa za inicjatywę :cool2: ) i temat nalepek jest przyjęty dość ciepło. Myślę więc że zmierza to w dobrym kierunku :D
-
Naklejki z logo klubu+nick
Ramki do tablic są dostępne już kupe czasu :cool2: :arrow: viewtopic.php?f=27&t=138876 Pozdrawiam
-
Forumowe naklejki na auto
I jedna wlepa dla mnie :D chyba że mają być na boczne szyby to biorę dwie.
-
Naklejki z logo klubu+nick
Również popieram :D a jaka duża by miała być ta nalepka no i na którą szybę ?? Pozdrawiam
-
318i Sworzeń wahacza proszę o opinie
U mnie jak były wybite sworznie to kiera tak biła że sie nie dało jechać. Więc jak z kierownicą się nic nie dzieje i nie słychać żadnych stuków to sworznie powinny być ok :cool2:
-
320i stukot przy wciśniętym sprzęgle
myślę że lepiej będzie wstawić nową skrzynię dlatego że roboty i tak jest więcej a jak napisał kolega Bizon koszt dobrej skrzyni będzie mniejszy niż regeneracja ( bo nie wiem czy gdzieś można kupić nowe) tego łożyska.
-
320i stukot przy wciśniętym sprzęgle
Winne może być też jedno z łożysk w skrzyni biegów ( niestety nie podam Ci zbyt dokładnie lokalizacji :duh: ale wydaje mi się że było to łożysko na końcu wałka ) podczas rozbierania skrzyni łożysko wypadło mimo tego że powinno być na miejscu. U Matki w Seicento był dokładnie taki sam obajw jak piszesz. Przy 4 i 5 biegu dźwięk zanikał ( metaliczne tarcie/stukot ). Pozdrawiam.
-
E316i Sprawdzanie detali za pomocą zegarów.
Na forum było już nie raz o teście zegarów... 1.wkładasz kluczyk do stacyjki 2.wciskasz i przytrzymujesz "guzik" do kasowania przebiegu dziennego 3.przekręcasz kluczyk na poz.I 4.puszczasz guzik 5.zaczyna sie "odliczanie" 6.Auto przyspiesza do prędkości max w 5s :D Pozdrawiam
-
318i Kontrolka klocków nie gaśnie po wymianie czujnika
Kolego skąd wziąłeś taki trik ?? jesteś pewny że działa w E36 ?? bo mam podobny problem co kolega netoperek2 a Twój sposób i u mnie nie działa :P Pozdrawiam
-
Niskie zawieszenie, a zima. Zmiana zawieszenia.
Wg mnie jak wsadzisz mniejszą felgę i większy profil to powinno być ok z tego względu że felga jest mniejsza więc zrobi się więcej miejsca. Troche większy profil nie będzie stanowić problemu. Myśle że nawet będzie podobnie jak jest :) chyb a że profil będzie 75... Ja mam na zimę R15 185/60 i 195/65 tyle że seryjną zawieche :D Pozdrawiam
-
320i przy skrecie w prawo mocno drży mi kiera
Miałem ten sam problem tyle że przy skręcaniu w lewo. Przyczyną były luzy na wahaczach -> kupiłem nowe i nie ma problemu :D wymiana samego sworznia może być problematyczna bo trzeba go wyjmować za pomocą praski o ile się nie mylę.
-
3xx Czujnik zużycia klocków - nie gaśnie
Tylko po co mi nowy czujnik jak kabel będzie do D.... Jest jakiś sposób na to dziadostwo czy się nie doczekam odpowiedzi ?? :nienie:
-
3xx Czujnik zużycia klocków - nie gaśnie
Taki też mam plan ale dla pewności chciał bym jeszcze sprawdzić ten kabel czy nie jest przerwany. Tylko nie wiem jakim sposobem :mad2:
-
3xx Czujnik zużycia klocków - nie gaśnie
Nie wiem,raczej nie. Kontrolka zaświeciła się po 150 km kiedy kupiłem auto. Później klocki były wymienione razem z czujnikami. Robił to znajomy mechanik więc teraz nie pamiętam jak to było czy wsadził stary czujnik czy nowy.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
o ja pierdziele... http://moto.allegro.pl/bmw-e-36-318i-z-gazem-lpg-tuning-i1868485253.html za 11 tys PLN-ow :duh:
-
3xx Czujnik zużycia klocków - nie gaśnie
Więc nikt nie ma pomysłu ?? :(
-
abs bmw 318ti
A nie jest czasem tak że dostałeś uszkodzony czujnik ??
-
Felgi
trochę odświeżone ale jeśli nie znalazłeś odp na pytanie to wydaje mi się że felgi pochodzą z serii 8 E31 :)
-
3xx Czujnik zużycia klocków - nie gaśnie
Stan płynu jest w porządku, wszystkie "zworki" już były zrobione tylko zapomniałem dodać :duh: interesuje mnie tylko w jaki sposób sprawdzić ten kabel ?? (aha z tyłu nie mam czujnika klocków -> bębny )
-
3xx Czujnik zużycia klocków - nie gaśnie
Witam, Na wstępie pisze że już ślęczałem nad wyszukiwarką/szukajką czy zwał jak zwał i konkretnej odpowiedzi nie było. A teraz do rzeczy... Kwestia jest taka że ciągle świeci się kontrolka od klocków. ( klocki wymienione, czujnik sprawny, kabel nie przetarty w żadnym miejscu ). Jedyna przyczyna jaka mi przychodzi do głowy to przerwany kabel. I tu pojawia się moje pytanie. Jakim sposobem ( o ile w ogóle takowy jest ) mogę zmierzyć/sprawdzić czy kabel jest cały czy nie ?? Zwykły miernik wystarczy czy jak ma to wyglądać ?? Pozdrawiam
-
316i sedan nie dzialaja swiatla cofania
Cały bajer polega na tym że ta lampa już raz była wymieniona :duh: mimo wszystko dzięki za pomoc a przy okazji wolnej chwili pobawię się trochę. Pozdrawiam