Treść opublikowana przez cygan1985
-
alusy 18" 8J+9J - pasują do e36 ??
Na moj gust to cos strasznie szerokie te felgi jak na takie opony
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Maciek_czescidobmw.pl dzieki za rozkodowanie,pozdro
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Tez bardzo bym prosil o rozkodowanie numeru WBACG11070KD55510,sam probowalem rozkodowac na roznych stronach i niemoglem bo byl niby niepoprawnie wpisany numer a numer spisuje bezposrednio z dowodu rej.Z gory dziekuje za pomoc,pozdrawiam.
-
[320i]luz na feldze......
Twoje przednie felgi moga byc z innego modelu bmw gdzie jest inny rozmiar otworu centrujacego.Trzeba by sciagnac i zmierzyc,ewentualnie ubiegac sie o zmiane felg
-
316i czym zastąpić brak katalizatora?
Ja wspawalem strumienice w ksztalcie katalizatora,wczesniej mialem nieszczelny uklad i teraz to mozecie mi nie wierzyc ale autko ladniej wchodzi na obroty
-
320i nie równa praca silnika
Nie slyszalem jeszcze o takich patentach
-
320i nie równa praca silnika
Mozna gdybac ale najpierw sonde zrob,nawet jak nie pomoze to wykluczysz 1 opcje i bedziesz mial sprawna sonde.Nie bedzie poprawy to na kompa jedz
-
316i Filtr kabinowy
Tak bywa czasem,jak chcesz to wejdz na www.filtron.pl tam jest katalog online,popatrz sobie poszukaj i upewnij sie
-
316i Filtr kabinowy
Z tego co widac to poprostu filtry sa wyjete,do Twojego modelu filtr kabinowy ma oznaczenie K 1272-2x bez klimy i sa stozkowe,a te z klima to oznaczenie K 1072-2x i sa plaskie.Nie masz chyba klimy jak sie nie myle.Oznaczenia filtrow jakie Ci napisalem sa na FILTRON
-
320 Coupe - Falujące obroty po przełączeniu na LPG
Ale ta Twoja Beatrice to duzo pali,18 l??Swoim to ja musze ostro ciskac zeby spalil wiecej niz 12.Ogolnie to w 10 zawsze sie mieszcze
-
320 Coupe - Falujące obroty po przełączeniu na LPG
Mialem tak samo 500 metrow i gaz sie wlaczal,puki cieplo bylo to jeszcze jakos tam ciagnal ale jak zima przyszla to problemow duzo z tym mialem i pojechalem na ustawienia,teraz przelacza mi sie pozniej i jedzie odrazu dobrze bez zadnej chrypki.Przyjdzie lato to bedzie lepiej u Ciebie ale proponuje i tak odrazu jechac na ustawienia
-
318 ti rozruch na zimnym wciaz
Gestszy ale nowy.Tak sobie sie zastanawiam ile miales nabite km na starym oleju,nie myslisz ze taki stary olej zanieczyszczony byl przyczyna??Taki wypracowany olej czasem staje sie duzo gestszy niz przy nowosci
-
318 ti rozruch na zimnym wciaz
No przeciez gesty olej przy niskiej temp. ma lepkosc prawie jak jakis klej,wyobraz sobie teraz taki olej na sciankach cylindrow pomiedzy tlokiem a cylindrem,daje opór rozrusznikowi??
-
316i compcat Wymiana uszczelek...drzwi i okna
A na kij Ci urzywane uszczelki??To nowe juz takie drogie??To tak jakbym mial kupowac urzywane wycieraczki
-
320i nie równa praca silnika
Ja tu czegos nierozumiem,wiesz ze masz sonde odlaczona a Ty radzisz sie na forum co moze byc nie tak??
-
318 m40 po przekroczeni temp za niebieskie pole
Moze sprobuj odlaczyc wogole sonde i wtedy sprawdz co bedzie sie dziac.Jakby nie bylo reakcji to wtedy moze rzeczywiscie to sonda
-
318is zapchał się nowy katalizator
Ja tam juz dawno wycielem kata i wspawalem strumienice,efekt pozytywny
-
316i Temperatura i spalanie
Sprawdz bagnet oleju jaki jest poziom,moze woda poszla w olej
-
316i compact - wyprawa do Paryża
Szczerze to sam niewiem jak w oryginale jest zrobione,prawdopodobnie pod tylnia szybe podlaczone
-
316i compact - wyprawa do Paryża
Ceny paliw sa juz inne ale na tamta chwile wyszlo mi jakies 800 zl w 2 strony.Wtedy jeszcze tankowalem gaz po 2.15 zl w polsce a w niemczech na autostradzie po 0.68 euro,poza autostrada gaz tanszy bo jakies 0.60 euro.Czasem warto zjechac jak wiadomo gdzie.Jechalem sam i obladowany dosyc konkretnie,compact stosunkowo pojemny jest.Jesli chodzi o te lusterka to w standardzie u mnie sa ogrzewane i kable od tych plytek grzewczych sa przypiete do kostek w drzwiach,sprawdz moze mozesz jakos sie podlaczyc pod te kostki a jak nie to musisz przeciagac kable przy zawiasach w tych rurkach na kable,z cala reszta kabli,sciaganie boczka to latwizna tylko czesto lamia sie zatrzaski i tzreba wstawiac nowe
-
316i compact - wyprawa do Paryża
Znajdz moj dzisiejszy post na tym dziale i przeczytaj jak ja sie wybieralem do Holandii,taki sam compact nawet rok ten sam
-
Felgi do bmw e36
Odradzam te felgi za niecale 1000 zl!!!!!!!!Kolega na wulkanizacji pracuje i widzialem takie przypadki chinszczyzny ze glowa mala.Ten stop aluminium jest kruchy jak zeliwo!!.Firmowe felgi tylko i wylacznie lub ori.Et trzeba by dobrac pomiedzy 37-47 bo jak mniejsze bedzie ET niz 37 to juz moze obcierac przy obciazeniu,ewentualnie 35.
-
e36 318 1991 eksploatacja
W listopadzie bylem swoim compactem w Roterdamie tez balem sie ale poszlo elegansio,3200 w 2 strony okolo,na autobani 140-160 non stop,spalanie 10 litrow gazu.Wzielem na zapas komplet zarowek wszystkich,1 l oleju na dolewki w razie co,koniecznie sprawdz i jak co to uzupelnij wszystkie plyny przed wyjazdem,jak klocki wygladaja warto sprawdzic.Prostownik na wszelki wypadek sobie wzielem ;) i sporo kluczy.Masz gaz??W Niemczech sa inne koncowki dystrybutorow na stacjach,w Holandii jeszcze inne,trzeba miec 2 koncowki.Szerokiej drogi
-
3XX sedan dołożenie m-pakietu
Wedlug mnie zadna dokladka nieprzyblizy nawet Twojego zderzaka do m-pakiet.Zderzak m-pakiet jest specjalnie wyciety pod ta czarna dokladke.Popatrz na zdjeciach nawet na allegro,wedlug mnie niedopodrobienia
-
felgi 16 do niskiej E36 Pomocy!!!
Ja jezdze na 205/50/15 i uwarzam ze jakby cos zmieniac to tylko na 17 cali 215 oponka