Treść opublikowana przez lunatic666
-
Koszt naprawy skrzyni automatycznej 6HP
Mnie naprawa wyszla 6,5 tys.Zalezy co polecialo.Ja praktycznie wszystko popalone mialem wiec dlatego takie koszta.
-
x5 4.4 lift ograniczenie predkosci na 210km/h.
Sim lock to aluzja do zdjecia ogranicznika predkosci.Nie sadzilem ze ktos tego nie zaskoczy :8)
-
x5 4.4 lift ograniczenie predkosci na 210km/h.
Ja mialem juz oryginalnie z salonu zdjety sim lock wiec nie powiem jakim programem.A w inpie tego nie ma??
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Juz jest sciagnieta z listy :D
-
Problem z ustawieniem radia
Dokladnie jak przedmowca pisze.Potrzebujesz czytnika nawigacji i zgodze sie tez ze zdarzaja sie glaby co wypruwaja czesci aby jeszcze pare zl zarobic na sprzedazy.Nie kumam takich ludzi ale to juz ich problem
-
zmieniarka cd HELP !!!
Mozliwe ze laser juz dostal.A jak nie to trzeba by bylo rozkrecic i sprawdzic stan sprezynek co sa w srodku zmieniarki.Moze tez sie wyrobily.
-
X5 Jaki model polecacie i z jakim silnikiem?
z tymi skrzyniami to roznie jest.Ja swoja kupowalem w 2004 r prosto z salonu z przebiegiem 1200km.Po zrobieniu 140tys skrzynia sama z siebie padla.Moj kolega sprowadzil X z Belgi rok pozniej z przebiegiem 80tys i 2003 r i az do tej pory nic nie robil ze skrzynia a ma juz nalatane ponad 300tys.
-
BMW X5 E53 2001 3.0d-Wymiana Monitora Na DYNAVIN
:nienie: Tylko w pewnych miejscach przy budkach SOS.A tak to nie ma.
-
zmieniarka cd HELP !!!
No dokladnie :D .Tylko dziwne jest to ze przed naprawa tunera wszystko Ci chodzilo ladnie a pozniej padlo.Moze cos sie odpielo??
-
potrafi nagle zgasnać?m54
Tylko wpierw jedz i dowiedz sie czy to to.Ja za sterownik 600 czy 700 zl dawalem wiec lepiej zebys sie upewnil :cool2:
-
zmieniarka cd HELP !!!
Dokladnie tak jak napisalem.Juz tez wiem jakie mam.Jest duza kostka.Mala w ksztalcie jakby schodkow i podlaczenie jak do gpsu.Wiec mozliwe ze to Ci sie odlaczylo i nie trybi.
-
zmieniarka cd HELP !!!
Moze to jest sterowanie zmieniarka.Nie pamietam jak mam u siebie.A sprawdzales po podlaczeniu wszystkich kabelkow.Moze przy sprawdzaniu Ci sie odpial i nie dzialalo.
-
potrafi nagle zgasnać?m54
No dokladnie tez tak mialem.Niby to jest elektryczny reduktor czy cos takiego co przelacza i steruje doplywem gazu.Na benzynie tez potrafil zgasnac.Dlugo masz gaz??Mi po 4 latach tak zaczal wariowac a firmy BRC mialem.Zrobili mi i po klopocie.Wiem ze tez cos z przeplywka mialem.Pozniej auto sprzedalem i nie wiem jak dalej bylo z tym wszystkim.Podjedz na serwis gazu i powinni Ci powiedziec przyczyne.
-
zmieniarka cd HELP !!!
Kurcze teraz dales zagwozdke :D Chyba z tego co dobrze pamietam to nie.Jest jedna malutka chyba
-
potrafi nagle zgasnać?m54
Jak masz przelaczony na benzyne to tez tak szaleje??Mozliwe ze to z instalacja gazowa cos jest.Kiedys w audi tez tak mialem.Musialem gazowac zeby nie zgasl i jak skrecalem lub parkowalem skrecajac gasl silnik ale to mi powiedzieli ze reduktor sie posypal i po wymianie bylo ok.
-
zmieniarka cd HELP !!!
To odepnij monitor i niech sie wysuszy.Jak czytalem na innych forach to zmieniarki puszczaly i bylo ok wiec moze i tu pomoze.
-
zmieniarka cd HELP !!!
Poczytalem gdzie niegdzie i mam zapytanko.Czy tylko nie dziala zmieniarka cd??Kasety i radio trybi oraz nawigacja??Czy auto stalo na zimnym lub czy dostala sie wilgoc??Sprobuj na noc wziac zmieniarke do domu i potrzymaj w cieplym i podlacz rano.Zobaczymy co bedzie.
-
zmieniarka cd HELP !!!
Czy Twoja zmieniarka ma bezpiecznik??
-
BMW X5 E53 2001 3.0d-Wymiana Monitora Na DYNAVIN
Sorki ale zle mnie zrozumiales.Ja nie pytalem o Ori radio a o Dynavin.Moje radio ladnie sciaga fale i nawet bylem zdziwiny gdy lapalo w tunelach w Norwegii bo czesto tu smigam a na innych autach nie bylo kompletnie nic.Zastanawiam sie nad kupnem tego sprzeciku z androidem bo necik sie przyda w aucie i dlatego moje zapytanie o koncowki mocy i slaby zasieg radia.Troszke mnie to zmartwilo :cry:
-
zmieniarka cd HELP !!!
Z przodu sa tam gdzie schowek.Odpinasz listwe i sa.Sprawdz
-
BMW X5 E53 2001 3.0d-Wymiana Monitora Na DYNAVIN
Kolego powiedz jak walczyles z tymi koncowkami mocy i slabym radiem.Wrzucales jakis wzmacniacz sygnalu??
-
zmieniarka cd HELP !!!
A bezpieczniki wszystkie sprawdzales??Te sprzodu i w bagazniku??
-
zmieniarka cd HELP !!!
A masz mozliwosc podpiecia innego tunera??Mozliwe ze nie dokonca naprawili Ci go.
-
zmieniarka cd HELP !!!
Kolego.Nie odlaczaj aku!!!!!!!!.Jak juz to sprobuj odlaczyc tuner i podlaczyc raz jeszcze.Na to samo wyjdzie.Jesli odlaczysz aku moze posypac Ci kompa a byly takie przypadki nawet na forum.
-
FILTR STOZKOWY e53 286KM LPG
masz problemy z czytaniem, wzrokiem czy zrozumieniem??? gdzie ja napisalem, aby jezdzic bez filtra??? Z czytaniem, wzrokiem oraz ze zrozumieniem u mnie jest jak najbardziej w porzasiu.Dzieki za troske :cool2: Tylko prosilbym o wytlumaczenie gdzie bylo o oslabianiu filtrow???Bo jakos doszukac sie nie moge.