Treść opublikowana przez cygan1985
-
obroty w bmw e36 316i
Czytalem wiele tematow na roznych forach i niektorzy pisali to i tamto ze silnik nie powinien zgasnac ale Ci ktorzy probowali to na swoich silnikach to po odlaczeniu silnik gasnie.Zimny napewno zgasnie a czasem cieply jedynie zacznie falowac na obrotach
-
obroty w bmw e36 316i
Co za glupoty wypisujesz??Moja e36 jest sprawna w 100% i jak odlacze przeplywke to gasnie.Chcesz to jakos wyjasnic??
-
316 M43 Uklad chlodzenia
Przede wszystkim jedz na ustawienia instalacji gazowej,do dobrego fachowca,popytaj na miescie
-
316i Zapaliła się kontrolka ABS nie gaśnie !!!!
Po co sie zastanawiac dniami co sie dzieje???mamy zime i mamy ograniczona mozliwosc!!!Na kompa!!Zaplacisz za porade ale nie masz wyboru,chyba ze masz ocieplany warsztat z kanalem.Elektronika i juz
-
318i M43 pompa wody hałasuje
Kolego ja niewiem jak to jest ale ja juz dawno bym sciagnal pompe,sciagasz i widzisz czy ma luzy czy skrzydelka urwane.To jest bardzo wazna sprawa,w sumie nie w zimie ale w lato to bys mial problem olbrzymi.Sciagaj pompe,zadbaj o silnik i zobacz co jemu boli
-
kopcenie zima 320i bez vanosa i jakie zawieszenie e36 coupe
Tu jest rysunek wszyskich zarowek,jest ich duzo.Na podswietlenie zegarow sa 3 zarowki,1 na srodku i 2 po bokach,wyglada ze maja najwieksze gniazda patrzac od tylu,jak co to pisz
-
kopcenie zima 320i bez vanosa i jakie zawieszenie e36 coupe
Mam oznaczenia na schemacie jaka zarowka do czego jest z kasiazki zrob to sam ale niewiem jak to wkleic na forum
-
kopcenie zima 320i bez vanosa i jakie zawieszenie e36 coupe
A cholercia to wie co to jest,wzrokowo to jakis potencjometr ale do czego??na muzyke nie reaguje??niemasz zadnych soobwoferow lub wzmacniaczy w bagazniku??jakies kable w bagazniku lub pod kanapa??gdzie kable sa doprowadzone??gdzie ten potencjometr jest ulozony??
-
kopcenie zima 320i bez vanosa i jakie zawieszenie e36 coupe
Ja tak samo,kolektor+strumienica+tlumik ulter=ryk i dym
-
[320i] - tył pływa - co to może być ?
Ja mam tak samo ale to tylko tam gdzie jest naprawde slisko,w lesie,jezdze 50km/h wtedy i jestem przekonany ze to sa slabej jakosci opony,choc nowe mam ale na lodzie nie sprawuja sie.W glebokim sniegu ok.Jak napisales ze na letnich oponach tak samo to mam nadzieje ze to odnosilo sie do jazdy po suchej nawiezchni tak??
-
kopcenie zima 320i bez vanosa i jakie zawieszenie e36 coupe
Zawiasy od mts-technik beda wstawiane jak seria,takze osobno sprezyna osobno amorek,tak jak i u mnie(tylko z tylu osobno).Po otwarciu kartonu z zawiasem bylem w szoku jakie piekne sa,ladnie wykonczone i wogole licze ze tez beda sie sprawowac dobrze
-
kopcenie zima 320i bez vanosa i jakie zawieszenie e36 coupe
Te zaiweszenia sa na allegro po 1000 zl albo byly bo teraz sa jakies tansze ta-technix po 900 nawet.Wejdz na strone www.mts-technik.pl tam wejdz na opcje dilerzy,znajdz dilerow w swoim wojewodztwie to za przesylke nie bedziesz mosial placic.Ja w bialymstoku u siebie znalazlem dilera i sprzedal mi zawieche za 50 zl taniej niz producent takze warto bylo i na miejscu,bez przesylek.Co do tego czegos na 25hp to niewiem co to jest,moze jakies foty
-
kopcenie zima 320i bez vanosa i jakie zawieszenie e36 coupe
Gwinty to ja sobie kupilem mts-technik,wiele wiele dobrych komentarzy wyczytalem na temat tych zawiasow w tym przedziale cenowym,a te to ja 1 raz widze na oczy co dales link,swoje gwinty wstawiam dopiero w marcu
-
kopcenie zima 320i bez vanosa i jakie zawieszenie e36 coupe
Tyle dymu i sie martwisz??Jak ja wyjezdzam z parkingu w ciezkim sniegu to wszystko wyglada jakbym robil jakas zaslone dymna.Ten temat byl poruszany kilka dni temu,efekt rozmow byl taki:NORMALNA SPRAWA PRZY NISKICH TEMPERATURACH
-
Czujniki cofania E36,316 Orginalne czujniki
Czy czujnik padl to mozna sprawdzic samemu bez problemu,wystarczy przyblizyc ucho do czujnika (oczywiscie na wlaczonym zaplonie i wstecznym) i musisz uslyszec ciche cykanie,jesli cykania nie ma lub jest slabsze niz przy innych to czujnik jest do wymiany.Powiem jeszcze ze czujniki wchodza w gre jesli wogole cokolwiek slychac na wlaczonym wstecznym i zaplonie,jak wrzucasz wsteczny to slyszysz jakies dzwieki parktronica??
-
3XX jak odpowietrzyc sprzeglo
To jest prosta sprawa,taka sama sytuacja prawie jak z hamulcami.Ciskasz pedal sprzegla i popuszczasz odpowietrznik az ujdzie cale powietrze z ukladu.Odpowietrznik sprzegla znajduje sie na wysprzegliku sprzegla,wysprzeglik jest przykrecony przy skrzyni biegow(bez kanalu lub podnosnika nie obejdzie sie).W razie co to pytaj,postaram sie pomóc
-
obroty w bmw e36 316i
Blad skasowal ale awaria jest dalej!!!Jesli wykazalo przeplywke to zacznij od przeplywki a pozniej wykasowac blad kompa.Samo usuniecie bledu nic nie da
-
[320i] oświetlenie przód - pomoc w wybraniu elementów.
Do swojej kupilem ringi led - 100 ledów,swieca 10 razy mocniej niz ccfl,a dla jeszcze lepszego wygladu wstawiam w lampy krzyze takie czarne,po tych krzyzach jest efekt czarnych lamp.Latwo,tanio i mysle efektownie
-
obroty w bmw e36 316i
Dobrze wiedziec czasem co jest przyczyna awarii wiec namawiam do napisania tego jak juz bedziesz wiedziec,bede sledzic ten temat
-
Jakie BMW E36 będzie miało najmniejsze spalanie?
Hahaha jaki skok,prawie jak u stefczyka.Choryzont sie poszerzyl i patrzac na spalanie/osiagi wybieram 328,ale najbardziej to 528
-
obroty w bmw e36 316i
No kolego u mnie silnik odrazu gasnie jak tylko odlacze przeplywke. To jest dosyc klarowny znak ze masz problem z przeplywka.Moze masz znajomego co by Ci pozyczyl przeplywki na probe,jak jestes z bialegostoku lub okolic to sluze pomoca
-
Jakie BMW E36 będzie miało najmniejsze spalanie?
Ja powiem tak,chce kolega zobaczyc ile pali najmniej bmw to trzeba wybrac 1.6i 102 km.Na trasie 7 litrow przy 100 km/h ale na miescie to 9 lyka przy madrej jezdzie,a jesli dasz wiecej gazu to te liczby rosna do 10 na trasie i 12 na miescie.2 litrowy silnik przy tej samej spokojnej jezdzie spali moze 0.5 litra wiecej ale za to przy agresywniejszej jezdzie spali to samo a pojedziesz 30 km/h szybciej.Wybor nalezy do Ciebie,spalanie podane na gazie
-
obroty w bmw e36 316i
Witam,sledze Twoj problem bo sam mam taki silnik i ciekawi mnie final.Pozniej zejde do garazu i zobacze jak moj silnik zareaguje na odlaczenie przeplywki,a sam dzis tez sprawdzalem wciskanie hamulca na odpalonym silniku i obroty tez zmienialy sie,mysle ze to nie ma wiekszego wplywu na to skoro tez i u mnie tak jest.Wiem ze po odlaczeniu przeplywki silnik przechodzi na tryb awaryjny,pozniej Ci napisze co u mnie wyszlo
-
obroty w bmw e36 316i
To ciekawa sprawa z tym hamulcem,troszke tu zaczyna wskazywac na serwo,sprawdz przewod silnik-serwo,czy on nie jest dziurawy lub czy w jakis sposob serwo nie lapie lewego powietrza.Dziwna sprawa,bo ja sie nauczylem jednej rzeczy ze jak wciskasz pedal hamulca przy wlaczonym silniku i obroty sie zmieniaja to wskazuje na problem z serwem,ale ja tu nie przestaje myslec o czujnikach min. obrotow.Jedz na kompa,moze cos wykaze
-
obroty w bmw e36 316i
Mi tu cos wyglada na czujnik obrotow.Na benzynie ta sama sytuacja??Moze instalacja gazu do regulacji.Pod kompa bym pojechal odrazu